1

Temat: Atarowcy są wśród NAS :)

dziś tzn 22.08.2002 dzwonie w pracy do gościa, aby coś tam zrobiłi i akurat pojawił się wątek atari (hasła itp) i czego sie dowiedziałem

pan Wojciech Grudziński były szef serwisu Atari w firmie Karen w W-wie, jego podwładnym był nieżyjący od 3lat Geisler, inny jego znajomy to Sobola.

tel do pracy do Wojtka Grudzińskiego (22) 657-50-04 (W-wa, Kopernika 36/40)

obecnie jest administratorem komputerów IBM AS/400, pracuje w takiej dużej firmie, która w nazwie ma "GDAŃSK" ;)

i to tyle :D

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

2

Odp: Atarowcy są wśród NAS :)

a co na to ustawa o ochronie danych osobowych ???

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

3

Odp: Atarowcy są wśród NAS :)

ustawa ustawą ... a Atari - to komputer mój, kto myśli inaczej temu w d*.* ch*.*;-)

Pinokio/Allegresse;-)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

4

Odp: Atarowcy są wśród NAS :)

Pin,wrzuc wsteczny.................spectrum rulezzzzzzzz karwa
jak zwykle jestem kontrowersyjny.......atari rulezzzzzzzzzzzz...........
a teraz tendencyjny.................pisi saks.............

gep/lamers^dial

5

Odp: Atarowcy są wśród NAS :)

tam gadacie........gemboj to sprzecior,walic demka,walic sceny,walic skrole.....niech zyja platformowki:)

gep/lamers^dial

6

Odp: Atarowcy są wśród NAS :)

Otóż, może zaintersuje was to:
w dzisiejszej (24.09) Wyborczej w dodatku komputer można znależć wywiad z twórcami polskiej gry pt Modi i Nanna... no i ciekawy jest fakt, że jednym z autorów jest Marek Pasek - wtajemniczeni pewno kojarzą tego pana z Tajemnic Atari - i chyba to nie jest zbieg okoliczności gdyż w dalszej części wywiadu można dowiedzieć się, ze panowie pracowali dawniej w Avalonie.  Jest jescze pan F.Syrylak - ale W TA to publikował chyba J.Syrylak - chociaż kto wie może ten pan też był związany z Atari?