Temat: Ściepa dla Stryjka

Jak, możliwe że nie wszystkim wiadomo, na SV2k5 Greyowi w dotąd niewyjaśnionych okolicznościachm zaginął JagPad. Nie tak dawno temu Stryjek zakupił takowego na Allegro i oddał Greyowi. Troche sie wykosztował bo licytacja była ostra ;) Dlatego proponuje żebyśmy się wszyscy zrzucili i oddali Stryjkowi kasę. Stryjek - podaj swój numer konta, a każdy przekaże ile uważa (proponuje po 10PLN). Jak będzie jakaś nadwyżka to proponuje przekazać na atari.art.pl.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

2

Odp: Ściepa dla Stryjka

Nie wiem czy powinienem robić to w swoim imieniu, ale popieram tą inicjatywę. Stryker bardzo mile mnie zaskoczył i sztab który odbył się w ostatnią Sobotę był dedykowany właśnie jemu. Trochę było mi przykro, że na taki gest zdobył się tylko jeden scenowiec, ale sam fakt że JagPad znowu jest w moim posiadaniu dodał mi motywacji do organizacji podobnych imprez.

Stryker, dzięki jeszcze raz z całego serca!

greets.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

3

Odp: Ściepa dla Stryjka

e tam Adamie nie trzeba znowu o tym truc dupy ;] jakby ktos chcial to by juz dawno sie dolozyl ....nr. konta nie podaje bo jest w odpowiednim temacie ;-)
pozdro.  ;)
Stryjkson

"wszystko się kiedyś kończy......."

4

Odp: Ściepa dla Stryjka

8O szacuneczek dla stryjka  8O

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

5

Odp: Ściepa dla Stryjka

dzieki Stryker za JagPad'a sprawuje sie znakomicie, a kasy nie oddam ;)

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

6

Odp: Ściepa dla Stryjka

tebe: nie wiem czy po Twoim poście śmiać się czy płakać...

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

7

Odp: Ściepa dla Stryjka

Grey: postow Tebe sie nie czyta. To jest zasada tak samo wazna jak "komentarzy na Onecie sie nie czyta"...

8

Odp: Ściepa dla Stryjka

buahaha. tebe jest suodki :)
na IRCu tez /ignore :)

9

Odp: Ściepa dla Stryjka

TeBe już tak ma - nie miejcie do niego pretensji, ma już swoje lata (podobno jest starszy od Vaska !!!), na starość został zgryźliwym tetrykiem i jak komuś nie dogryzie, to ma dzień stracony ;)

10

Odp: Ściepa dla Stryjka

nie lubicie czarnego chumoru ?

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

11

Odp: Ściepa dla Stryjka

chumoru pewnie nie. Najwyzej humoru  8)  :twisted:  ;)

12

Odp: Ściepa dla Stryjka

Poznańskie koziołki... ;)

gep/lamers^dial

13

Odp: Ściepa dla Stryjka

łapy, łapy 4 łapy ;)))

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor