1

Temat: ! QuaST 2005 !

Stało się! Wszystkie osoby zainteresowane, czy wręcz oczekujące informacji odnośnie kolejnej imprezy MUSZĘ NIESTETY ZMARTWIĆ - party odbędzie się !

Termin party(i tu niespodzianka - tak wypadło):  29-31 lipiec 2005

Wiekszosc regulaminow, wysokosci wjazdowki, formy glosowania itp. wzorem roku ubieglego. Jesli ktos, chce wziasc na swe bary regulamin do konkursow niech sie tym zajmie, a co!

Więcej informacji, możliwość rezerwacji koszulki, czapeczki, czy innych gadzetow juz niedlugo na stronie, ktora w najblizszych dniach (tygodniach) popelnie - adres niezmienny www.quast.orneta.net.

Serdecznie wszystkich pozdrawiam.

eijk / QuastClub

2

Odp: ! QuaST 2005 !

Heh ale forme glosowania to moglbys zmienic  :D

3

Odp: ! QuaST 2005 !

Kochany - trzy dni wolna chate bede miala (maz na zlocie bedzie) wiec zapraszam do mnie na impreze zrobimy takie party:)

Pozdrawiam

4

Odp: ! QuaST 2005 !

adria: poprostu boski post  :lol:

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

5

Odp: ! QuaST 2005 !

sorki chłopaki,ale mnie nie będzie niestety...w tym terminie jestem na weselisku w Koszalinie...liczyłem na termin o którym jakis czas temu była mowa... :cry:  :cry:  :cry:

gep/lamers^dial

6

Odp: ! QuaST 2005 !

buuuu znowu Quast ;)

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

7

Odp: ! QuaST 2005 !

Eijk ! Masz jeszcze gdzies na dyskach Quast Magi dla ST ? Ostatnio przejrzałem kilka historycznych listów (!!!) (real not e-mail) od Ciebie (Artur B. to ty ?) dot. maga, etc. Czy R. Łusiak jeszcze pamięta co to Atari  8)  ? Szukam Quast Maga bo na mapce po kliknięciu na Włocławek pojawiały się dane pewnego usera, tzn. mnie, miałem wtedy JIL STE ... chlip, chlip ;(

MM: czy kolega zyczy sobie tytul przymusowego krola offtopicu, co wiaze sie banem? takie sprawy to sie na priva zalatwia, albo w odpowiednim watku, ktory byl juz walkowany dawno temu  :rolleyes:

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

8

Odp: ! QuaST 2005 !

Kur.... - tralalalala -= zajebiście. Jedziemy !! - Ekipa Kraków bedzie; pewnie ze dwa wozy pojadą - czyli można liczyć już do 10 luda.  :twisted:

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

9

Odp: ! QuaST 2005 !

Kochany - trzy dni wolna chate bede miala (maz na zlocie bedzie) wiec zapraszam do mnie na impreze zrobimy takie party:)

Pozdrawiam

Hehe, no to trudny wybór teraz przedemną ;)

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

10

Odp: ! QuaST 2005 !

bede i bede trzezwy jak świnia!

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

11

Odp: ! QuaST 2005 !

Sqward, podobno mężatki sa feeeeeeeeee!!! :D Tak pisałeś <lol>

12

Odp: ! QuaST 2005 !

Lublin przyjezdza w skladzie minimum +1 ;)

[ Dodano: Wto Kwi 26, 2005 11:06 am ]
na zlot ofkoz, a nie na babskie imprezy :P

13

Odp: ! QuaST 2005 !

Zrobię wszystko co w mojej mocy żeby być.
A ta babska impreza to na poważnie? można by było fajnie to połączyć :)

: 404. Stopka not found

14

Odp: ! QuaST 2005 !

:) - no tak. Eru - przywieź ziele, bo X nie pije :D:D - zresztą - nie trzeba być przecie cały czas pijanym -  :twisted:

Rega proponuje zeszłorocznego z drobnymi dopiskami i po znacznym skróceniu. Oczywiście - jeśli będzie to do czego robić (chodzi o prace oczywiście. hehe)

Moge pociągnąć kompoty;-

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

15

Odp: ! QuaST 2005 !

oj tak ... jak juz przyjedziesz z tego amsteru to przywiez jakies fajne zielkso. X nie pije, ale pewnie palic bedzie w dwojnasob :)

a ja oczywiscie stawiam sie niezawodnie, bo jakzebym mogl inaczej :D

btw. na podanej stronie o party jest info z zeszlego roku ??! ejku ... jakis update ?

16

Odp: ! QuaST 2005 !

Cedyń - przyjedź - pogadamy o Kowoksie  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted: hehehehe;)

w kwestii ew. kompotów oczywiście kompa biore:::)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

17

Odp: ! QuaST 2005 !

Sforci :) jednoczcie się.... ja Jade...  nie ma to tamto... zaraz wystawiam w SAP'ie wniosek o urlop....

pozdrawiam ALL "TRUNKENS" BOYS :)

::zAjAc ::/Sfort

Zajec/sword ;)

18

Odp: ! QuaST 2005 !

adria:  ...hardcore! :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

heh, małe Swingers party w Elblągu or something?

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

19

Odp: ! QuaST 2005 !

Nareszcie jest termin... jutro w pracy rezerwuję urlop ;)

20

Odp: ! QuaST 2005 !

Heh - panowie i panie - szykować prody na kompoty !! - rok temu źle nie było; miejmy nadzieje, że i tym razem konkursy się odbędą w normalnym trybie :P

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

21

Odp: ! QuaST 2005 !

Słort softy przybędą...

Mam nadzieje że z jakąś nawet malutką produkcją ;)

Jutro idę sobie wypisać wniosek urlopoowy :twisted:  :lol:  :twisted:

22

Odp: ! QuaST 2005 !

pin ... znowu Cie zgasze i po Ci to bedzie ;)

23

Odp: ! QuaST 2005 !

Cedyń - będziesz musiał użyć w tym celu GAŚNICY  :P - najlepiej piana (0.5L - żywiec zdrój) ;P - i party jak ta lala :) Poza tym - na ostatnim quast zgasiłem się chyba mixturą zielno-chmielną :: hehehe

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

24

Odp: ! QuaST 2005 !

Kurde, chyba wybiorę sie na QuaSTa :)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

25

Odp: ! QuaST 2005 !

pin ...

gasnicy powiadasz ... hmmm ... a shadowsi to zawsze bez gasnicy (przepitki) sie zagaszali, ale raz moze byc za pomoca gasnicy :D

offtopikujac: najlepsze sa gasnice czysto zbozowe, bo te chmielne ew. inne fermenty slabo sie komponuja z ziolkami babuni, a przeciez cala ideea zagaszania jest mozliwosc powtornego zagaszania dnia nastepnego :D


do administracji osiedla: wiem, wiem ... offtopic sie zrobil, ale dyskusja taka przyjemna i dotyczaca tematow interesujacych ok 75% calego naszego community ... wiec prosze nie dopisywac czerwonym flamastrem roznych "zlotych mysli" :D