Temat: sapki Fatmana

Aktualnie pracuje nad sapami Fatmana, niestety nie mam
żadnego szerszego infa odnośnie pelnych tytulow i roku powstania
czy ktos z osób na formum wie cos wiecej ???

Oto lista sapków które niebawem ujrzą światło dzienne:

MD1 + D15
=========

BIG.MD1
ARTIC2.MD1
BIG2.MD1
CAPITAN.MD1
CDN.MD1
CIVIL.MD1
COSIK.MD1
CZDKOM1.MD1
CZDKOM2.MD1
DANCE.MD1
DRAK2.MD1
DRAKNESS.MD1
DZIWO.MD1
ECHO1_1.MD1
FOX.MD1
GAME.MD1
GATPRO.MD1
GATPROV2.MD1
GUEST5.MD1
GUEST6.MD1
HBASS.MD1
HYMN.MD1
HYMN2.MD1
IDENT.MD1
IDENT2.MD1
IDENT3.MD1
INDY.MD1
LOWBASS.MD1
M2.MD1
MAIN.MD1
MATURA.MD1
MATURA2.MD1
MN.MD1
MN2.MD1
MN2NT.MD1
MN2NT2.MD1
MSX.MD1
MTCD.MD1
MUSIC1.MD1
MUSIC2.MD1
MYM.MD1
NEWWAVE.MD1
NIC.MD1
NIC2.MD1
ORNMUS.MD1
PUNKS.MD1
RAPBASS.MD1
RAPCHAOS.MD1
RAPTAP.MD1
RAVE.MD1
RAVE2.MD1
RAVE3.MD1
READER3.MD1
ROCKER.MD1
SAMCO2.MD1
SBASS.MD1
SHOW.MD1
SLOWER3.MD1
SONET2.MD1
SPTECH4.MD1
SQUID2A.MD1
SQUID3B.MD1
SQUIDFRA.MD1
SQUIDFRB.MD1
DJG.MD1
DREAMEN.MD1
ECHO.MD1
FORSPD.MD1
INF.MD1
MIDICHOR.MD1
PODKLAD.MD1
QUO.MD1
SWORY.MD1
V2.Md1

MD2
=====

BIG.MD2
INDY.MD2
SAMCO2.MD2
SWORYNT.MD2
THCNO2.MD2

MPT
==========

STAR2.MPT
STRACH3.MPT
SUPRAVE.MPT
SWORY2.MPT
SWORYNT.MPT
SWORYNT2.MPT
TECH.MPT
THCNO2.MPT
THEEND.MPT
UNKNOW2.MPT
UNKNOWM.MPT
VEGIES.MPT
VEGIES2.MPT
VEGIES3.MPT
VEGIESNT.MPT
VERLOWBS.MPT
VLS.MPT
VLS2.MPT
VOTHER3.MPT
WIES3.MPT
WRONG.MPT
WYBRYK2.MPT

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

2

Odp: sapki Fatmana

Nawet nie wiedziałem, że Marcin tyle tego natworzył...
Podejrzewam, że kilka z tych kawałków jest moje bo tworzyliśmy w jednej grupie i już w ASMIE widziałem pomyłki - niektóre jego utworki były zakwalifikowane do moich i odwrotnie. Prześlij mi to, sprawdzę i skonsultuję się z Fatmanem (podejrzewam, że sam nie będzie wiedział kiedy który skomponował).

Mayonez/COBRA
Atari 1040 STE (4MB RAM, TOS 2.06/1.06, Ultrasatan, Netusbee)
Atari 65XE, 512KB ext. RAM, SIO2SD

3

Odp: sapki Fatmana

ale smiało można chyba datować kawałki Fatmana na lata 1994-96 ?

Aha, i warto zaznaczyć, że Fatman nie nazywa się Dominik Jastrzębski, tylko Marcin Jastrzemski jak to ma miejsce w ASM-ie ;)

4

Odp: sapki Fatmana

cóż bug widocznie był w pliku txt z autorami bo ja często z niego korzystałem wpisując pełne dane autora.. będę miał to na uwadze a sapki i wersje źródłowe w wolnej chwili wystawie bo jeszcze nad nimi pracuje....

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

5

Odp: sapki Fatmana

Pigu. ..i prośba - koniecznie source podeślij do Stryjka - bo znowu się później okaże, że zostały same sapy, a reszty brak. Jeśli moszna - to też poprosze na priva te niesapy :) .

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

6

Odp: sapki Fatmana

Pinek ja od samego początku mojej zabawy z Sapami wysyłałem do PG zarówno pliki *.sap jak i wersje źródłowe, powiem więcej dostawał nawet spreparowane pliki *.lst żeby szybko i przyjemnie nanieść ewentualne poprawki do tagów i przy użyciu sapmaker'a na nowo stworzyć SAP'y.
Niestety przez moją nieuwagę jakiś czas temu poleciał mi dysk a z nim 80GB różnego rodzaju danych w tym wszystkie muzole które do tego czasu wyripowałem... wiem że krążą gdzieś po scenie po parokrotnie wysyłałem całe archiwum różnym ludkom...

Te jak najbardziej jutro powysyłam ale zaznaczam Fatman tworzył muzyke w MPT99 i trochę czasu niestety trzeba poświęcić na to aby doprowadzić te pliki do używalności pod sap maker'a - zabawa z adresem utworu, podokładanie zapętleń itp...

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

7

Odp: sapki Fatmana

A tak przy okazji. Czy ktoś wie czym się różni MPT99 od zwykłego  :?:
Bo MPT99 to ja robiłem, ale już nie pamiętam po co  :?

Aby odpackować teksty trzeba najpierw odpackować  program do ich odpackowywania - Energy #1

8

Odp: sapki Fatmana

no wiesz Jaskier akurat w tej kwestii w Ciebie wierzyłem...

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

9

Odp: sapki Fatmana

A nie bylo tam przypadkiem dodanej mozliwosci wczytywania/zapisu samych instrumentow? Jakos tak mi sie kolacze...

10

Odp: sapki Fatmana

z tego co pamietam, to odczyt instrumentow i zapis zrobil rownież Gumi ... dla mnie :)

All I hear is the sound of me falling on the ground

11

Odp: sapki Fatmana

OIDP zapis/odczyt instrumentów w MPT zrobił też Virusowi Casper (strasznie się tym chwalił ;p), ale chyba nikt inny tej wersji nie dostał.

12

Odp: sapki Fatmana

Moze zrobimy 24h compo: dorobic odczyt/zapis instrumentow w MPT? ;)

13

Odp: sapki Fatmana

albo lepiej może jakiegoś TAG EDITOR'a do SAPów

I Ty zostaniesz big endianem...

14

Odp: sapki Fatmana

eee.. to juz lepiej mpt na 8chn ;) 2 miesieczne compo  :lol:

15

Odp: sapki Fatmana

chyba 2 - letnie :) - Pigu - to kto dostał całość source msx ?? - bo może się to jakoś poskłada do za przeproszeniem - kupy ??

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

16

Odp: sapki Fatmana

Piguła: podeślij mi te sapki fatmanowe.Albo źrodłowe msx jeszcze lepiej

Mayonez/COBRA
Atari 1040 STE (4MB RAM, TOS 2.06/1.06, Ultrasatan, Netusbee)
Atari 65XE, 512KB ext. RAM, SIO2SD

17

Odp: sapki Fatmana

Poszło - jeżeli Mayonez odnajdziesz w tej paczce jakieś swoje kawałki to poproszę o większe info na emil (tzn. nazwa utworku, rok i nazwa pliku)

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

18

Odp: sapki Fatmana

Aha, i warto zaznaczyć, że Fatman nie nazywa się Dominik Jastrzębski, tylko Marcin Jastrzemski jak to ma miejsce w ASM-ie

poszło w erracie do PG

Piguła: powysyłaj te nowe sapki też do PG - nowa ASMA już za pasem

no i oczywiście czekam dalej na roporty o błędach - część na pewno jest już usunięta... :)

I Ty zostaniesz big endianem...

19

Odp: sapki Fatmana

chyba 2 - letnie :) - Pigu - to kto dostał całość source msx ?? - bo może się to jakoś poskłada do za przeproszeniem - kupy ??

zgłoś sie do kierownika forum (Delyego), on swojego czasu dostał zip'a ze wszystkimi muzolami, wiem, że ładnie je sobie posegregował na hdd

ps. Mayonez cały czekam na info które kawałki należą do Ciebie a które do Fatmana

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim