Temat: Ach co to byl za sztab!

Westerplatte... 4.00 (pm tym razem) rozpoczynamy sztab North!

Zjawili sie:

Black Dot
Fred
Gepard
Grey wraz z Małżonką
Hospes
Stryker
mój kumpel (spoza sceny)
...oraz niżej podpisany

Ze sprzętu były dwa Falcony, jeden Greya, jeden mój, telewizorek, wieża (to Greya), monitor VGA (pozyczony z pracy Greya). Przepraszam za obudowę. Piwo lało się strumieniami. Kiełbaski z grilla były boskie. Pani za barem była całkiem miła zważywszy na nietypowy dla instytucji w której odbywała się impreza poziom decybeli.

Dema obejżeli, popili, pojedli i trza było wracać :( I warto było mimo że w taksówce na dworzec zostawiłem przez zapita nieuwage aparat. Dzięki dla Greya za (trwające w momencie pisania tego posta) próby odzyskania.

Warto było, kiedy nastepny raz?

AdamK Over&Out.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

2

Odp: Ach co to byl za sztab!

CT60 bylo w akcji?

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

Odp: Ach co to byl za sztab!

Rzecz jasna. :)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

4

Odp: Ach co to byl za sztab!

To był mój pierwszy sztab ale naprawdę był wypas :)  Miły lokal, piwo (naprawdę tanie i dobre!), ludzie, sprzęt, nastroje... wszystko było naprawdę super i nie ma do czego się przyczepić, a to znaczy że spotkanie było udane ;)
Sztab zakończył się koło 0:40 i byliśmy zmuszeni przez nasze zaniedbanie koło 1,5h czekać z Blackd0t'em, Gepardem i Strykerem na dworcu głównym na nasze kolejki/autobusy, ale nawet wtedy było bardzo wesoło i czas minął bardzo szybko :lol:.

Następne spotkanie w 3-mieście chyba dopiero w grudniu (SV2k5)... nie mogę się doczekac 8)

btw. Istnienie czegoś takiego jak CT60 naprawde mnie zaskoczyło  8O :D

5

Odp: Ach co to byl za sztab!

'llo!  :D

Tia, sztab się udał lepiej niż się zapowiadał  :mrgreen: Myślałem, że lokal może być za malutki, ale było przeza**biście! Dzięki wszystkim za przybycie, warto robić takie imprezy dla takich sztabowiczów! Na pewno będą kolejne sztaby przed SV2k5, Fredu!

greets!!!

adam: w sprawie aparatu mam dzwonić jeszcze raz po 19stej (dzwoniłem już kilka razy, ale gość jeszcze nie jeździ na TAXI bo odsypia).

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

6

Odp: Ach co to byl za sztab!

ooo to ja niecierpliwie czekam na następny ;)

7

Odp: Ach co to byl za sztab!

Helou!

Ja rowniez chcialem powiedziec, ze sztab byl naprawde swietny!! Wielkie brawa ode mnie dla Ciebie Grey, za swietna organizacje :). Kolejny raz udalo Ci sie zorganizowac swietna imprezke :D.

Dla mnie i dla Freda sztab po wyjezdzie taksowka jeszcze sie nie skonczyl, bo spotkalismy na dworcu Strykera i Geparda, ktorzy przyjechali druga taksowka i razem czekalismy poltorej godziny na kolejke :).

Mam nadzieje Gepard, ze udalo Ci sie obudzic w Janowie :D.

Pozdrawiam,
Black Dot

:: Falling Man Games :: http://fmg.servegame.com :: Macroh Masheen :: http://www.macrohmasheen.com ::

8

Odp: Ach co to byl za sztab!

udało sie ;udało; lecz miałem lekkie spięcie z dresami w kolejce którzy za nami siedzieli; spięcie na remis było a sztab...

sztabik był naprawde super (zreszta jak zawsze); mozna było ciekawie porozmawiać na rózne tematy przy piwku,dzwiękach ay itp. RULEZJA
dzieki wszystkim za przemiłe towarzystwo (no moze z wyjątkiem tej duzej pani która ze swoim gorylem przez czas jakis przesiadywali w tej samej knajpie; megaparka roku)
:)

gep/lamers^dial

9

Odp: Ach co to byl za sztab!

blackd0t: heloł! :) dzięki za tyle ciepłych słów stary!  :D sztabik polska-północ jest najlepszym dowodem, że nawet przy bardzo skromnym budżecie można zrobić niezłą imprezkę!  :D towarzystwo było przemiłe, klimacik jak na normalnym party, niektóre *.aviki mnie rozwaliły na max'a :) w tle muza z YA2149, kupa butelek po browarach, Fredu przypala komuś szluga... masakra!  :D (w pozytywnym sensie!). No i nie było nikogo nie pijącego (nawet Stryker się przemógł i "łojił" jak mały Karolek :)

Gep! Ta pani z gorylem była i dzisiaj  :D

Dzięki jeszcze raz za przybycie!!

3miasto and okolYce uber alles!  :D

p.s. moja Żonka stwierdziła, że... cytat "Gepard to bardzo inteligentny chłopak, fajnie się z nim rozmawia"  :mrgreen:

pozdr!!!

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

10

Odp: Ach co to byl za sztab!

Greyu: i jak po wieczornych bojach ze statkiem? Glowa juz mniej bolala? 
A demka byly niesamowite i czas spedzilem wybitnie aktywnie. No moze poza czasem, w ktorym obserwowalem proby zmuszenia Flashbacka do pojscia na flaszce. Zdecydowanie mnie te proby zmulily. Sztabik byl znakomity, a "lola" ze swoim ochroniarzem dopelnili specyficznego charakteru tej imprezki.

bzzzz...bzzzzz..... o wgrało się !!!!

11

Odp: Ach co to byl za sztab!

'llo Hospes!  :D po nocnych bojach na statku przeszło mi wszystko... stres robi swoje, zapomniałem o kacu  :lol: jadąc na Elbląg wybrałeś most wantowy, a miałeś skręcić w prawo za nami... eh ;)

next sztab odbędzie się chyba w tym samym miejscu bo było b. sympatycznie  8)

...i może w końcu uda mi się namówić Ciebie, abyś naskrobał jakieś PIXy na ST/Falcon compo. trzeba ruszyć tą naszą zdychającą scenę, bo razem z nią umierają nasze "lata młodzieńcze"  :?  MSB na pewno coś wypuści w tym roq, nie wiem czy jest sens męczyć Winia o jakiś stuff na flaszce, bo jest ostatnio very busy... Na pewno uda mi się namówić Klocka na zrobienie PIX'ów na ST, myślę że Vulgar też mógłby coś naskrobać, to samo dotyczy Moonie'go... Niech spełni się w końcu marzenie Gepard'a, że wystawi grafy w ST GFX compo i ma jakąś konkurencję  :D

...no i liczę jeszcze na Miker'a, który zabiera się za YM2149 już od ponad roq...  :D

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

12

Odp: Ach co to byl za sztab!

super macie "chłopaki" :D
w mojej "wsi" od paru miesięcy nie udało się zorganizować nawet takiego
"malutkiego" sztaba...
:( (  ponoć jest u nas  najwięcej Atarowców 8)

Odp: Ach co to byl za sztab!

AS: bo to sie robi tak: choopaki, sztab bedzie w sobote xx.xx ok?
"Tak"
"Spoko"
"Super"
"Nie"
"Ok"
"Wiesz... sa inne imprezy ktore sa raz do roku..."

A potem po prostu przychodzisz na miejsce, kupujesz pierwszy browar, a reszta juz z gorki :)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

14

Odp: Ach co to byl za sztab!

do Hospesa fotki znajduja sie tu: http://www.stryker.pigwa.net/sztab/  (a niedlugo tez na ftp.pigwa.net)

tak sobie mysle czy by nie zrobic jakiegos mini sztaba u siebie przed domqiem ;-) ..przyjedzie niedlugo gep. to sie zobaczy czy warunki sa oki ;D

"wszystko się kiedyś kończy......."