76

Odp: east party?

I to chcialem uslyszec :)

. . . . ..... . . . . . . . .. . .... .. ... . . . . . . . . .. . . . . . ..

77

Odp: east party?

I to chcialem uslyszec :)

No i uslyszales. Tylko, czy bedziesz na lascie????  :D  :P  :P  :D

Nazywam sie Milijon, dla przyjaciol banka ;)

78

Odp: east party?

O!!!!!!!
Buster znów chcesz pić ! ! ! ! !   8O  8O  8O

To już nie pamiętasz coś jęczał w niedzielę nas ranem ????? :lol:  :lol:

79

Odp: east party?

znow spijemy bustera!, znow spijemu bustera!!!

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

80

Odp: east party?

Teraz tak latwo sie nie dam. He he he :P :P :P :P  :D :D :D :D

Nazywam sie Milijon, dla przyjaciol banka ;)

81

Odp: east party?

Buster to moze walniesz kielicha? :P

:lol:

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

82

Odp: east party?

Foxie naumiales sie juz tych gatunkow ziemniakow? Trzeba bedzie kiedys Ciebie przeegzaminowac :P

Zglaszam wniosek na zrobienie nowego tematu z poradami sercowymi dla co poniektorych scenowcow. Frytkopartyjniacy wiedza chyba o co chodzi :)

. . . . ..... . . . . . . . .. . .... .. ... . . . . . . . . .. . . . . . ..

83

Odp: east party?

Oj tak, oj tak. Przydaloby sie tej jednej osobie. Ale to byl wybuch smiechu i oskarzen pod kierunkiem tego pewnego czlowieka. Kasjo. Moze ty zaczniesz pierwsza lekcje? :D

Nazywam sie Milijon, dla przyjaciol banka ;)

84

Odp: east party?

Kochani, przyjmę każdą pomoc ! ! ! ! ! ! ! ! !
:D  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :D

85

Odp: east party?

no przeciez vasco juz udzielil 1. zlotej rady....

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

86

Odp: east party?

no przeciez vasco juz udzielil 1. zlotej rady....

No dobrze. Ale ktos musi kontynuowac. A ja jakos nie mam koncepcji  :P  :P  :P  :D  :D  :D  :D

Nazywam sie Milijon, dla przyjaciol banka ;)

87

Odp: east party?

No, nie!
To aż tak bezndziejny przypadek ??????

88

Odp: east party?

tak havoc to beznadziejny przypadek - przypadkiem jestes beznadziejny....

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

89

Odp: east party?

No fakt. Co przecierpialem to moje. Najfajniejsze jest to, ze paru rzeczy nie pamietam.  :P Ale przynjamniej wiem, co mnie zwalilo z nog. Ale to malo istotne. Inna sprawa, to fakt, iz zapomnialem swojej ladowarki do komorki. McMaster, jak cos takiego znalazles, to daj znac. Lezala na stoliku gdzie stal telewizorek Neptun Havoca. A to za miejsce mialo swoj chrzest. Coz, kazdemu moglo sie przytrafic. Kasjo: A zebys wiedzial, ze mam  :D  :D  :D Jak dotrzesz na lasta, to trza cos wypic, nie?

no tak znalazłem ładowareczkę... i klawiatura mi się jakaś ostała...

a następnym razem to urządzimy jakiś pokoik, gdzie każdy ze frytkopartyjniaków podyżuruje trochę i udzieli porad w sprawach intymno-sercowych ... :D

90

Odp: east party?

no przeciez vasco juz udzielil 1. zlotej rady....

To ja nawijam przez dwa dni, dzielac sie latami doswiadczen, a Ty mi tu, ze TYLKO jedna zlota rade udzielilem???!!!

91

Odp: east party?

Vasiek ty z jezykiem widz ena bakier - 1. (czyli jeden-z-kropka) to liczebnik porzadkowy - 'pierwszej zlotej rady' nie 'jednej zlotej rady'
pomijam juz ze tylko ta 1. byla zlota :)

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

92

Odp: east party?

Vasiek ty z jezykiem widz ena bakier - 1. (czyli jeden-z-kropka) to liczebnik porzadkowy - 'pierwszej zlotej rady' nie 'jednej zlotej rady'
pomijam juz ze tylko ta 1. byla zlota :)

Nie wiem co Ty "widz iszna", a w kazdym razie moje rozumowanie bylo sluszne! 1 to jeden a 1. to porzadkowo jedny-jedna-jedno! ; ))))

93

Odp: east party?

1,2,3 czy 4. Co za różnica !? :lol:

94

Odp: east party?

no tak znalazłem ładowareczkę...


To fajnie. Jesli moglbys zajrzec na poczte swoja i mi ta ladowareczke odeslac to bylbym bardzo ci wdzieczny :D  :D  :D

Nazywam sie Milijon, dla przyjaciol banka ;)