1

Temat: PILNE! Czy ktoś z Was grywa często na Atari i jest z Wawy?

Cześć,
piszę artykuł do KŚ GRY na temat grania poza pecetami. Szukam do króciutkiego wywiadu kogoś z Warszawy, kto często grywa na klasycznym sprzęcie (fizycznie na nim, nie na emulatorach!), a że mam sentyment do Atari, to i zgłaszam się tutaj :).

Może to też być ew. grupa znajomych, co się spotykają, żeby razem pograć na ośmiobitowcach. Zaznaczam, że jest bardzo ważne, że chodzi o GRANIE :)

Sprawa jest pilna i do zrobienia na szybko, będę ogromnie wdzięczny za pomoc

Pozdrawiam

Mateusz

PS
Nie wiedziałem gdzie w któej działce forum to zamieścić, ale wykoncypowałem, że skoro tu jest grach, to będzie najbardziej pasowało :)

2

Odp: PILNE! Czy ktoś z Was grywa często na Atari i jest z Wawy?

Hehe. Szkoda, ze nie pisales tego arta z rok temu to bys mial mnie w pokoju (no prawie) obok, bo pracowalem dla KS (bez gry). No ale tak to najszybciej moze na jakims sztabie (patrz w dziale Zloty), ale tam to raczej same pijaki niz gracze  :twisted:  :twisted:  :lol:
W sumie to kazdy ze scenowcow w cos tam pogrywa, wiec moze cos powiedziec na ten temat. A nie moze rozmowa via net? Mysle, ze pare osob by sie znalazlo do pogadania na ten temat...

3

Odp: PILNE! Czy ktoś z Was grywa często na Atari i jest z Wawy?

W sumie to duza ilosc osob uzywa emulatorow, bo jest to poreczniejsze (np w pracy jak sie nudzisz zarzucasz se emulator i giercujesz).

4

Odp: PILNE! Czy ktoś z Was grywa często na Atari i jest z Wawy?

W sumie to duza ilosc osob uzywa emulatorow, bo jest to poreczniejsze (np w pracy jak sie nudzisz zarzucasz se emulator i giercujesz).

Tak, ale w tym rzecz, że chodzi o granie NIE NA PC :) Stąd zdaję sobie sprawę, że moja misja może być skazana na niepowodzenie ;)

Wywiad chcę zrobić na żywo bo to i więcej można wyciągnąć, a i zdjęcie pstryknąć. Co do zlotów to jak czytam są one głównie scenowe, a mi chodzi o granie :)

Pozdrawiam i wciąż czekam z nadzieją :) !

Mt

5

Odp: PILNE! Czy ktoś z Was grywa często na Atari i jest z Wawy?

Ja grywam... ale w jedna gre glownie :) (Kennedy Approach) ale z Pirxem moge pograc w M.U.L.E. np. jakby do mnie wpadl w weekenda :)
Tyle ze grywam sobie na malym bursztynowym monitorze, a w "saloonie" do TV podpiety jest Dreamcast z emulatorem Atari - nie chce mi sie przenosci malucha, ale w imie wyzszych cel moge przeniesc ;)

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

6

Odp: PILNE! Czy ktoś z Was grywa często na Atari i jest z Wawy?

Poza tym - zawsze możesz napisać o grach, które opowstały dzięki SCENIE (np. Tekpong, Mahna Małysz ;) ). Ja ostatnio gram sporadycznie, a emulatorów nie lubię. A co do zlotów - powinieneś się wybrać na QuaSTa - na pewno nie pożałujesz. Jakby co - jestem z Warszawy, ale ostatnio nieco krucho z czasem. Ale zawsze można jakieś spotkanko wykombinować na mieście - może jeszcze kogoś da się ściągnąć (Miker? Lizard?) ;)

Sikor umarł...

7

Odp: PILNE! Czy ktoś z Was grywa często na Atari i jest z Wawy?

Jako rodzimy Warszawiak też napiszę że grałem na Atari sporo...
Od paru lat tylko emu :oops:  :oops:


Chociaż Atari "fizycznie" mam i to całkiem nie najgorsze.. :P

8

Odp: PILNE! Czy ktoś z Was grywa często na Atari i jest z Wawy?

Eeee - emulator to ... **** :):) - panowie; to tak reprezentujecie stolnice ?? - trzeba było załątwić delegacje do Krakowa - i nie dość, że wywiad był by na żywo, relacje z prawdziwego sprzętu, to i przy okazji nikt by nie wiedział - jak się owy wywiadzik zakończył :):):) -

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

9

Odp: PILNE! Czy ktoś z Was grywa często na Atari i jest z Wawy?

Żeby było bliżej, to bym się zgłosił.
Grywam wprawdzie niewiele, ale na prawdziwym Atari.
E delegacja do Krakowa to świetny pomysł - materiał na artykuł wybuchowy.