1

Temat: 2 x Rulezja

Po dwakroć rulez.Rulez pierwszy to normalnie Picasso 3000.Polecam wszystkim grafikom i nie tylko ;)

h**p://siteeric1705.free.fr/video/sandAnimation.wmv

Rulez drugi to Fit.Fit znaczy rulez.Rulez i koniec.Uśmiałem sie grubo.

h**p://rotfl.biz/fun/Fit.mpg

sayonara.

gep/lamers^dial

2

Odp: 2 x Rulezja

fit ..... niezłe ...

All I hear is the sound of me falling on the ground

3

Odp: 2 x Rulezja

http://www.autogsm.webd.pl/_prywatne/mol_ksiazkowy.wmv

Mnie się podoba to ;))  ale pewnie stare i wszyscy juz znaja ;))

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

4

Odp: 2 x Rulezja

h**p://siteeric1705.free.fr/video/sandAnimation.wmv

Róló!!

h**p://rotfl.biz/fun/Fit.mpg

Nie róló!!

5

Odp: 2 x Rulezja

Gepard: pytanie - czy poza lansem te twoje gwiazdkowanie linkow ma jakikolwiek sens na TYM forum, poza oczywistym wku.rwi.aniem kogos kto chce po prostu nań kliknąć?

Odp: 2 x Rulezja

http://siteeric1705.free.fr/video/sandAnimation.wmv

ano , jak tak napisze to mozesz klikac cale zycie  ;)

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

7

Odp: 2 x Rulezja

ja tam moge klikac :) u mnie działa

All I hear is the sound of me falling on the ground

8

Odp: 2 x Rulezja

Hehehehe XRay, a ja mola nie znalem  :lol: Fita troche nie kumam, a piaskowy czlowiek rozklada na mate...

9

Odp: 2 x Rulezja

Gepard: pytanie - czy poza lansem te twoje gwiazdkowanie linkow ma jakikolwiek sens na TYM forum, poza oczywistym wku.rwi.aniem kogos kto chce po prostu nań kliknąć?

Ja takie linki po prostu zlewam. Ale popieram pytanie.

[ Dodano: Sty 23, 2005 11:25:00  ]
A tak się ma -1 do upływu dni i wieczną młodość.  :mrgreen:

10

Odp: 2 x Rulezja

Gepard: pytanie - czy poza lansem te twoje gwiazdkowanie linkow ma jakikolwiek sens na TYM forum, poza oczywistym wku.rwi.aniem kogos kto chce po prostu nań kliknąć?

Nie wiem jakiej przeglądary uzywasz, ale Firefox ma wtyczkę, a Opera jako opcję wbudowaną ma traktowanie zaznaczonego tekstu jako linka. Ot, zaznaczasz takiego gepardowego linka zaraz za 'h**p://' klikasz prawym i jazda... Chces pod Firefokses ściągnąć zawartość takiego sznurka? Ściągasz wtkę FlashGot i masz problem rozwiązany.

[ Dodano: 24.01.2005 11:27:37 ]
A tak się ma +1 do statsów na AA i Mistrza offtopicu. :mrgreen:

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

11

Odp: 2 x Rulezja

Taaa tyle zachodu zeby jakis shit o soku obejrzec bo komus sie zachcialo 2 gwiazdki wkleic. Dajcie spokoj...

12

Odp: 2 x Rulezja

Dla jednek shita szkoda zachodzu, ale ja się spotykam z większą ilością takich linków. Rzekłbym, że to mój chleb powszedni. :D

[ Dodano: 24.01.2005 11:54:46 ]
A tak się ma +1 do statsów na AA i Mistrza offtopicu. :mrgreen:

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

13

Odp: 2 x Rulezja

Jak chodzisz po jakis forach gdzie sa linki do PIRACKIEGO softu to sie nie dziwie, ze to twoj chleb powszedni. Tu jednak tego nie potrzeba. Popieram Mikeya.

14

Odp: 2 x Rulezja

etam starzejecie się, narzekacie i tyle .... fit, chociaż poziom prezentuje żenujący to mimo wszystko jak go obejrzałem a dokładniej posłuchałem, to się posmiałem, głownie z powodu zaskoczenia z zakonczenia.

Więcej luzu panowie, ....

All I hear is the sound of me falling on the ground

15

Odp: 2 x Rulezja

Jak chodzisz po jakis forach gdzie sa linki do PIRACKIEGO softu to sie nie dziwie, ze to twoj chleb powszedni. Tu jednak tego nie potrzeba. Popieram Mikeya.

Moja sprawa gdzie zaglądam. Stwierdziłem tylko fakt, że mnie to nie przeszkadza. Możesz się co najwyżej ze mną zgodzić, bądź nie.

[ Dodano: 24.01.2005 13:12:52 ]
A tak się ma +1 do statsów na AA i Mistrza offtopicu. :mrgreen:

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

16

Odp: 2 x Rulezja

Tatqoo popieram Cie - wiecej luzu! Panooowiee!  :D Sugestia dla handlarzy bananami - moze najwyzszy czas wprowadzic nowa kategorie, w ktorej to gratisowe banany dostaja ci najmniej wyluzowani?  :D

17

Odp: 2 x Rulezja

Widzę, że najmniej wyluzowani sa tutaj tatqoo i BeWu. ;)

Wracając do topicu. Zgadzam się z Lewisem. Sandanima r0l0, fit raczej niski poziom stanów średnich, a mół książkowy zakrawa raczej na miano czarnego humory (polski mół, polska rzeczywistość).

[ Dodano: 24.01.2005 13:31:05 ]
A tak się ma +1 do statsów na AA i Mistrza offtopicu. :mrgreen:

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

18

Odp: 2 x Rulezja

Panowie... normalnie w pył rozwalacie...Stawiam krzaczkowane linki bo mam takie warezowe przyzwyczajenia i basta (zresztą juz to kiedys tłumaczyłem).Nie podoba sie to nie oglądajcie.Bosz...nie róbcie mi łachy niesamowicie kombinując by je odpalić.
To że Mikey nie wytrzymał i zatrolował; do tego sie już przyzwyczaiłem.To że Maziemu sie nie podobało;też mnie nie dziwi;wszak wielki z niego scenowiec.Jurgi i jego sprzeciw też nie zrobił na mnie wielkiego zdziwienia;poziom defetyzmu u niego wzrasta od wielu miesięcy;chyba czas panie Jurgi awansowac do wersji o numerek wyższej ("Jurgi3.0").I będe dalej stawiał takie linki.Bo generalnie w DUPIE mam takie GDERANIE.A teraz możecie sobie dalej "dissować" na mnie.WALI mnie to panowie FORUM ATARi.
Na koniec wielkie "joł" dla wszystkich.Wyluzujcie tyłki... ;)  ;)  ;)

gep/lamers^dial

19

Odp: 2 x Rulezja

pozabierać im wszystkie ostre narzędzia. bo jeszcze do rękoczynów dojdzie !!!

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!

20

Odp: 2 x Rulezja

lepsze linki bylyby takie:

hwdp://www.rulezja.com

All I hear is the sound of me falling on the ground

21

Odp: 2 x Rulezja

to jest lepsze:  :twisted:  :twisted:  :twisted:

http://www.ziemni.risp.pl/

:rolleyes:

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!

22

Odp: 2 x Rulezja

ale osso chodzi?

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

23

Odp: 2 x Rulezja

ej! skoro mozna zrobic realtime music, to moze i realtime graphics?

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...