Temat: nastepny sztab polnocy ;D

no wlasnie trza znowu sztaba zrobic ;] co wy na to ;> ?
mysle termin po wyplatach czyli 11.06.2005 ;>
trza bedzie zaposcic co nieco z malej atarki ;]

Grey'u co ty na to ? :>

"wszystko się kiedyś kończy......."

2

Odp: nastepny sztab polnocy ;D

Jak na razie mi nawet pasuje ten termin.

3

Odp: nastepny sztab polnocy ;D

następny sztab? jestem za ! :D 11 czerwiec? brzmi nieźle :)

4

Odp: nastepny sztab polnocy ;D

w morde...znowu? a czemu by nie...tym razem Stryjek trzeba będzie logistycznie podejść do sprawy transportu.; a może by tak kajakiem przypłynąć?

gep/lamers^dial

5

Odp: nastepny sztab polnocy ;D

tylko sztaby, same sztaby, kodowac! a nie balowac hyhy ;) wejsciowka to przynajmniej sortowanie babelkowe w teorii, praktyka bedzie na miejscu :twisted: ja niestety nie dotre, ale zadanie juz mam odrobione :D
pozdro!

6

Odp: nastepny sztab polnocy ;D

bąbelkowe ? ;)  to może też od razu quick sort oraz merge sort ? :)

7

Odp: nastepny sztab polnocy ;D

quick sort czyli hejnau??? a to Wy chyba nie w Krakowie... :/, a przekladancow czyli trojki i wzwyz (kanapki?) to jeszcze musze sie przyznac nie probowalem...  8O

Odp: nastepny sztab polnocy ;D

Mi pasuje, ale pod warunkiem ze bedzie gdzie przenocowac.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

9

Odp: nastepny sztab polnocy ;D

stryker: widzę, że imprezka się naprawdę podobała  :mrgreen: 11-sty Czerwiec to ostatnia Sobota w Czerwcu, kiedy mógłbym zrobić sztaba - nie będzie mnie do końca Czerwca... ale nic nie obiecuję, jeszcze za wcześnie. A co z tym "garden party" u Ciebie? Czyżby pomysł porzucono?  :cry:

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

10

Odp: nastepny sztab polnocy ;D

Czyżby pomysł porzucono?

bedzie ale po 11stym ;-)

"wszystko się kiedyś kończy......."

11

Odp: nastepny sztab polnocy ;D

Stryker, a więc to tak...  :evil:  ;)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

12

Odp: nastepny sztab polnocy ;D

jak niewypali to zrobie sztabika u siebie ;]  :rolleyes: moze by nawet znalazlo sie miejsca do przenocowania...warunki jako takei w miare przyzwoite ;-) termin jakby tamto nie wypalilo piatek(10.06.2005) od 18 do 1-2 w nocy ? :> sa jacys chetni ? :>

"wszystko się kiedyś kończy......."

13

Odp: nastepny sztab polnocy ;D

Biba w ogródku Stryker'a do białego rana? jestem za!  :mrgreen: A tak na poważnie: mi się pomysł bardzo podoba, Żonce też  :D Ze swojej strony deklaruję na 100%, że zrobię sztaba w Lipcu. Co do Czerwca ciężko jest mi się wypowiedzieć bo wybieram się w dosyć "odległe strony" i będę miał sporo spraw do załatwienia... a tak przyjechałbym pierwszy raz bez sprzętu, od tak, "połojić" trochę chmielu i zarzucić coś na grill'a :))

greets!

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

14

Odp: nastepny sztab polnocy ;D

Biba w ogródku Stryker'a do białego rana?

to tak nie ogrodku tylko miedzy nim a domem ;D
co do warunkow nie sa najgorsze ale i nie najlepsze ;D zebyscie sie nie zdziwili ;D zreszta w sobote przyjdzie jeden ziom z inspekcji i oceni (gep.) ;] ;D

w altance (tak to mozna chyba nazwac ? ;D ) beda kompy... mysle ze mala atarka, amiga ? , no i grzyb z internetem ? :> ;D

na a przed ta budą ;-) pod duzym parasolem stolik i dwie ławy ;] a kolo nich grill... co do nocowania ....
na podworku mozna sobie kimnac w samochodzie (swoim ) ;D .. no i w moim skromnym pokoiku moze by sie znalazlo miejsce na glebie ;D dla 1(2) osob ...
co do terminu ...jest tylko jeden piatek 10 czerwca godz. 18sta do 1-2 w nocy ;]

jezeli sa chetni to pisac ;-) (moze z poludnia polski :) ? )

"wszystko się kiedyś kończy......."

15

Odp: nastepny sztab polnocy ;D

nie to żebym miał coś przeciwko Amidze...  :mrgreen: ale może dałbyś radę wygrzebać swojego ST'ka z "ultra-yellow keyboard" feature?  :mrgreen: Chętnie zobaczyłbym Flip-O w akcji... no i przy YM2149 piwo lepiej wchodzi... aaaaaaa, właśnie! C-64 również BARDZO MILE WIDZIANE!

greets.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

16

Odp: nastepny sztab polnocy ;D

z amiga to jeszcze nie wiadomo caly czas mam problemy z systemem i dyskiem ;/ musze se kupic nowy hdd....
yellow ST sux :-) ...STE poszedl do Candle niby zrobiony ale odeslac nie chce :)
FLipo bym sobie obejzal ;-) bedzie grzyb to se emulator odpalimy ;D
C64 nie ma sprawy tylko kto przyniesie jakies demka na dyskach ? :> bo mi sie niechce nagrywac xx dyskow .....

"wszystko się kiedyś kończy......."

17

Odp: nastepny sztab polnocy ;D

Panowie... tak szczerze... po co komputery ? ;) Mamy je na codzień - pokażmy, że potrafimy bez nich żyć i liczy się przede wszystkim czynnik ludzki ;)

18

Odp: nastepny sztab polnocy ;D

:)  jezeli sa chetni na przybycie to niech pisza tu lub do mnie na priv..
narazie beda:
grey z zonka
gep
------------
sprobuje wyciagnac : drc i azbesta... ;-)

"wszystko się kiedyś kończy......."

19

Odp: nastepny sztab polnocy ;D

Jeśli 11 czerwca to z dużym prawdopodobieństwem ja się pojawię.

20

Odp: nastepny sztab polnocy ;D

mac: a spróbuj nie przyjechać to jeszcze troche przypakuje i pofatyguje sie   do Olsztyna by wymierzyć sprawiedliwość: imprezka na Orunii; toż to festyn będzie ;)

gep/lamers^dial

21

Odp: nastepny sztab polnocy ;D

zapodaje rozklad z Gdańska Gł. PKP w kierunku Oruni (czas jazdy okolo 10-15 minut):
autobus "189"
| 16 | 06,26,46n
| 17 | 08,38n
| 18 | 08,38n
| 19 | 08,38n
| 20 | 08,33n
| 21 | 03,33
| 22 | 03,33
autobus "151"
| 16 | 16,36,56n
| 17 | 23,53n
| 18 | 23,53n
| 19 | 23,53n
| 20 | 23,52n
| 21 | 22
| 22 | 22n

powrotne do Gdańska:
"151"
| 17 | 05,25n,50
| 18 | 20n,50
| 19 | 20n,50
| 20 | 20n,49
| 21 | 16n,46
| 22 | 46nD
"189"
| 16 | 12n,32,52D
| 17 | 12n,35
| 18 | 05n,35
| 19 | 05n,35
| 20 | 05n,35,55n
| 21 | 25,55
| 22 | 25,55

Nocny "N5":
| 23 | 24
| 00 | 32
| 02 | 04
| 03 | 44


No i mapka :
www.stryker.pigwa.net/mapka.jpg

"wszystko się kiedyś kończy......."

22

Odp: nastepny sztab polnocy ;D

10 Czerwca (Piątek), tak jak proponowałeś jak najbardziej mi pasuje... w Sobotę raczej marne szanse abym się zjawił niestety.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

23

Odp: nastepny sztab polnocy ;D

Ale piątek to przecież dzień roboczy :/

24

Odp: nastepny sztab polnocy ;D

mac: ja wiem że na sztabach długo nie bywałeś,ale one odbywają sie ztcw późnymi popołudniami,żeby nie powiedzieć wieczorkami; nie bądź Azbest ;) przyjedź! bo...w ryja ;)

gep/lamers^dial

25

Odp: nastepny sztab polnocy ;D

U mnie piątek zdecydowanie odpada, z Olsztyna do Gdańska nie jedzie się 20 minut, a pociągi nie odjeżdżają średnio co pół godziny :P

Gepard: to może ja zorganizuję sztaba w środę o 17.00 w Olsztynie  - przyjedziesz ? ;P