Temat: Zasilacz do Portfolio

Mam pytanie krótkie i zwięzłowate. Czy ktoś wie jaki zasilacz z jakiejś komórki podejdzie pod Atari Portfolio, lub czy gdzieś co mnie mniej cieszy ze względu na brak czasu czy gdzieś dostępny jest schmacik wykonania takiego cósia z dostępnymi na rynku częściami (oczywiście części nie będące sprowadzania na zamówienie.

Żyję bo Bóg tak chciał.

2

Odp: Zasilacz do Portfolio

Od Noki 3210 powinien podejsc. Bodajze na takim Pin sprawdzal.

Swoja droga odezwij sie na priv wreszcie :)

ślamk!

3

Odp: Zasilacz do Portfolio

a zagladales do tego "zasilacza" od nokii?
tam nie ma nic procz transformatora

przechodze na tumiwisizm

4

Odp: Zasilacz do Portfolio

Z całą pewnością POLECAM ORYGINALNY zasilacz z nokii: 3210, 3310, 5110 - czy; do czego tam jeszcze pasuje. Sprawdzałem na swoim egz. i działa;- nic się zupełnie złego z tym NIE DZIEJE. :D - zupełnie serio.

Candle - może nie był to oryginalny zasilacz do Nokii ??  :twisted:

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

5

Odp: Zasilacz do Portfolio

pin: rozkrec, nokii w domu to pare sie wala...

przechodze na tumiwisizm

6

Odp: Zasilacz do Portfolio

:) - nie mam tego patentowego sk****ńskiego śrubokręta niestety. Ok - będzie okazja to sprawdze, a tak czy inaczej - foliak bez problemu mi z tym działa.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

7

Odp: Zasilacz do Portfolio

trojkatnym pilnikiem tez sie da...
ponadto ten srubokret jest jeszcze calkiem normalny, sa ciekawsze...

przechodze na tumiwisizm

8

Odp: Zasilacz do Portfolio

Anyway pinokio niezly jestes ryzykant, ze podlaczyles ladowarke wczesniej na fuksa nie wiedzac czy zadziala czy tez nie

9

Odp: Zasilacz do Portfolio

Chyba nawet nie tylko Pin. Na allegro juz widzialem aukcje z PoFo z zastepczym nokiowym zasilaczem wiec raczej nie jest to pojedynczy przypadek :)

ślamk!

10

Odp: Zasilacz do Portfolio

Też stosuję zasilacz od Nokii i działa. Tyle że nie wiem od jakiej Nokii, bo ja tej Nokii nie mam, ale chyba od wszystkich chodzi...

grzybson/SSG^NG

11

Odp: Zasilacz do Portfolio

Więc tak: jaużywam od Nokii 3110. W nowszych modelach nokii jest jeden problem - węższa dziura w zasilaczu i nie wchodzi na bolec od PoFo (np. 3510i - nie pasuje).

Sikor umarł...

12

Odp: Zasilacz do Portfolio

hm, ktos wczesniej wspominal 3310, mam 3510i i 3310 i w obu jest ta sama "ladowarka"

przechodze na tumiwisizm

13

Odp: Zasilacz do Portfolio

Tzn, tak. Od starszego telefonu pasuje do nowszego (mimo minimalnie szerszej dziury). Nie wiem jak 3310, ale od 3110 różni się od 3510i (mam obie i od 3510i mi nie pasuje ;( ).

Sikor umarł...