Temat: Cosik dla MacGyvera

http://wet.atari.org/obsession/

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

2

Odp: Cosik dla MacGyvera

nie mogłeś mu tego na priva posłać ? ;)

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

3

Odp: Cosik dla MacGyvera

Co za cienias ? zaledwie 115 mln na czwartym stole....  ja tam natłukłem 686 mln. ;)

4

Odp: Cosik dla MacGyvera

hihi a ja wlasnie w to pogrywam :D

macgyver: "Gdy wybierzecie na prezydenta Leppera, to zrobię nowego MegaPlayera  (to ostrzeżenie !)" no wiesz co?? toz to czysta agitacja jest :D :D :D

5

Odp: Cosik dla MacGyvera

Havoc: to jest groźba z tym MegaPlayerem - jak wybiorą Leppera, to zrobię ludziom na złość i napiszę ;)


A co do Pinballa - ile zrobiłeś na czwartym stole ? ;)

6

Odp: Cosik dla MacGyvera

mac: to jeszcze tylko premiera giertycha brakuje  :|

ma ktos wersje dzialajaca na emulgatorze? moja cos nie tryka a amigowej raczej nie bede szukal.

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

Odp: Cosik dla MacGyvera

Mac: wyslij swoje wyniki

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

8

Odp: Cosik dla MacGyvera

AXE: Na STEEM-ie PO (Pinball Obsessions) ładnie tryta - jak chcesz mieć działającą wersję to daj znać na priv.

9

Odp: Cosik dla MacGyvera

ale przeciez amigowa wersja jest ladniejsza  ;)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

10

Odp: Cosik dla MacGyvera

to graj w amigową, proste! :]

I Ty zostaniesz big endianem...

11

Odp: Cosik dla MacGyvera

jellonek: idź pan w krzaki z amigowską wersją - może i ładniejsza, ale za to atarowska jest bardziej słuszna ideologicznie :P

12

Odp: Cosik dla MacGyvera

jakiś taki na 368sx był trochę lepszsiejszy :evil:  :oops:

13

Odp: Cosik dla MacGyvera

następny chce stąd wyjść?   8) :twisted:

I Ty zostaniesz big endianem...

14

Odp: Cosik dla MacGyvera

AS: w d... byłeś, g.... widziałeś - na PC nie było Pinball Obsessions. Był za to całkiem fajny Pinball Fantasies, ale to juz inna historia...

15

Odp: Cosik dla MacGyvera

na dobrą sprawę był klon tego, Absolute Pinball:

czek diz:

http://www.the-underdogs.org/game.php?id=4188

I Ty zostaniesz big endianem...

16

Odp: Cosik dla MacGyvera

no dobra, teraz wiem ze wersja dyskietkowa dziala lepiej od harddiskowej.
tylko GDZIE JEST PLUNGER da piczka meter!?!
shifty i spacja dzialaja pieknie ale kula nichuja nie rusza! AAAAA!

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

17

Odp: Cosik dla MacGyvera

a strzałką w dół asan próbował, aaa?  :P

I Ty zostaniesz big endianem...

18

Odp: Cosik dla MacGyvera

a jak myslisz? - to pierwsza rzecz jaka zrobilem i nic z tego nie wyszlo.
gralem we flipery zanim przeleciales swoja pierwsza laske, wiec bez takich...

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...