Temat: made in Bosch

Trabant crash Test , ciekawy jestem czy przezyl ?

http://www.gougoule.com/crash_audi/

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

2

Odp: made in Bosch

dla mnie to ktoś wypuścił auto na gazie ręcznym - or samfink.

btw. stare

I Ty zostaniesz big endianem...

3

Odp: made in Bosch

hmmmmmm.....
raczej nie ktoś "pier*.*" bokiem w drzefffko.....
=poślizg nie umial opanować, czyli nadmierna prędkość
Na liczniku musiała być prędkość 3 cyfrowa..... 8) ( ciekawi mnie jedno czy licznik miał z przodu 1dynkę czy 2jkę... )....

a3 to ponoć wytrzymałe auto...

coś o nie zapinaiu pasufffffffff
http://crx.neostrada.pl/pasy%20zapnij%20.doc

może na ochłodę...


na prostej
http://media2.big-boys.com/dragracecrash.wmv


126p ....
http://www.shooshtime.com/clips/video.php?id=4151

kto pojedzie tak bokiem
http://homepages.udayton.edu/~longbora/rx7drift.wmv

dobra już dobra kończę .. to nie to forum ;)

4

Odp: made in Bosch

Na liczniku musiała być prędkość 3 cyfrowa..... Cool ( ciekawi mnie jedno czy licznik miał z przodu 1dynkę czy 2jkę... )....

Jak trzycyfrowa? Przyjrzyj się desce rozdzielczej. Wskazówka wskazuje dokładnie 90 czegoś/h.

[ Dodano: 04.02.2005 19:18:11 ]
A tak się ma +1 do statsów na AA i Mistrza offtopicu. :mrgreen:

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

5

Odp: made in Bosch

W czasach gdy polski nie było w unii to by to auto z powrotem pospawali wyklepali i sprzedali gdzieś na giełdzie ;)

Odp: made in Bosch

:lol:

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

7

Odp: made in Bosch

Teraz bryka nadaje sie do udzialu w "pimp my ride" ;)

ślamk!

8

Odp: made in Bosch

nie za "papiery" można jeszcze spora $$$ przydziabać.. :lol:

9

Odp: made in Bosch

ciekawy jestem czy przezyl ?

Przeżył, nie przeżył, kluczyki ze stacyjki wyjąć zdążył  ;)

A tak serio, to przyjrzyj się ostatniemu zdjęciu - co w tle stoi? Karetka pogotowia. Jakby pacjent żył, to już by był dawno nią do szpitala odwiezion.

KMK
? HEX$(6670358)

10

Odp: made in Bosch

ale za to na tym sajcie jest najdluzsza na swiecie kolejka  :!:  :!:  :!:  :lol:

11

Odp: made in Bosch

8O  8O  8O

O w morde! O masakra! - Takie fura! :((( Serca ludzie nie mają :(

Z tego co na zdjęciach widać był to model Audio 80 z serii S2 (silnik minimum 2.3) bądź S4 (minimum 2.6). Klimatronic, Prędkość podanajest w milach - zegary ze skalą km/h mają ciut innączcionkę - więc prędkość w momencie samego uderzenia wynosiła ponad 160km/h (1 mph, to ok. 1.832 kmh). Ciekawi mnie fakt, dlaczego poducha niewywaliła. Pasy klient miał zapięte, gdyż uchwyt od nich jest wprost rozerwany.

P.s. Klient musiał przeżyć, gdyż nie tylko kluczki,ale też panel od radia zabrał, pewnie coby nikt nieukradł  :lol:  ;)

[ Dodano: Nie Lut 06, 2005 11:11 ]
gwoli ścisłości - piszącz modele S2 i S4 - mówiłem o modelach z przed 1995, gdyż wtedy w ten sposób oznaczane były sportowe wersje modeli Audi 80, 90, 100, 200. Modele A4/S$ produkowane po 1995 mają zupełnie inny tył - tylni błotnik też. a ten fragment widoczny na zdjęciu to jest Audi 80 (4 drzwi) bądź Audi 90 (2 drzwi) - potocznie zwane Audio Qoupe

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!

12

Odp: made in Bosch

Ciekawe jak można rozpoznać czy to jest A3 albo 90-tka ????
Może znawcy są w stanie rozpoznać nawet jak będzie sprasowany na szrocie ??? :D

13

Odp: made in Bosch

o. niedopatrzenie - popatrzyłem na zachowany bok - sądząc, że brak tylnych drzwi, to będzie to Audi 90 (model S4) - który ma zupełnie inaczej otwierany bagarznik - więc przyznaję rację koledze - po klapie bagarznika i tylnych światłach, które w90-tce są nieco inne - wnioskujęto jest raczej A3 - albo S3 (sądząc po desce rozdzielczej i typie kierownicy).

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!

14

Odp: made in Bosch

8O  8O  8O

O w morde! O masakra! - Takie fura! :((( Serca ludzie nie mają :(

Z tego co na zdjęciach widać był to model Audio 80 z serii S2 (silnik minimum 2.3) bądź S4 (minimum 2.6). Klimatronic, Prędkość podanajest w milach - zegary ze skalą km/h mają ciut innączcionkę - więc prędkość w momencie samego uderzenia wynosiła ponad 160km/h (1 mph, to ok. 1.832 kmh). Ciekawi mnie fakt, dlaczego poducha niewywaliła. Pasy klient miał zapięte, gdyż uchwyt od nich jest wprost rozerwany.

P.s. Klient musiał przeżyć, gdyż nie tylko kluczki,ale też panel od radia zabrał, pewnie coby nikt nieukradł  :lol:  ;)

[ Dodano: Nie Lut 06, 2005 11:11 ]
gwoli ścisłości - piszącz modele S2 i S4 - mówiłem o modelach z przed 1995, gdyż wtedy w ten sposób oznaczane były sportowe wersje modeli Audi 80, 90, 100, 200. Modele A4/S$ produkowane po 1995 mają zupełnie inny tył - tylni błotnik też. a ten fragment widoczny na zdjęciu to jest Audi 80 (4 drzwi) bądź Audi 90 (2 drzwi) - potocznie zwane Audio Qoupe

ku woli ścisłości na zdjęciach jest to audi a3. kierownicę ma jak z s3,
natomiast felgi to jakieś "tora", opony f1 "gudjerki".
jedziemy dalej audi s4 ( to 2.2 litra turbo, obecnie 2.7 biturbo lub 4.2v8 )...
Nie mam i nigdy nie było w historii audi s4 z silnikiem 2.6
a jak uważny "widz Atari Area popatrzy na zegary to zobaczy obrotomież"...
I co widzimy że jest to jakieś tdi ......

15

Odp: made in Bosch

Ojejku. Pan chcial wjechac do lasu, ale sie nie mogl zdecydowac po ktorej stronie jednego z drzew przejechac... Zaparkowal, wyjal kluczyki, panel od radia i poszedl na jagody abo inne grzyby. A Wy od razu jakies teorie o wypadku.... :)

16

Odp: made in Bosch

Skoro TDI to tylko 1.9TDI lub 2.5TDI :P

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!

17

Odp: made in Bosch

A w lesie akurat ćwiczyła dywizja pancerna i jeden z czołgistów naj...ny wpakował się w Audicę :D

18

Odp: made in Bosch

Ojejku. Pan chcial wjechac do lasu, ale sie nie mogl zdecydowac po ktorej stronie jednego z drzew przejechac...

Ani po której stronie drzewa, ani którą stroną samochodu. Więc przejechał bokiem  8)

[ Dodano: 06.02.2005 13:56:34 ]
Swoją drogą 90 mil na godzinę widniejące na prędkościomierzu, to jest zapewne prędkość gościa po ścięciu słupka, przelocie jakiejś bliżej nieznanej odległości w powietrzu oraz wykoszeniu części - też bliżej nieokreślonej - tego lasu. Prędkościomierz samochodowy jak wiadomo nie działa po oderwaniu auta od podłoża, ergo wskazówka zdążyła się zapewne sporo cofnąć w lewo, nim ją zablokowało.

KMK
? HEX$(6670358)

19

Odp: made in Bosch

Ojejku. Pan chcial wjechac do lasu, ale sie nie mogl zdecydowac po ktorej stronie jednego z drzew przejechac... Zaparkowal, wyjal kluczyki, panel od radia i poszedl na jagody abo inne grzyby. A Wy od razu jakies teorie o wypadku.... :)

zesłościł się przeokrutnie bo panel się zaciął i wyszedł tył radia...
więc kierowca poszedł po siekierę...
ale że obok jechał czołg... :lol:

a poważnie to trafił bokiem w drzewka i auto się rozpołowiło... potem pewnie wyciał dacha... i to był koniec :evil:

20

Odp: made in Bosch

poszedl na jagody abo inne grzyby.

Albo raczej wąchać kwiatki.  ;)

KMK
? HEX$(6670358)

21

Odp: made in Bosch

Skoro TDI to tylko 1.9TDI lub 2.5TDI :P

Casperku proszę... Widziałeś gdzieś a3 2.5 tdi?
bo ja nie..
:oops:
a3 jest tylko 1.9tdi ( od 90agr kuni do 130asv kuni) 
a w obecnej budzie jest tam 2.0 tdi....

22

Odp: made in Bosch

Nie mam i nigdy nie było w historii audi s4 z silnikiem 2.6

:P  :P  :P

jakby szanowny kolega pisałem o Audi Qoupe (80, 90) oznaczanych po Tuningu jako S2, S4, RS2, RS4 które występują (-owały) w podanych pojemnościach silnika. Zaznaczyłemrównież,żeniepiszę o modelach obecniprodukowanychprzezAudi A2, A3/S3,A4/S4, etc... Proszęuważnie czytać :P :P :P

http://216.239.59.104/search?q=cache:yw … &hl=pl

http://www.audipassion.com/univers_audi … /index.php

[ Dodano: Nie Lut 06, 2005 14:14 ]

Casperku proszę... Widziałeś gdzieś a3 2.5 tdi?
bo ja nie..


czytaj,copiszę - pisałem, ze jeśli TDI, toalbo1.9TDI albo 2.5TDI, innych silników TDI niema - niepisałem, że A3 2.5TDI!!!

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!

23

Odp: made in Bosch

prowadząc ciekawą rozmowę dalej.... ;)
np. 4.0 tdi by vw.....
lub 1.4tdi czy 1.2 tdi....
też vw...
:oops:


a powracają do s4 ( nie ważne czy to c4 b4 a4itd )
było zawsze pieć cylindrów 2.2 turbo....
były w sumie 3 wersje tego silnika...  (c4 czyli stare )...

było też v8...
nie było cyt "s4 mim. 2.6 litra"...
nie było nigdy takiego s4...

24

Odp: made in Bosch

mówimyo silnikachAudi,nie VW - bo do VW, Skody, Seata, etc.montują głównie silniki Audi.

Pozatym. Największym  znanym mi silnikiem w A3 (model 2003) jest 3.2 V6

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!

25

Odp: made in Bosch

mam pytanie czy audi robi silniki???

jest coś takiego jak vw group.....
np. audi a8 ma 4.0tdi .........