Temat: Problem z Octalyzerem

Jest taki problem z Octalyzerem. Na MODki pozostaje niewiele pamięci około 196 kB. Ja w moim ST mam 4 megsy, Octalyzer też zgłasza że jest tyle ogólnie (no prawie około 3,2 MB) natomiast wolnej pamięci pozostawia tak mało. Chyba sam nie zajmuje wielkich ilości pamięci. Mój octalyzer jest w wersji 0.96

Odp: Problem z Octalyzerem

Moaxe sproboj DBA Tracker, on ma do 32 kanalow.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

3

Odp: Problem z Octalyzerem

Moaxe sproboj DBA Tracker, on ma do 32 kanalow.

Daruj sobie DBA. To choooooynia z grzybnią.
Octaliser na 4MB powinien działeć mega rox. Masz jakąś uwaloną wersje.

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

4

Odp: Problem z Octalyzerem

albo cos z ustawieniami czy z modulami ktore odgrywaja, zdaje sie ze tam bylo kilka do wyboru... jakas paula, elizza czy jakos tak....

Don't take it too seriously my love.

/// more for your atari ///

5

Odp: Problem z Octalyzerem

DBA to jeszcze nie znalazłem pełnej wersji tylko demo więc się nie będę wypowiadać. A którą wersję Octa macie ? A Paula to wiem że jest taki player do modków, ale kiła na maxa (są lepsze). Sprawdzę jeszcze w ustawieniach może coś znajdę.

6

Odp: Problem z Octalyzerem

Po pierwsze DBE tracker, a po drugie to chyba na wersji demo skonczyla sie cala zabawa. Czasem niezle potrafi sie wywalic :) wiec polecam rowniez Octalysera.

ślamk!

Odp: Problem z Octalyzerem

No tak DBE. Ale na wersji demo zabawa napewno sie nie skonczyla, bo pamietam mialem kiedys w reku pelna wersje, ale to bylo daaaaawno temu.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

8

Odp: Problem z Octalyzerem

Znalazłem wersję z dokumentacją i udmp'ami. Teraz to jest naprawdę czad !