1

Temat: Aukcja na niemieckim eBayu... :)

Guglałem sobie jakiś czas , aż tu... : :D

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?Vie … 3&rd=1

Gostek oferuje od razu z adapterkiem do Compact Flash  :) .

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

2

Odp: Aukcja na niemieckim eBayu... :)

Dla mnie bomba :)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

3

Odp: Aukcja na niemieckim eBayu... :)

Chodzi za mna od kilku miesiecy wmontowanie sobie do atarki CF'a. Ale jestem kompletnie ciemny w tym temiacie. Jakbym kupil cos takiego, to co dalej?

i co znaczy Verfügbar für Nur Deutschland?

4

Odp: Aukcja na niemieckim eBayu... :)

bo nie wiem czy zauwazylem to co powinienem :/ jak dla mnie to jest interfejs KMK wykonany przez duddiego  + standardowa przejsciowka na CFa.... nic nadzwyczajnego... czy sie myle? Bylo na allegro bez CFa ale bylo....

5

Odp: Aukcja na niemieckim eBayu... :)

czy sie myle?

chyba sie nie mylisz :D

"wszystko się kiedyś kończy......."

6

Odp: Aukcja na niemieckim eBayu... :)

Jakbym kupil cos takiego, to co dalej?

to dostaniesz szczegółowe informacje od Pinokia - i problem z głowy. Nawet taki łom jak ja potrafi to uruchomić. :) - więc chętnie pomoge; no problem.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

7

Odp: Aukcja na niemieckim eBayu... :)

Fajnie!
Widać że bardzo "uniwersalne" jest KMK ide  8)

8

Odp: Aukcja na niemieckim eBayu... :)

i co znaczy Verfügbar für Nur Deutschland?

dosłownie to: "będący w dyspozycji, dostępny w: tylko Niemcy" (ale to o wysyłce jest). stawiałbym, że gość wysyła tylko na teren Niemiec, ale głowy nie daję. może ktoś robił interesa na niemieckim ibeju

9

Odp: Aukcja na niemieckim eBayu... :)

No fajnie, sprowadzać z Niemiec sprzęt, który jest produkowany na miejscu przez Duddiego... bardzo sprytne  :mrgreen:

KMK
? HEX$(6670358)

10

Odp: Aukcja na niemieckim eBayu... :)

no w koncu jestesmy w UE; nie ma zadnych granic!!!!  :lol:  :lol:

11

Odp: Aukcja na niemieckim eBayu... :)

a sprzedaje ktos czyste płytki do KMK jeszcze? bo jakoś nie widzę już na Allegro aukcji osoby która wyprodukowała jakiś czas temu pare interface'ów...

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim