1

Temat: Kobiety na scenie

Hmm..do posta zachęciła mnie dyskusja na forum scene.org.A mianowicie pewien...koleś postawił pytanie dotyczące rzadkiej;żeby nie powiedzieć śladowej obecności płci pięknej na scenach wszelakiej maści platform sprzętowych.Cytuje za tamtym forum:

"hello,
I actually am no active scener, I never went to a party, I never released something. I seldomly post something in here. But i Do enjoy all releases, look at videos & photos made at big parties & stuff.

The problem is I really miss the female part in the scene, I almost never see them in photos/videos. I have never heard of a female demogroup. Are they really absent or do I look in the false places ?

How's the ratio girls/guys on parties ? Like my faculty 2/100 ? or somewhat better ?

(you know anything under 3% is measurement error :)"

No własnie jak to jest? Ja wiem tylko o paru przypadkach;które to mozna policzyć na palcach jednej ręki (hi! Cobra).Oczywiście chodzi mi o aktywne scenowiczki ;nie li tylko maskotki grupowe...Podobno Clary/Drifters to kodująca kobieta,a Ayame/Network i  Mermaid/Scoopex zajmuja sie grafiką...to przykłady ze sceny pC...Wiecie może więcej o innych niewiastach? Czyżby scena to takie bardzo męskie zajęcie? Kobiety przecież też potrafią sporo wypić :)

gep/lamers^dial

2

Odp: Kobiety na scenie

Na pewno Lluvia, muzyk.
Współautorka m.in. jednego z moich najukochańszych kawałków, tournesol, z demka 'Tesla' / Sunflower.

: 404. Stopka not found

3

Odp: Kobiety na scenie

w takim razie te scenowe dziewczyny musza byc bardziej podobne do chlopakow

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

4

Odp: Kobiety na scenie

A ryxa ??    ;))  nie no ten tego nie ma się co dziwić, niewiele jest takich, co potrafią wytrzymać bez mydła 2 dni śpiąc na podłodze w zgiełku i smrodzie. Większość kobiet wymaga nieco lepszych warunkow higieniczno-sanitarnych.  Twardym trza być!~Nie miętkim!   ... a kobiełki wiadomo ...są mięciutkie jak kaczuszka ;))

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

5

Odp: Kobiety na scenie

yup ;)

ale z tym smrodem/brakiem mydla to nie przesadzaj, istnieje cos takiego jak hotel/kwatera/schronisko mlodziezowe itd.

btw. zmieniles plec ?

6

Odp: Kobiety na scenie

cedyń >> albo jeziorko orneckie  :mrgreen:

~mess

There's special place for me in hell. It's called the throne.

7

Odp: Kobiety na scenie

Na scenie Falcon'owskiej jest gfx women - Ripley/Reservoir Gods, zapodaję linka: http://dhs.nu/scene_irc.php (siostra Mr Pinka, miałem z nią kiedyś pogawędkę via phone ;) she's so  :twisted:  :twisted:  :twisted: HOT :twisted:  :twisted:  :twisted:

A także Martina/Lazer (Falcon) - chociaż nie słychać o niej już od X czasu...   

pozdrrrr :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

8

Odp: Kobiety na scenie

Michał :D ty zoboku jeden :D <lol>

9

Odp: Kobiety na scenie

Grey: Wychodzi na to że ripley to niezła sztuka :-D Szkoda, że nie młoda już ...

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

10

Odp: Kobiety na scenie

nie młoda? wiesz co, pogadaj z Martinem, on miał zawsze ciągoty do nastek, może Ci jakąś załatwi ;) hehe.

moonie: oj tam zbok zaraz... samo życie :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

11

Odp: Kobiety na scenie

Grey: Wychodzi na to że ripley to niezła sztuka :-D Szkoda, że nie młoda już ...

taka stara to ona nie jest  :D

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

12

Odp: Kobiety na scenie

juz wiem dlaczego, przeciez to oczywiste, płeć męska ma wieksze mózgi :)

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

13

Odp: Kobiety na scenie

Pytanie jak wygląda całokształt :) - heh;- kto wie; moją próbuje może nie tyle przekonać (bo bardzo już przywykła do mojego "zboczenia") - tyle co namówić do poduczenia się pracy na programach zorientowanych pixelowo :) - lecz przydałby się bajer typu;- sensowniejszy programik do gfx z mouse device.. niestety.. :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

14

Odp: Kobiety na scenie

no całkiem całkiem... mimo że stary rocznik...

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

15

Odp: Kobiety na scenie

aj tam stary, jak dla mnie w sam raz ;)

16

Odp: Kobiety na scenie

Stary??? Boszzz... Jak bedziecie siedziec, to sie po mydlo nie schylajcie ;p

17

Odp: Kobiety na scenie

nie młoda? wiesz co, pogadaj z Martinem, on miał zawsze ciągoty do nastek, może Ci jakąś załatwi ;) hehe.

Nie popadajmy w skrajności :-D Co za młodo to niezdrowo.

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

18

Odp: Kobiety na scenie

vasco: nie wiem jak z tym schylaniem u Havoc'a bo coś mu się d*pa pruje (chyba że ten pic to serce ;)

bez urazy Havoc :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

19

Odp: Kobiety na scenie

Stary??? Boszzz... Jak bedziecie siedziec, to sie po mydlo nie schylajcie ;p

A nie?! Lata świetności już dawno za sobą...

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

20

Odp: Kobiety na scenie

grey: trzeba jezdzic na EASTy to by sie wiedzialo jakie Vasco ma doswiadczenie i rady zyciowe :D :D :D

21

Odp: Kobiety na scenie

havoc: aj si :) skąd pomysł na ten pic btw?

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

22

Odp: Kobiety na scenie

bo Vasco podzielil sie "doswiadczeniem " "radami zyciowymi" :D :D :D :D :D :D :D :D