1

Temat: Jestem po koncercie Marka B.

Właśnie wróciłem z koncertu Marka Bilińskiego sprzed Pałacu Kultury i Nauki. Zajebiście było, tym bardziej, że były głównie stare kawałki!!! Pamiętacie "Ucieczkę z tropiku"? A dużo było w nowej aranżacji, z innym brzmieniem!!!
Jak się komuś trafi jego koncert - polecam!!! :D [/list]

Sikor umarł...

2

Odp: Jestem po koncercie Marka B.

razem z Bilinskim zagrala muzyczna smietanka:
Pilichowski - bas, Misiak - gitara i perka - niestety nie pamietam

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

3

Odp: Jestem po koncercie Marka B.

Jeśli mówisz, że były głównie stare kawałki, to znaczy, że choć trochę było nowych. Przygotowywuje może nową płytę? Ktoś coś wie?

Aby odpackować teksty trzeba najpierw odpackować  program do ich odpackowywania - Energy #1

4

Odp: Jestem po koncercie Marka B.

Kiedy był ten koncert ???

ATARI 800XE, XF 551 DISK DRIVE, 3 x Quick Shot, Dos własnej produkcji z muzyką robioną na CHAOS MUSIC COMPOSER by L.K. AVALON - Tak było kiedyś ... Teraz ATARI800WIN 4.0 ... I UWAGA MAM JUŻ 800XE i 65XE, 130XE, XC 12 z KSO Turbo, CA 12, zasilacz oraz kabel AV :P ostatnio doszło 1040STe :D

5

Odp: Jestem po koncercie Marka B.

Biliński jest niesłuszny ideologicznie, bo nie używał Atari - co innego Jarre ;)

6

Odp: Jestem po koncercie Marka B.

Biliński jest słuszny bo "Polski"..
;)

Jeśli zrobi powrót to mam nadzieję że nie będzie to tak jak z Kombi..
Gdzie stare kawałki są naprawdę ponad czasowe ,
-a nowe takie no takie którę nadają się dla wszystkich fanuff "umpa umpa" ... :idea:

-to jak z nową płytą? :idea:

7

Odp: Jestem po koncercie Marka B.

Biliński jest niesłuszny ideologicznie, bo nie używał Atari - co innego Jarre ;)

Hmm, czyzby... O ile pamitam, w jakim[ starym Bajtku byl z nim wywiad.... Na poczatku korzystal z 520ST, choc rzeczywiscie szybko przeszedl na maca...
Ale moge sie mylic...
Pozdrawiam...
P.S.
Sorki za brak polskich ogonkow - klopotyz IE  :cry:

Sikor umarł...

Odp: Jestem po koncercie Marka B.

a Kombi to pewnie od C64 zaczynali

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

9

Odp: Jestem po koncercie Marka B.

Umm.... może ktoś ze starej gwardii wytłumaczy mi kim jest ów tajemniczy Marek B. oraz czym charakteryzuje się jego Twórczośc? :))

Otaku

pozdrawiam

PS Miker: w końcu napiszę to demo :P

10

Odp: Jestem po koncercie Marka B.

otaku: www.google.com twoim przyjacielem, hasło: Marek Biliński

Czy to takie trudne ? ;P

11

Odp: Jestem po koncercie Marka B.

Nie no to to wiem macgyver jednak poprostu chciełm usłyszeć o nim coś od osób które poszły na ten koncert... echhh dobra skoro tak to poszukam sobie w g00glach i już... . ;>

Otaku

pozdrawiam

PS Miker: w końcu napiszę to demo :P

12

Odp: Jestem po koncercie Marka B.

otaku nie kompromituj sie ...

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

13

Odp: Jestem po koncercie Marka B.

Umm.... może ktoś ze starej gwardii wytłumaczy mi kim jest ów tajemniczy Marek B. oraz czym charakteryzuje się jego Twórczośc? :))

Otaku


Jest to POLSKI  - JMJ .
Bitman tak Kombi zaczynało na c64

14

Odp: Jestem po koncercie Marka B.

AS... dzięki za oczekiwaną odpowiedź. xxl a co tu jest do kompromitowania się? Poprostu nie moje czasy, jednak ciekawość wzięła górę :-)

Otaku

pozdrawiam

PS Miker: w końcu napiszę to demo :P

15

Odp: Jestem po koncercie Marka B.

AS: Marek Biliński to nie polski Jean Michel Jarre, tylko jego naśladowca, nie mówię, że zły... aczkolwiek naśladowca...

[offtopic]
apropos polskich "odpowiedników":

Michał Wiśniewski - jaki kraj, taki Marylin Manson
Andrzej Samson - jaki kraj, taki Michael Jackson
[/offtopic]

16

Odp: Jestem po koncercie Marka B.

Hmm, piosenka dla braci Kaczyńskich...?
- Porachunki z bliźniakami!!!  :lol:  :lol:  :lol:
(btw: tytuł jednego z utworów Bilińskiego)
Otaku: poszukaj teledysku "Ucieczka z tropiku" - stare klimaty polskich produkcji z fragmentami amerykańskich (nie do końca lubianych wtedy) filmów. Powinno Cię zainteresować...  ;)

Sikor umarł...

17

Odp: Jestem po koncercie Marka B.

Albo zapraszam do mnie. Mam wszystkie kasety jakie wydał, a nawet jedną płytę winylową zespołu w którym grał na początku przed solową karierą. Niestety można sobie tylko pooglądać, bo gramofon mam zepsuty :(

Aby odpackować teksty trzeba najpierw odpackować  program do ich odpackowywania - Energy #1

18

Odp: Jestem po koncercie Marka B.

Colender, też nie mam gramofonu. Jak będę miał, to podejmuję się płytę zsamplować i zremasterować (jak się na to mówi po polsku?).
Widzę, Jaskier, że masz dobry gust, gdyby mi przyszło być w Toruniu, to możesz spodziewać się mojej napaści. ;)

19

Odp: Jestem po koncercie Marka B.

Jakby co, to mam też płytę Exodusu, gdzie udzielał się Komendarek :)

Aby odpackować teksty trzeba najpierw odpackować  program do ich odpackowywania - Energy #1

20

Odp: Jestem po koncercie Marka B.

Hmm, wnioskując z tematu - nie tylko ja byłem na koncercie... Ludziki mieli ze sobą kamerki, więc może go nagraliście...? Cyprian, wnioskuję, że byłeś? Masz może zapis - chętnie bym się na płytkę pisał?

Sikor umarł...

21

Odp: Jestem po koncercie Marka B.

niestety ze wzgledow czasowych bylem tylko przed koncertem :/

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

22

Odp: Jestem po koncercie Marka B.

na emule lezy troche albumow...

23

Odp: Jestem po koncercie Marka B.

łeee...a ja mam oryginał "Ogród Króla Świtu" na CD; a napisane na nim że jest "24bits remastered Limited Edition 2000"...:)

gep/lamers^dial

24

Odp: Jestem po koncercie Marka B.

Havoc napisał/a:

na emule lezy troche albumow...

Tak, może... Ale mi chodzi o zapis koncertu, tego nieco innego brzmienia. Niby subtelna różnica (i jakość pewnie taka sobie), ale jednak jest...
Dodano: 19.07
Może kogoś zainteresuje:
http://bilinski.pl/koncerty.html

Ostatnio edytowany przez Sikor (2005-07-19 19:31:59)

Sikor umarł...

25

Odp: Jestem po koncercie Marka B.

Aha, jeszcze jedno: http://www.metrixmetal.com.pl/elektromuzyka/mabi.html - z wywiadu wynika, że pod koniec roku można się spodziewać nowej płyty... ;)

Sikor umarł...