Temat: poszukuje tos'a 2.06 PL

czy ktos z was ma i moglby podeslac tos'a 2.06 PL w wersji do wgrana na epromke tj. plik HI i LOW ;>
pisalem juz spory czas temu do Paskuda ale cos tam posciemnial ze musi poszukac i cisza ;]
moze ktso ma to na epromce i moglby zczytac ewentualnie podeslac a po zgraniu bym mu odeslal ;]

z gory thx za odpowiedz ;-)

"wszystko się kiedyś kończy......."

2

Odp: poszukuje tos'a 2.06 PL

... taaaa, ogólnie podsumowując: jak ktoś mówi, że musi poszukać to tak jak by powiedział: zostaw numer telefonu to oddzwonię, ... NAPEWNO  :lol:

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

Odp: poszukuje tos'a 2.06 PL

Stryjek, jak bys nagrywal, to jak bys dla mnie tez mogl nagrac to bede wdzieczny, za Epromy ci zwroce przy okazji w C2H5OH+H20+CO2+chmiel albo przelewem, jak wolisz.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

4

Odp: poszukuje tos'a 2.06 PL

Stryker: Masz nagrypalke do EPROMUFF ?
ja mam gdzies TOSy, a jak cos to mam TOSa PL (klawiatura, MENU?) w STE i moge go zDUMPowac.

A z nagrywarki poszukuje dojscia.

Don't take it too seriously my love.

/// more for your atari ///

5

Odp: poszukuje tos'a 2.06 PL

Stryker: Masz nagrypalke do EPROMUFF ?

a co w tym dziwnego programatory teraz tanie sa ;-) (willem)
bede tez mial na dniach Picco Gal'a ;-)


a jak cos to mam TOSa PL (klawiatura, MENU?) w STE i moge go zDUMPowac.

nie ja nie chce dumpu ;-) robionego na ste
bys jakos pozyczyl/wpadl z nimi to bym je zgral w programatorze ;-) bo dump robi jeden pliczek a mi chodzi o Hi i LO ... gdzies w sieci byl tos 2.06 PL ale wlasnie jako jeden pliczek do emulatorka ;/

A z nagrywarki poszukuje dojscia.

daj znac na priv oco biega


Stryjek, jak bys nagrywal, to jak bys dla mnie tez mogl nagrac to bede wdzieczny,

no wlasnie mnie naszlo juz jakis czas temu na sprzedaz epromek z TOS'em na allegro :) ale jeszcze nic nie wiadomo czkeam na odpowiedz od gostka w sprawie epromuff moze uda sie zalatwic 27c020(po dwie) i wtedy beda dwie wersje tos'a na przelaczniku 2.06 ENG i 2.06 PL ;-)

"wszystko się kiedyś kończy......."

6

Odp: poszukuje tos'a 2.06 PL

Stryker: a co za problem sobie rozdzielic plik z romem na hi lo ??
5 minut i programik w C gotowy ...

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

7

Odp: poszukuje tos'a 2.06 PL

wlasnie jest problem ;]
odpowiedni programi podeslal mi kiedys Candle zwyklu tos 2.06 ENG dzialal po podzieleniu a ten tos 2.06 PL co sciagnelem z sieci nie chcial ruszyc :( h** wie czemu ;/

[ Dodano: 02.06.2005 17:28:55 ]
a potrzebuje tez :
skan Atari Magazyn 2/93 "Strojenie scalakow czyli TOS
2.06 dla kazdego" ;-)

"wszystko się kiedyś kończy......."

Odp: poszukuje tos'a 2.06 PL

azbestownia/atari_forever/wydawnictwa/atari magazyn/93-2/29.jpg

9

Odp: poszukuje tos'a 2.06 PL

no tak ...mam nie tak cos z pamiecia..thx vasko :)

"wszystko się kiedyś kończy......."

10

Odp: poszukuje tos'a 2.06 PL

podskoczyc moge tylko mam ten tos nalutowany jeden na drugi (1.62 i 2.06L) ;)

Don't take it too seriously my love.

/// more for your atari ///

11

Odp: poszukuje tos'a 2.06 PL

podskoczyc moge tylko mam ten tos nalutowany jeden na drugi (1.62 i 2.06L)

no to troche lipa ;/

[ Dodano: 03.06.2005 06:00:18 ]

moge go zDUMPowac

to podeslij tego dumpa moze na nim ruszy :)

5 minut i programik w C gotowy ...

to napisz i podeslij oki ? :>

[ Dodano: 07.06.2005 16:40:46 ]

ja mam gdzies TOSy, a jak cos to mam TOSa PL (klawiatura, MENU?) w STE

to chyba nie ta wersja ktora szukam ;/ wiec czekam dalej na osoby ktore moga zrobic dumpa ;-)

http://atariarea.krap.pl/forum/files/tos206pl.gif

[ Dodano: 12.06.2005 03:34:19 ]
Info z grupy dyskusyjnej

"wszystko się kiedyś kończy......."

12

Odp: poszukuje tos'a 2.06 PL

[quote="stryker"

Info z grupy dyskusyjnej

z czalym szacunkie do Grzeska ale nie polecam Jego wersji tlumaczenia TOSa. Chyba ze komus nie przeszkadza ze np. 'ikony' sa tam 'znaczkami' :]

Za to wart uwagi jest SuperTOS albo KaosTos - maja one poprawione bledy w stosunku do orginalnego TOS'a, dodatkowo fajnym ficzrem jest skrol i wymiarowanie okna w realtajmie ;)

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org