Temat: Kupię Atari 65/130XE

Pozdrawiam wszystkich. To mój pierwszy post na tym forum, ponieważ czas najwyższy przesiąść się z emulatorów na prawdziwe Atari, a właściwie wrócić do Atari po długiej i bolesnej rozłące...
Poszukuję Atari 65 lub 130 XE z osprzętem, a także oryginalnych gier, szczególnie tych polskich (ah, te dni spędzone nad Kolony i Przemytnikiem :))

2

Odp: Kupię Atari 65/130XE

zerknij na allegro.pl

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

3

Odp: Kupię Atari 65/130XE

Mam propozycję napisz do mnie na skrzynkę mvfmvf@poczta.onet.pl mam ponad 20 atarynek coś i z orginalnego softu, stację jakoś się dogadamy bez wyzysku nawet z moją stratą bo za więcej kupowałem za mniej sprzedam - prawdziwy socjalizm!!!

Żyję bo Bóg tak chciał.

4

Odp: Kupię Atari 65/130XE

Old Schooler - skąd jesteś? bo jak blisko Kraka - to support masz;- co najmniej w chwili, gdy będzie potrzeba dysków ze softem. No problem;-

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

5

Odp: Kupię Atari 65/130XE

Dzięki za dobre słowo :)
Wygląda na to, że zamieszkuję region małopopularny wśród braci ośmiobitowej. Głównie przesiaduję w Toruniu, a okazyjnie odwiedzam Mazowsze. Z tego co widzę to chyba najsilniej reprezentowane są Północ i Południe naszego pięknego kraju :)
Pozdrowienia dla wszystkich.

6

Odp: Kupię Atari 65/130XE

I SCIANA WSCHODNIA :)

7

Odp: Kupię Atari 65/130XE

Myszej: Sciana Wschodnia Pije (by Tatqoo) a nie jest reprezentowana!

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

8

Odp: Kupię Atari 65/130XE

Nie no, bez przesady. W Wawie tez jest silne towarzystwo i wypic tez umie. A z Torunia to i znajdzie sie kilku. Electron i Jaskier: przywiezcie sasiada na Quasta... ;)

9

Odp: Kupię Atari 65/130XE

ehhh ... w calej polsce jest silne towarzystwo, ktore wypic umie :)

10

Odp: Kupię Atari 65/130XE

Electron i Jaskier: przywiezcie sasiada na Quasta... ;)

Się zrobi. Niech on tylko przestanie ukrywać swego emaila  :twisted:

Aby odpackować teksty trzeba najpierw odpackować  program do ich odpackowywania - Energy #1

11

Odp: Kupię Atari 65/130XE

Hehe, no to ładnie :) Sam nie wiem jak mogłem przeoczyć to pole z meilem. Teraz już powinno być dobrze  :oops:
A ja się dziwiłem, że nikt do mnie nie pisze :D

Jaskier: widzę, żeś mój krajan z grodu Kopernika. Czyli jednak nie jestem ostatnim okazem Atarowca w Kujawsko-Pomorskim :)

12

Odp: Kupię Atari 65/130XE

nie pije ... tylko degustuje ...

All I hear is the sound of me falling on the ground

13

Odp: Kupię Atari 65/130XE

Czyli jednak nie jestem ostatnim okazem Atarowca w Kujawsko-Pomorskim

zdecydowanie nie  8)

14

Odp: Kupię Atari 65/130XE

w sumie to do Torunia mam... "rzut beretem"  8)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

15

Odp: Kupię Atari 65/130XE

albo ber rzutetem

All I hear is the sound of me falling on the ground

16

Odp: Kupię Atari 65/130XE

Czyli jednak nie jestem ostatnim okazem Atarowca w Kujawsko-Pomorskim

zdecydowanie nie  8)

Wlasnie, Elkabator, ziom z Wąbrzeźna... :D

17

Odp: Kupię Atari 65/130XE

No własnie... Toruń WITA... hehs :))) to jest nas już 4 tak? (może jednak 3 ,bo ja to w sumie się nie liczę) ;>>>

Otaku

pozdrawiam

PS Miker: w końcu napiszę to demo :P

18

Odp: Kupię Atari 65/130XE

Kurcze, widzę że tu się nam niezły OffTopic zrobił, chyba trzeba będzie otworzyć jakiś nowy wątek Toruńsko-Piwny i się kiedyś spotkać :)

Tylko ponawiam, czy ktoś ma może jakieś oryginalne gry na Atari, zwłaszcza te polskie i jakiś sprzęt Atari, który mógłby odstąpić za przystępną cenę :) Zwłaszcza jakieś działające XCA12.

Pozdrawiam wszystkich.

19

Odp: Kupię Atari 65/130XE

Wiesz ja mam tylko "dziewiczą" Atarkę 65XE i jakieś resztki własnie XCA12+ kilka nie sprawdzonych kaset =D na cały sprzęt poluję na allegro.pl, jesli chcesz to możemy się zgadac na priv jakos i razem coś pokąbinować (może wyjdzie taniej?), bo tak na miejscu w Toruniu to raczej nikogo z "wolnym" sprzętem nie ma. A tak wogóle to polecam zassanie sobie APEa i zrobienie kabelka SIO2PC (jak dla mnie to trochę z tym roboty, ale jak znajdę więcej czasu czyt. skończę z maturkami to sie ostro za to biorę).

Otaku

PS Jaskier: nie pytaj się jak mi poszła informatyka, bo sam wiesz najlepiej ;-)))

pozdrawiam

PS Miker: w końcu napiszę to demo :P

20

Odp: Kupię Atari 65/130XE

Old Schooler: Oryginalnych gierek jest w bród tutaj:
http://tiny.pl/hpzj

Co do sprzętu, to z kolei warto popatrzeć na allegro lub, jeśli nie będzie on użyty do celów niecnych (czyli natychmiastowego opchnięcia), można zaczepić o niego kolegę Xan'a, prowadzącego stosowny serwis.

I to tyle, bo idę dalej tępić pokemony :lol:

I Ty zostaniesz big endianem...

21

Odp: Kupię Atari 65/130XE

tez chetnie lykne jakas atarke z wiekszym ramem (moja ma chyba uszkodzona pamiec), jakby ktos cos mial akurat na zbyciu, to prosze o info na priva... no i sio2pc... w allegro sie nigdy nie bawilem jestem wystarczajaco zadowolony hehe... lepiej kupic zawsze od fachmena - czyli kierunek planeta XAN, jak Miker pisal ;)

22

Odp: Kupię Atari 65/130XE

zrobienie kabelka SIO2PC (jak dla mnie to trochę z tym roboty

tja, zlutowac kilka  kabli na krzyz+ pare elementow.
http://atariki.krap.pl/index.php/SIO2PC
Jesli tak kompletnie beztalentne istnienie jak ja poradzilo sobie z tym w 10 minut (i nawet napisalo potem artykul okolo tego (LANS WARNING vide: http://ftp.atari.art.pl/stuff/collectio … s/2001-07/ ) to nie sadze zeby to byla jakas trudnosc

23

Odp: Kupię Atari 65/130XE

Mikey nie lansuj sie  ;)

btw: atari czesto za grosze mozna kupic na okolicznych bazarkach, gieldach czy komisach rtv

24

Odp: Kupię Atari 65/130XE

przeciez dalem LANS WARNING :)

25

Odp: Kupię Atari 65/130XE

na allegro też można kupić naprawdę dobry sprzęt Atari..
Ostatnio pojawil się Toms 720 i zniknął za jakieś 370pln....