26

Odp: Orneta powered by FI(a)T 126p.

to gdzie kupiles prawo jazdy - ??; na bazarku ?? :P

wlasnie koncze skladac kaszla - powinien miec ok. 6-8kM wiecej niz nominalnie :) - czyli ok. 30. - Dracon__ - jak zloze i dotre panewki - to zapraszam na jazde probna :D:D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

27

Odp: Orneta powered by FI(a)T 126p.

DJ V skomponował kiedyś kawałek pt. "Maluchem na party". Tfu, psiajucha, prorok jaki, cy co? ;)

28

Odp: Orneta powered by FI(a)T 126p.

Pin: a beda miejsca lezace? :)

A na powaznie to masz juz jakas konkretniejsza liste obecnosci? Z adeptem rozmawialem i narazie nie ma pojecia czy bedzie mial wolne, sqward to juz sam nie wiem (???). Shmati z #atari8 zglaszal sie, iz jest chetny.

ślamk!

29

Odp: Orneta powered by FI(a)T 126p.

pogadaj ze Sukkorem, ja pogadam z Lisem; a Adept niech sie dowie jak najszybciej co i jak (to samo Sqward) :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

30

Odp: Orneta powered by FI(a)T 126p.

zatrzymujemy się co 15 km po piwo)

Na tym właśnie polega względna wyższość Polskich Kolei Państwowych: nie trzeba zatrzymywać pojazdu, ani żeby zdobyć piwo - zbywają je bowiem drogą sprzedaży w wagonie restauracyjnym - ani też, żeby oddać matce Ziemi należne jej z tego tytułu płyny. No i miejsca jest ogólnie więcej, niż w szacownym produkcie nowoczesnych 30 lat temu zakładów w Tychach.

KMK
? HEX$(6670358)

31

Odp: Orneta powered by FI(a)T 126p.

Sytuacja jest taka. Sqward zabiera sie z Paskudem, Sukkor za cholere nie chce zareagowac na jakiekolwiek pytania w sprawie Q. Adept z kolei nie wie jak z wolnym... damy rade :)

ślamk!

32

Odp: Orneta powered by FI(a)T 126p.

Adept! Masz jechać! Bo cię Pinokio adeptuje! Tfu, adoptuje, chciałem powiedzieć? Miałbyś się z pyszna mówiąc do niego "tato" przy wszystkich atarowcach?

33

Odp: Orneta powered by FI(a)T 126p.

OK. "Szkoda pierdoilić"

ROZKMINA JEST TAKA
(UWAGA, post modyfikuje na bieżąco - zależnie od sytuacji) :)

Ponieważ należy zorganizować większą ekipe z różnych miast - i na dodatek względnie w podobnym czasie - myśle, że pomysł na ten temat przedstawia się tak:

kto jedzie:
(kolejność przypadkowa :) )

* ntp
* wasko
* jrg
* pin
* dracon__
* jad (?)
* trub
* święty
* yerzmyey (?)
* thepink
* mirusvf
* pasiu (?)
* voy (?)
* laoo (?)
* solo (?)
* kumpel sola (?) :)

... dla wyjaśnienia - znaki (?) oznaczają, że osoby przy nich wymienione jadą, lecz nie wiadomo, czy samochodem, czy RLT, czy może w innym czasie znacznie wcześniej przed party.

ok - pojazdy są teoretycznie 4. mianowicie; pojazd ntp, thepinka, dracona__, mirusvf'a. :)

plan.

1. Trub, Jad, Święty jadą do Krakowa, zbieramy się do Katowic w składzie:
        - (poj.1) Ntp, Święty
        - (poj.2) thePink, Pin, Trub, Jad
2. Pasiu, Laoo, Solo, Voy jadą do Katowic

3. zbieramy sie do "kupy" np. na Brynowie koło Dracona__ - moze byc pod "OBI"; bo parking duży :)

zajmujemy miejsce w pojazdach; np. tak:
        - (poj.1) Ntp, Trub, (*W) - do Lichenia - tam dosiada się Wasko i Jurgi  (4szt) :) - 1 wolne
        - (poj.2) thePink, Święty, Laoo, Pasiu (4szt) - 0 wolne
        - (poj.3) Dracon__, Pin, Jad, Yerzmyey (przejebane) :) (4szt) - opcja wolnego miejsca 1 strona; bedzie nfo
        - (poj.4) Mirus, (*W), Voy, Solo, kumpel sola (4szt) - 1 wolne

(*W) - oznacza teoretycznie wolne miejsce
z tego wszystkiego - (poj.1) odbija do Lichenia i w Ornecie będzie później, a reszta (poj.2-4) jedzie bezpośrednio na Olsztyn.

(poj.3) zostaje do poniedziałku, oraz zabiera 1 osobe więcej na trasie ORNETA->OLSZTYN - ponieważ Yerz gra tam koncert, więc pewnie zabawimy się nieco dłużej. :)

TO PROPOZYCJA, PRZY NICZYM SIĘ NIE UPIERAM, a do całości praktycznie można by dożucić ze 2 osoby bez sprzętu.

teoretycznie nie można tu jeszcze wykluczyć drobnych problemów technicznych - ale jeśli wszystko dobrze się zonanizuje - to organy powinny zagrać.

:) - więc ??

EDIT:

SOLO - czekamy na senda :)

Ostatnio edytowany przez Pin (2005-07-18 01:12:20)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

34

Odp: Orneta powered by FI(a)T 126p.

Dobra, z tego co mi wiadomo to Sqward jak i Gustaw jada dopiero w piatek wieczorem. Adept dalej nie wie co i jak z urlopem, a co do ekipy z Wroclawia... dajcie znac co i jak z wasza paczka aby te znaki zapytania zniwelowac.

ślamk!

35

Odp: Orneta powered by FI(a)T 126p.

Na ile znam sie na mapie, to wyjazd z Wrocka do Ornety przez Katowice jest srednio zoptymalizowany ;)

36

Odp: Orneta powered by FI(a)T 126p.

eee tam Vasku przesadzasz...

37

Odp: Orneta powered by FI(a)T 126p.

Wasko - marudzisz; ;) - biorąc pod uwage lokalizacje autostrady - to nawet z Krakowa nie ma sensu jechać inaczej. Droga na północ jest po prostu jak zaorane pole, a Nietoperkowi też nie po drodze jest Licheń - i co z tego. Przecie jedzie po was, a nie po ziemniaki na bazarek :D:D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

38

Odp: Orneta powered by FI(a)T 126p.

yo ziomy.

uratowałam się z gipsu na nodze, więc mam dyspozycję do jechania bez zajmowania 3 miejsc w samochodzie. pytanie tylko czy ostatecznie ktoś ma jeszcze miejsca i ILE to mnie wyniesie, bo nie mogę też szarżowac kasą, bo niestety z nią jest cienko (czyt. wystarczy mi moze w sam raz na przejazd i pare zupek chinskich na miejscu -_-). wrrr... no kasa this year, ale jak się wywinęłam z tego cholernego gipsu to spróbuję jechać. w razie czego jeszcze z 'mocih' ziomów jedzie Regash (był ze mną rok temu).

~mess

There's special place for me in hell. It's called the throne.

39

Odp: Orneta powered by FI(a)T 126p.

ok - nowy wątek jest taki, że YerzmYeY prawdopodobnie pojedzie ok. 21.07 do Gdańska i we wlasnym zakresie dojedzie na party (razem z Alex), więc być może zwolni jedno miejsce - w jedną strone. Na razie jeszcze nic pewnego, ale sygnalizuje fakt.

SOLO - poprosze o kontakt, bo z czego widze Pasiu, Laoo, Voy nie mają nic na przeciw, by jechać razem z nami z Katowic.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

40

Odp: Orneta powered by FI(a)T 126p.

khhhmm... :) Obgadaliśmy z Pasiem sprawę i chyba raczej przetransportujemy się via Polskie Klamoty Polowe :D (Zawiszów-Świdnica by MPK Świdnica, Świdnica-Wrocław by PKS Świdnica, Wrocek-Olsztyn-Orneta by PKP :P ). Po prostu wyjdzie taniej o parę ładnych dych - do Katowic trza się telepać przez 3 h - a pieniążki na drzewach nie rosną

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

41

Odp: Orneta powered by FI(a)T 126p.

Pin! Bo Laoo mowil ze mowil (malso maslane?; ) - bedzie nas pieciu, da rade? masz jakis ctx inny niz net (teleofn, mobile) to bym dryndnal. jak nie - daj cynk online pogadamy o ile jeszcze cos mozna:)

42

Odp: Orneta powered by FI(a)T 126p.

SOLO; 888-126-440 - mobile;

z czego widze - miejsca bedzie conieco wiecej. ... k** zeby sie nie okazalo, ze ktos pojedzie pusty; bo to nie bardzo sie kalkuluje.

ok - damy rade :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

43

Odp: Orneta powered by FI(a)T 126p.

w razie czego ja sie lapie jesli miejsca beda. jak nie, to pojade pkp. płakać nie będę, aczkolwiek jeśli ktoś znajdzie miejsce i żeby taniej wyszło, to zaklepuje ;).

~mess

There's special place for me in hell. It's called the throne.

44

Odp: Orneta powered by FI(a)T 126p.

temata przenosimy więc tu:

http://atariarea.krap.pl/forum/viewtopi … 516#p42516

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info