Temat: sztab trojmiasto ;D cd..

Witam!!
Gadalem z Grey'em i zgodzil sie zorganizowac kolejnego sztaba po swietach ;]
mysle ze termin nie szybciej niz sobota 23.4.2005 ;]
Osoby chetne niech sie tu wpisuja :)

Czekam na odzew od: Hospesa, Azbesta, Pr0ba, Czajnika, Macgyvera, Maskotki, blackd0tha,Dracona, Geparda, Emi, Zbika, VLX'a, Sotha, Darth'a, Vegi, vulgar'a, X-Ray'a no i  reszty ktorych pominalem  (sorki za ew. bledy w xywkach :)  )

"wszystko się kiedyś kończy......."

2

Odp: sztab trojmiasto ;D cd..

no to stawimy sie...rozumiem że w starym miejscu;gdzie kiedyś major Sucharski popijal piwko? ;)

gep/lamers^dial

Odp: sztab trojmiasto ;D cd..

Ja sie stawie... pod warunkiem ze mnie ktos przenocuje... i ewentualnie zgraje nie-atarowcow ktora moze sie ze mna zwalic. Jednegu juz poznalisci (byl ze mna na sztabie) dwoch nieznancych (o ile oczywiscie beda chciec, zapytam sie).

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

4

Odp: sztab trojmiasto ;D cd..

Na dzień dzisiejszy będę na 50%.

5

Odp: sztab trojmiasto ;D cd..

ja niestety nie bede mogl dolaczyc, mimo szczerych checi - jeszcze wtedy plywam na zalewie zegrzynskim... :(

--
= krap.pl =

6

Odp: sztab trojmiasto ;D cd..

Ja bede;) juz zalatwilem sobie wolne od zycia. Wiec na pewno sie zjawie bez dwoch zdan;) No mam nadzieje ze teraz juz mi nic nie wypadnie. Tylko mam dylemat czy  jechac autkiem i nie pic, czy bawic sie w autobus i pic dlugo i szczescliwie;)????

bzzzz...bzzzzz..... o wgrało się !!!!

7

Odp: sztab trojmiasto ;D cd..

Witam witam :)

Jeśli do organizacji sztaba dojdzie, to tym razem miejscem biby będzie Terminal Promowy na Westerplatte (budynek który był vis'a'vis sławnego namiotu... niestety zostały już po nim tylko wbite w glebę śledzie...).

Będę rozmawiał z kierownictwem czy się zgodzi, ale myślę że nie będzie problemu...

Bibka odbyłaby się na 1-szym piętrze, do dyspozycji m.in. balkon (czytaj: GRILL!), aneks kuchenny, lodówka (na schłodzone browarki! niestety nie sponsorowane, sorx ;)

No nic, zobaczymy... plany jak zwykle ambitne, ale na 100% nic nie obiecuję...

Ew. termin biby - 16 lub 23 Kwiecień...

pozdrawka.

p.s. maximum respect dla admina za umieszczenie zdjęcia z Papieżem.  Nikt nie uzupełni pustki po naszym Kochanym Ojcze Świętym. Pokój Jego duszy.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

8

Odp: sztab trojmiasto ;D cd..

Ew. termin biby - 16 lub 23 Kwiecień...

oby 23ciego bo 16tego nie dam rady (szkola i praca ;/ )

"wszystko się kiedyś kończy......."

9

Odp: sztab trojmiasto ;D cd..

Ja jak najbardziej jestem za! Stawie sie na 80%!! Fredu oczywiscie pewnie tez przybedzie ze mna :). Jestem naprawde zaskoczony, ze kolejny zlot odbedzie sie tak szybko :).

Tym razem wezme wlasna Atarke i skombinuje sie jakos TV :). Dobrze, ze bedzie juz cieplo to napewno bedzie mozna sobie zrobic jakies smaczne kielbaski. :)

Pozdrawiam,
Black Dot

:: Falling Man Games :: http://fmg.servegame.com :: Macroh Masheen :: http://www.macrohmasheen.com ::

10

Odp: sztab trojmiasto ;D cd..

te Blackd0t...tchemu ludzi na mieście nie poznajesz ;)

gep/lamers^dial

11

Odp: sztab trojmiasto ;D cd..

W moim wypadku kwiecień odpada m.in. z przyczyn finansowych. Bawcie się dobrze ;)

12

Odp: sztab trojmiasto ;D cd..

Będzie szybko bo mi zaraz bus z Westerplatte sp******* :)

Stryker: w końcu bibę tą dedykuję Tobie (z powodów Tobie znanych!), więc niech będzie 23 Kwietnia, albo kolejny termin jaki Ci pasuje (czekam na propozycje).

Co do Silly Venture to coraz bliższy jestem podjęcia decyzji o zorganizowaniu imprezy w przyszłe Święta Wielkanocne, ale jeszcze nie postanowiłem. Prawdopodobnie w przyszłym roku nie będzie EIL'a, a może nawet Outline'a, więc aby ratować tradycję (wzorem z roq 2000) podejmę się organizacji biby w Święta (wtedy możemy spodziewać się sporej liczby ludzi z zagranicy). Jeszcze jest sporo czasu aby mnie przekonać do rac/irrac-jonalności tego pomysłu ;)

pozdrawka.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

13

Odp: sztab trojmiasto ;D cd..

Znowu w swieta? Jak dla mnie taki termin jest bez sensu, bo ogranicza skutecznie ilosc partowiczow (mowie ogolnie, a nie o sobie).

14

Odp: sztab trojmiasto ;D cd..

zgadzam sie Silly musi byc w grudniu i juz kur....a ;D

"wszystko się kiedyś kończy......."

15

Odp: sztab trojmiasto ;D cd..

To jak z tym sztabikiem?? Ktory termin jest przeglosowany, bo musze robote tak ustawic zebym sie wolny zrobil. No i me przemile dziewcze tez musze nastawic, ze sie zgubie na ten czas.... ehhh ten zapach smazonych klawiatur eee kielbasek;)

bzzzz...bzzzzz..... o wgrało się !!!!

16

Odp: sztab trojmiasto ;D cd..

To jak z tym sztabikiem?? Ktory termin jest przeglosowany,

no 23 kwietnia :) godziny nie znam ;] ale pewnie i tak sie spoznie :D no i wez te gre Robbo !!! na ST(E)'ka !!! koniecznie

"wszystko się kiedyś kończy......."

17

Odp: sztab trojmiasto ;D cd..

To jak z tym sztabikiem??

  :D  :)  :o    a może byś, z łaski swojej, udostępnił wreszcie ludziom film z tego sztabiq, na którym poprzednio byłeś i kręciłeś ?!?!   :x

18

Odp: sztab trojmiasto ;D cd..

Mnie niestety nie bedzie.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

19

Odp: sztab trojmiasto ;D cd..

ok, 23 Kwietnia na Westerplatte. Sztab się odbędzie niezależnie od liczby deklarowanych osób. Prosiłbym jednak o potwierdzenie chęci przybycia na sztab - będzie podobna kontrola przy wejściu jak na SV2k5 (Imię, nazwisko...). W Czwartek potwierdzę ostatecznie termin i miejsce imprezy.

Pozdrawiam!

[ Dodano: Pon Kwi 18, 2005 19:19 ]
helloł... bad news come...

niestety wyskoczył mi niespodziewany remont kuchni na chacjencie, który przeciągnie się do środy przyszłego tygodnia... także w ten Weekend sztaba niestety nie będzie  :oops:  Proponuję 30 Kwietnia...

greetsss....

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

20

Odp: sztab trojmiasto ;D cd..

Proponuję 30 Kwietnia...

no mi raczej pasuje.... to jak bedzie teraz na 100% ? :>

"wszystko się kiedyś kończy......."

21

Odp: sztab trojmiasto ;D cd..

Stryker, jak widzisz zainteresowanie raczej kiepskie, przełóżmy spotkanie za tydzień - będzie pewnie cieplej i może jakieś szprotki będą już na plaży  :mrgreen: No i MacGyver będzie miał pełną kiesę bo chyba wypłatę dostaje  :D

pozdrrrrrr.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

22

Odp: sztab trojmiasto ;D cd..

grey: dzięki za pamięć, ale nie podporządkowujcie terminu pode mnie ;)

7.V - w Ostródzie rozpoczynają się zawody Pucharu Polski Strongman, będzie występował Pudzianowski i jadę kibicować

14.V - odbywają się w Olsztynie juwenalia (4 dni libacji, więc raczej mnie też nie będzie)

21.V - to najbliższy termin, który mam wolny ;)

23

Odp: sztab trojmiasto ;D cd..

Grey zacytuje "Sztab się odbędzie niezależnie od liczby deklarowanych osób." ... jezeli sie nie odbedzie 30stego to ja bede mogl dopiero 14stego ;-) pozdro.

"wszystko się kiedyś kończy......."

24

Odp: sztab trojmiasto ;D cd..

Robmy sztaba w ten weekend bo:

- to długi weekend (czas na dojscie do pionu)
- pogoda zapowiada sie dobra z tego co własnie usłyszałem
- ludzie zapewne dopiszą
- w morde dawno juz wariatów z atari nie widziałem

ja w każdym bądź razie z moja księżniczką stawilibysmy sie bez dwóch zdań...liczba ludzisk nie jest istotna...liczy sie zabawa!!!!

gep/lamers^dial

25

Odp: sztab trojmiasto ;D cd..

[ Dodano: Czw Kwi 28, 2005 18:18 ]
Sprawa sztaba wisi na włosku, dla mnie (z uwagi na mały dym na chacjencie) najlepszym terminem byłby 1, 2 lub 3 Maja. Co wy na to?

Pozdrawiam.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)