1

Temat: Nowa seria ct60!

Witam,

Panie i panowie Falconowcy, włąśnie się dowiedziałem, że nowa seria ct60 jest możliwa pod warunkiem znalezienia jeszcze 14 nabywców. Kto chętny niechaj uda się na strone www.czuba-tech.com.

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

Odp: Nowa seria ct60!

jak cos to moge pomoc w tranzakcji Rodolphe mieszka kilka kilometrow od mojego domu

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

3

Odp: Nowa seria ct60!

jak cos to moge pomoc w tranzakcji Rodolphe mieszka kilka kilometrow od mojego domu

To może powiesz mi jak przelać najtaniej kase do francji ?

(dzięki wielkie za propozycje!)

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

Odp: Nowa seria ct60!

najtaniej pewnie " bank to bank " na numer IBAN ( konto dewizowe w euro )

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

5

Odp: Nowa seria ct60!

Konto dewizowe nie jest potrzebne - obecnie złotówka jest tym, co za komuny nazywano twardą walutą czy też dewizami. Po prostu zlecasz bankowi przelew do Francji opiewający na określoną sumę euro, reszta dzieje się sama.

Wadą tego rozwiązania jest, że za taki przelew banki winszują sobie niestety słoną opłatę, tj. płacisz dwa razy, raz bankowi  naszemu za wysłanie pieniędzy oraz bankowi tamtemu za ich łaskawe przyjęcie (!). Ale może teraz po wejściu do Unii coś się zmieniło ...

KMK
? HEX$(6670358)

Odp: Nowa seria ct60!

to sprostuje :

po wejsciu do unii , polskie konta bankowe posiadaja miedzynarodowe numery ( IBAN , SWIFT ) dewizowe napewno , te w zlotowkach ??? ( i dont know ) ,
w moim przypadku jak wplacam na konto ( w euro ) w Polsce nie place nawet centa

p.s

maly szczegol Czuba ma konto w Szwajcarii  ;)

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

7

Odp: Nowa seria ct60!

Odkąd złotówka jest wymienialna chyba nie ma żadnej różnicy pomiędzy kontem złotówkowym a nie złotówkowym (pominąwszy ewentualne oprocentowanie).

Z tego co mi wiadomo, do numeru (26-cyfrowego) własnego konta dodaje się z przodu "PL" i w ten sposób otrzymuje się IBAN.

KMK
? HEX$(6670358)

8

Odp: Nowa seria ct60!

Ja się piszę na CT60 - tylko ile kasy to wszystko zabierze ? Sama cena CT60 to 299 euro, ale są jeszcze koszty przesyłki, przelewu itp - ile to wyniesie ?

9

Odp: Nowa seria ct60!

otóż sprawa wygląda tak, że ja na siebie zamówiłęm 3 karty (dla mnie dracona i gustawa). Więc moge jeszcze jedną zamówić. Będzie taniej jak wszystko przyjdzie na jeden adres i kasa pójdzie z jednego konta ...

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

Odp: Nowa seria ct60!

JAk placilem SWIFTem to mnie to wynioslo ok. 15 euro (koszt przelewu) ale jeszcze nie bylismy w uni i w polsce byly stare numery kont. Moze teraz jest taniej.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

Odp: Nowa seria ct60!

a kiedy odbior ?

( przy ostatnim zamowieniu mjal sporo klopotow z procesorami , otrzymal sporo CPU ze zwalonymi MMU wiec niektorzy czekali kilka dodatkowych miesiecy zanim dostali CT 60 )

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

12

Odp: Nowa seria ct60!

odbiór najwcześniej to pewnie za kilka miesięcy ... jak mówiłem musi się jeszcze garstka uzbierać...

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

13

Odp: Nowa seria ct60!

Panowie! Jesli mozna zaplacic Rudolphe Czubie via Paypal czy jakis inny Bidpay (chociaz Paypal preferowany bo mam i uzywam stale) to ja moge pomoc. W mBanku, w ktorym mam konto, wyjecie kazdej sumy za granica z bankomatu to 10 PLN. Ja moge maksymalnie wyjac na raz 500 funtow. Nie wiem ile kosztuje CT60, ale pewnie mniej niz 3000 PLN (mam nadzieje ;) ), wiec koszt ogolny tej operacji wyniesie max 10 PLN. Ja wyjmuje kase z bankomatu, wplacam na swoje konto w UK i robie wplate przez Paypala za darmo. Wsio!

[ Dodano: Nie Sty 23, 2005 10:19 pm ]
Wlasnie mi przyszlo do glowy, ze moge zaplacic swoja karta, ktora dziala bez boli w internecie.... To tak po wytezaniuumyslu na kombinowanie :)

14

Odp: Nowa seria ct60!

Dzięki. rozważe tę opcje. prawdopodobnie będe zamawiał kilka kart na siebie więc to będzie z 5 tyś. albo więcej ...

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

15

Odp: Nowa seria ct60!

sqward planujesz otworzyc hurtownie z ct060? ;)

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

16

Odp: Nowa seria ct60!

no coś tędy ;)

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

17

Odp: Nowa seria ct60!

Sqward: spoko, mozna wyjac pare razy kase. Jest to tanie: 10 PLN to prawie nic przy 2,5% wyplacanej kwoty + 5PLN (przykladowo) w innych bankach. 10 PLN vs 200 PLN....

18

Odp: Nowa seria ct60!

Witam,

Takiego maila dostałem od Czuby (podejrzewam, że jak wszyscy, którzy zamawiali) - a ci, co nie zamawiali, niech się o tym dowiedzą, może w końcu się zdecydują. ;>

------
This is the name of the CT60 third production !

This CT63 will be a LOW COST version of the CT60 and I asked to the factory to give me a price without all components that can me removed on the board (not implemented).

The CT63 will be so :

- Price betwen 220 to 250 EUR with the 060 (full) : depending on the number of board that may be produced !
- no 060 socket : the 060 will be soldered (after tested) on the board (will get more space under the keyboard).
- heatsink will be stucked on the 060 and a fan will be fixed (plugged) on the heatsink (size of heatsink = 45*45 cms).
- the CPU & SDRAM clocked at 50 MHz instead of the 66MHz (OSC soldered (no socket) = can be unsoldered to try to boost).
- no boost of the motherboard (components not present = could be added by the user if he can find and solder them !).
- no temperature captor (it is a gadget because get more than 10 deg C of unprecision !).

This time I have 14 orders and I'd like to get 40 orders.

Let's go atarians ! It is your last chance to join the Falcon 060 world !

To confirm, please, send me an email if you want to buy between 220 et 250 EUR.
After we will see...

PS : $/EUR ratio is decreasing these days...good for some people...

Please spread this message on all atari user sites !

R.
-----