1

Temat: Orneta powered by FI(a)T 126p.

Oczywiście topic traktuje o "samochodziarzach" - o których mowa była w wątku o RLT

proponowany wyjazd - czwartek - późne popołudnie, lub wieczór

Start - Kraków; na razie wiem o chętnych (i te osoby mają pierwszeństwo): Jad, Święty, Trub, Pin, Ntp, Dracon__, thePink, Adept, ...

to powiedzmy 100%

nie wiem, czy Sqward jedzie z Paskudem, nie wiem jak Lisu.. itd.

Można by powiedzieć, że jeśli z Krakowa / Katowic wyjadą 3 samochody - to miejsc mamy (dla wygody) 12 - a "pewniaków" jest powiedzmy 9 szt. Teoretycznie więc na pokład zbieramy 3 ludków. Pierwszeństwo mają oczywiście lokalni - czyli np. Lisu

Nie pisałem o Epim i Xanie - najprawdopodobniej w tym terminie będą zbierać ziemniaki we Francji - więc mam nadzieje, że nawiedzą Bitmana :) - tzn przynajmniej na 100% jedzie tam Xan - Epi - w razie potrzeby dotrze RLT, lub z nami - jesli będzie miejscówka.

Ufff - mam nadzieje, że o nikim nie zapomniałem ..  :oops:  :twisted:  :twisted:  :twisted:

ps. - tym razem maluchem nie jedziemy :D:D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

2

Odp: Orneta powered by FI(a)T 126p.

Ja jadę na 100 % swoją niezawodną astrą więc zawsze można i do mnie uderzyć, mogę nawet podjechać pod Kraków to nie aż  tak daleko

Żyję bo Bóg tak chciał.

3

Odp: Orneta powered by FI(a)T 126p.

ziemniaki w lipcu ????????

All I hear is the sound of me falling on the ground

4

Odp: Orneta powered by FI(a)T 126p.

ej no, samochodem to może i bym sie jakimś cudem zabrała...(noga w gips) :( ... no bo to zawsze wygodniejsza perspektywa niż  pociąg w tym momencie a chciałabym jechac :? .

There's special place for me in hell. It's called the throne.

5

Odp: Orneta powered by FI(a)T 126p.

Meśka - musiałabyś jechać na przyczepce, lub noge z gipsem trzymaj za oknem.

Mirus - Good idea, bo można pomyśleć o np. XXL, Sukkor B. - zastanawialismy się z Draconem__ :) . Mirus - poprosze o numer tel. na priv.

Tatqoo - ziemniaki w lipcu; ??- ziemniaki, czy ślimaki - jeden pieron, co by to nie było :D:D

wow - to jeśli to wypali to mamy 4 pojazdy. To może być nawet zabawne  :twisted:

Mirus - w czwartek możesz jechać ?? (nie pij w środe).. hehe

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

Odp: Orneta powered by FI(a)T 126p.

Moja droga, wydaje mi sie, ze juz wyroslas z wieku: nie wiem, chcialabym, ale sie boje...

Wiec albo jedno albo drugie. Nie da sie po trochu ;p

- - -

A co to auta, to wstepnie policzcie mnie, jesli bedziecie przez okolice swietego miasta jechac ;p Jesli nie, to ... i kawalek szkla ;p

7

Odp: Orneta powered by FI(a)T 126p.

zobaczy sie - wiem, że zapewne jedziemy przez miejsce, gdzie często chowają :) - Częstochowa, a dalej zobacz - bo i tak wielu możliwości nie ma :).

Mirus znalazł nas w Trencinie jakoś bez problemu  :twisted:  :twisted:  przypadkiem

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

8

Odp: Orneta powered by FI(a)T 126p.

mhm, w moim przypadku 'powered by LPG'  :-)
a tak na poważnie - wyruszamy w Krakowa czerwoną rakietą 1500 GLE najprawdopodobniej tak jak Pin pisał - w czwartek późnym wieczorem. Trasa na pewno przez Katowice i Częs100chowę - co dalej to muszę wymyslic.

pzdr,

thePink

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

Odp: Orneta powered by FI(a)T 126p.

Pinokio, wiesz, kwestia, czy bedzie sie Wam _chcialo_ zboczyc o 50 km w bok czy nie...

10

Odp: Orneta powered by FI(a)T 126p.

Pinokio, wiesz, kwestia, czy bedzie sie Wam _chcialo_ zboczyc o 50 km w bok czy nie...

Nie ma problema.

11

Odp: Orneta powered by FI(a)T 126p.

Dla Pina - moja komórka dla sceny jest ogólnie dostępna!!! 508 837 827 Zawsze dostępna, od biedy można pisać na emaile mvfmvf@poczta.onet.pl lub służbowy bip@um.sosnowiec.pl lub jeszcze na stacjonarny (mniej polecany) 32 762 80 88
Nie PIJ w środę - w czwartek jedziesz samochodem he he na Slowacji też dałem radę :D  :oops:

Żyję bo Bóg tak chciał.

12

Odp: Orneta powered by FI(a)T 126p.

hmm na 99% jadę równiez autkiem, a potem dlugo oczekiwany urlopik....

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

13

Odp: Orneta powered by FI(a)T 126p.

Piguła : na 99% jadę równiez autkiem

He to świetnie jak nie będę wiedział gdzie ... to szukać będę albo corsy albo astry od pticy (...) :D

Żyję bo Bóg tak chciał.

14

Odp: Orneta powered by FI(a)T 126p.

... albo 4 samochodów OKLEJONYCH plakatami z Quasta 2003. hehehehehehe;- LOL - Mirus - to przez plakat na masce wozu Pticy nas znalazłeś, czy pytałeś po sklepach, jak dojechać na party ?? :D:D:D :twisted:

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

15

Odp: Orneta powered by FI(a)T 126p.

czy pytałeś po sklepach, jak dojechać na party ??

I tu byś się zdziwił!!! Pytałem w dwóch marketach na przedmieściach Trencina i słowacy mieli tylko głupie miny. Nie widziałem naklejki z Quasta 2003 Pticy szukałem tylko swojskich rejestacji i po 30 minutach je znalazłem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (nawet dobrze bo żona znów by mnie podejrzewała o to i owo) ;)

Żyję bo Bóg tak chciał.

16

Odp: Orneta powered by FI(a)T 126p.

Oficjalnie: Ptica ma zajete dwa miejsca: Jurgi i ja :)

17

Odp: Orneta powered by FI(a)T 126p.

a może Warszawscy brumbrumiarze napiszą kiedy się wybierają? 8)

18

Odp: Orneta powered by FI(a)T 126p.

U mnie tak jak pisalem beda 3 miejsca wolne. Jakos tam sie posortujemy i pomontujemy. Wazne aby chetni dopisywali sie w tym watku, a nie dawali znac na gg, irc, mail, tel. Niech bedzie jedna jakas w miare aktualna lista to moze unikniemy bajzlu i niedomowien jak to sie ostatnio zdarzylo.

ślamk!

19

Odp: Orneta powered by FI(a)T 126p.

to jak JRG i Wasko jadą z nami - to zostaje z czego widze bodajże jedno miejsce. Wasko - wiesz, że jaramy w aucie (i zatrzymujemy się co 15 km po piwo) ?? :) - hehehehe

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

20

Odp: Orneta powered by FI(a)T 126p.

Phi... A wiesz, ze o 6 rano w niedziele wyjazd?

21

Odp: Orneta powered by FI(a)T 126p.

Wasko - wiesz, że jaramy w aucie (i zatrzymujemy się co 15 km po piwo)

Spoko. Chcesz mieć na głowie moją chorobę lokomocyjną? No problem. ;p

22

Odp: Orneta powered by FI(a)T 126p.

Jurgi: narzekasz. Choroba lokomocyjna jak sama nazwa wskazuje dotyczy podrozowania lokomotywa, a Wy (chyba?) bedziecie jechac samochodem :)

23

Odp: Orneta powered by FI(a)T 126p.

Jak sama nazwa wskazuje, dotyczy również słuchania piosenki Kylie Minogue "To the loco motion".
Poza tym, jak sama nazwa wskazuje, chlebak służy do noszenia granatów.

24

Odp: Orneta powered by FI(a)T 126p.

chlebak służy do noszenia granatów

i marychy  :twisted:

Dracon__ - Sqward chyba z Paskudem nie pojedzie (o ile jedzie), zapytaj - czy chce jechać z tobą.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

25

Odp: Orneta powered by FI(a)T 126p.

Drugi raz bedzie sie chyba juz bal :)

ślamk!