Temat: jak już wszyscy, to wszyscy (sztab małopolska)

no i co? coś słyszałam, że plany są wielkie, ale jak dotąd niewiele się działo. trzy sztaby w krakowie były, malutkie, ale były... no ale może by tak powtórka z historii zeszłorocznej, gdy sztab w krakowie, mimo małych zgrzytów ze strony frajerów wynajmujących nam miejsce (bo Pin i s-ka odwalili kawał dobrej roboty!) popsuł troche humory, ale było super.

coś wiadomo, krakowiacy?

~mess

There's special place for me in hell. It's called the throne.

2

Odp: jak już wszyscy, to wszyscy (sztab małopolska)

Meśka - 3 małe sztaby?? - że się chyba obraże - że trzeci był mały. Hehe - było tylko chyba coś koło 30 ludzi. hehehe -

Poza tym. Mam do wyboru -

* knajpe w centrum miasta - lecz obecnie z racji na bardzo kiepskie finanse nie moge zaryzykować dołożenia do imprezy - a zawsze tak miałem

* U lisa na chacie - co może być niebezpieczne (dla sąsiadów) w razie nadzbyt poważnej FRQ - co nie jest wykluczone :):)

Chyba obstanie przy tej drugiej propozycji - porozmawiam tylko z zainteresowanym - i opcjonalnie wywale topic na forum, czy może na atari8  :twisted:

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

3

Odp: jak już wszyscy, to wszyscy (sztab małopolska)

popieram.. niestety cienko u mnie z czasem

4

Odp: jak już wszyscy, to wszyscy (sztab małopolska)

XAN - to za moim przykładym - wyślij drugą połowę na drugi koniec świata - będziesz miał go nieco więcej :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

5

Odp: jak już wszyscy, to wszyscy (sztab małopolska)

Pin >> chodziło mi o te ostatnie trzy... ułamkowe ;)
dogadajta sie, najlepiej przed 25 czerwca. albo po 20 sierpnia (gips na nodze, chyba że mnie ktoś brum brumem podrzuci).

~mess

There's special place for me in hell. It's called the throne.

6

Odp: jak już wszyscy, to wszyscy (sztab małopolska)

Pin: baby chwilowo nie posiadam, wiec tego klopotu brak... wysylam sam siebie na drugi koniec swiata i dlatego zarobiony bo przed wyjazdem musze dokonczyc mnostwo rozpoczetych rzeczy.

Co do terminu sztaba to proponuje next weekend.. z tego co wiem to w czwartek sa swieta, wiec bedzie cos  w rodzaju dlugiego weekendu.
Sobota?

7

Odp: jak już wszyscy, to wszyscy (sztab małopolska)

wtedy przytaszczę kumpla, bo będzie akurat u mnie :3
no i się pojawiam.

tylko miejsce znajdźcie ;].

~mess

There's special place for me in hell. It's called the throne.

8

Odp: jak już wszyscy, to wszyscy (sztab małopolska)

w przedpokoju. Damy rade. Jutro może dogadam sie z Lisem - i; jeśli to nastąpi - postawie topica w odpowiednim dziale :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

9

Odp: jak już wszyscy, to wszyscy (sztab małopolska)

W ostatecznosci (czyt. Lisu sie przerazi) mozna urzadzic wieczorek poezji u mnie. Ilosc miejsc ograniczona.

[ Dodano: Wto, 24 Maj 2005 19:09:08 ]
Prosze mnie nie banowac za pisanie pod swoim bo chce zeby bylo aktualizacje widac.

Sztab Malopolska odbedzie sie w SOBOTE! Dokladne miejsce imprezy jeszcze nie jest ustalone, ale prawdopodobnie moj dom.

jak na razie zadeklarowaly sie osoby:
-xan
-Dracon__
-Meska z kolega
-Epi

prosze sie dopisywac bo chce wiedziec czego sie spodziewac

10

Odp: jak już wszyscy, to wszyscy (sztab małopolska)

czego sie spodziewac ?

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

11

Odp: jak już wszyscy, to wszyscy (sztab małopolska)

Stan pod oknem gdzie jest sztab to sie dowiesz...  :twisted:

ślamk!

12

Odp: jak już wszyscy, to wszyscy (sztab małopolska)

OK, najnowsze informacje:

impreza odbywa sie w sobote u Lisa (respect).. co w obecnej chwili zdaje sie byc najlepszym rozwiazaniem.
Jezeli ktokolwiek z planujacych sie pojawic posiada dostep do projektora to jest proszony o jego przywiezienie :)
Przywoz komputerow i innych gadzetow rowniez wskazany :)
Aha.. prosze wziac spiworki,karimaty,dmuchane la..materace czy co tam kto chce.

dokladny adres i godzina rozpoczecia pozniej.

13

Odp: jak już wszyscy, to wszyscy (sztab małopolska)

Niestety ze względów zarobkowo - technicznych; jeśli się pojawie - to około 2:00am - mam nadzieje jednakże, że nie zastane dziury w ziemi, płonącego budynku, fraktali na chodniku przed wejściem, ekipy anty - terrorystycznej, sąsiadów z bejzbolami, lub sztabowiczów w postaci zgonów miewających problemy z podniesieniem ręki w celu otwarcia odrzwi prowadzących do lokalu .. itd. - to oczywiście w kwestii komitetu powitalnego. Niestety przyjade pojazdem mechanicznym (jeśli warunki powyżej zaistnieją) więc w kwestii napojów relaksacyjnych - też będzie skromniej - niż zazwyczaj. Ale nie obawiajcie się - Quast już blisko - więc damy rade  :twisted:  :!:  :!: - i znowu wina w sklepie braknie... brrrr - czyja to będzie wina ?  :P

Tezeta i Jowisza z Animkomials   :twisted:  :twisted:  :twisted:

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

14

Odp: jak już wszyscy, to wszyscy (sztab małopolska)

A to pijaki jedne. I zlodzieje! Bo kazdy pijak to zlodziej!  :lol:  8)  :P  :twisted:

15

Odp: jak już wszyscy, to wszyscy (sztab małopolska)

Xan: dopisz do listy jeszcze Sqwarda i Gustawa.

ślamk!

16

Odp: jak już wszyscy, to wszyscy (sztab małopolska)

i mnie. 80% szans.

17

Odp: jak już wszyscy, to wszyscy (sztab małopolska)

adres?

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

18

Odp: jak już wszyscy, to wszyscy (sztab małopolska)

meśka z kolegą nie jest na sto procent. xan, my się jeszcze na gg dogadamy, bo na serio nie wiem jak to będzie z mojej strony, choć postaram się przybyć (nic jednakże nie obiecuję).

~mess

There's special place for me in hell. It's called the throne.

19

Odp: jak już wszyscy, to wszyscy (sztab małopolska)

o 18:00 u Lisa albo o 17:30 u mnie.

zainteresowanych prosze o telefon: 889522760

20

Odp: jak już wszyscy, to wszyscy (sztab małopolska)

Bede tylko chyba sie spóźnię

Pozdrawiam
Adept Zap

21

Odp: jak już wszyscy, to wszyscy (sztab małopolska)

Bede i  ja:)

22

Odp: jak już wszyscy, to wszyscy (sztab małopolska)

No to fajna ekipka sie zbiera. :)))

Ntp: zabierz sio2ide  :lol:

ślamk!

23

Odp: jak już wszyscy, to wszyscy (sztab małopolska)

Dracon__: jak sie umawiamy? Kolo ktorej bedziesz w kraku?

24

Odp: jak już wszyscy, to wszyscy (sztab małopolska)

no to ja niestety sie nie nadźgam z wami tym razem. Transport mi sie zdeaktualizowal.

25

Odp: jak już wszyscy, to wszyscy (sztab małopolska)

no to ja niestety sie nie nadźgam z wami tym razem. Transport mi sie zdeaktualizowal.

to ja odwołuję sztaba


żartowałem :-)))

no to tak - pewnie już ktoś będzie w domu koło 18, pewnie nawet ja, macie telefon do Xana i tego się trzymajcie, adres będzie podawany znajomym, którzy do niego zadzwonią

co na miejscu - duży pokój (a nawet dwa, jeśli współlokator zaprosi, a nie powinien mieć oporów :P) ale nastawiamy się generalnie na mój - miejsc siedzących około 10, do tego z drugie 10 na podłodze, miejsca do spania bardzo dużo, ale weźcie sobie śpiworki tudzież karimatki, o samotnych smutnych koleżankach nie wspominając, kibel jest, mały bo mały, ale jest, gorąca woda z boilera, więc na pewno się skończy, kuchnia mikroskopijna, w zasadzie nie ma kuchni... i tyle.

ja w zasadzie robię sobie właśnie parodniowny odwyk od alkoholu, więc w ostateczności jak się złamię, to walnę sobie piwko lub dwa, natomiast w temacie spożywczym nie mam oporów i jako że przechodzę obecnie etap skrajnego kryzysu finansowego z góry zapowiadam, że objem was niemiłosiernie :-)

sąsiedzi chyba wyrozumiali, zresztą już kiedyś długa impreza była, generalnie jeśli nie będzie darcia ryja (zbyt długiego) skakania, demolki klatki schodowej i sikania na wycieraczki, nie powinno być zbyt dużych problemów, zresztą studentów z piętra niżej trudno przebić czymkolwiek, ja mam u sąsiadów opinię człowieka, który nie mieszka w domu bo tak cicho zawsze u mnie :-)

to chyba tyle - jakby co, to jeszcze się dopiszę

aha, mam przeciętnego peceta (1.3ghz, 512mb) i monitor 19" więc demka na tym jakieś można oglądać, jak macie nowe wersje emulatora czy tego p*.* do atrów to bierzcie ze sobą

kamera i aparat będzie, o, obejrzymy surową wersję forevera (na sieci niebawem)

pin: o której byś nie wpadł, zawsze jesteś bardzo mile widzianym gościem u nas :-)

to chyba tyle?...

aha, internetu w domu nie mam, jak macie jakieś wynalazki typu net via gsm to zapraszam ;-)

buziaki