1

Temat: Statsiarze...

Hmm, tak się zastanawiam, czy kierownictwo nie powinno obciąć nieco statsów co poniektórym... Dziwnie to wygląda, jak pod tematami xxx toczy się cały czas dyskusja przez użytkowników yyy i zzz, która w dodatku jest nie na temat... A licznik bije ;) Może się czepiam, ale mnie to nieco czasem denerwuje...

Sikor umarł...

2

Odp: Statsiarze...

może jak w niektórych gierkach, dobijasz do krytycznego levela i siup, reset :)

Cuda wianki i nie tylko :) POKEY 4ever ;)

3

Odp: Statsiarze...

gdyby ktos chciał na powaznie sobie ponabijac statsy, to przez pol wieczora moglby dodawac/usuwac
ciagle taki sam komentarz...

ważniejszą rzeczą na teraz w/g mnie jest raczej umożliwienie przeszukiwania forum pod względem postów
z przed zmiany phpbb->punbb

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

4

Odp: Statsiarze...

a to statsy sa takie wazne? nie wiedzialem ;)

5

Odp: Statsiarze...

No wlasnie... Jak widze ze ktos ma co najmniej kilkadziesiat postow to wystarcza mi zeby ocenic go jako stalego bywalca a nie przypadkowego goscia na forum. A czy ma 50 czy 1000 to juz raczej obojetne...

6

Odp: Statsiarze...

wystarczy po prostu za posty w dziale bałagan nie dodawać statów - jeśli to jest dla kogoś tak bardzo istotne - i tyle.

Jellonek - bzdety piszesz :) - bo licznik się cofa :D:D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

7

Odp: Statsiarze...

uuu, czyli po moim zgloszeniu zostalo to ,,poprawione'' :D
mimo iz proszono mnie o zgloszenie tego autorom punbb ;)

edit: nie cofa sie... wlasnie sprawdzilem...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

8

Odp: Statsiarze...

heh - jeden z moich pierwszych postow na tym forum - daaaawno dawno temu postulowal wywalenie statsow wogole. Ale jakos nikt tego nie potraktowal powaznie, ba nawet ankieta byla.

9

Odp: Statsiarze...

Pytanie - jak odróżnić statsiarza od gaduły ? Mnie na przykład irytuje ranga "Król offtopicu" - wydaje mi się, że zawsze piszę na temat i tylko wtedy, gdy czuję taką potrzebę i w tematach w których uważam, że mogę się wypowiedzieć... dlatego kijem nie tykam np. działu Konsole, bo takowe mnie nie interesują, nie mam z nimi do czynienia etc.

10

Odp: Statsiarze...

Statsy są przedłużeniem ego co poniektórych :)
Wywalić statsy.

All I hear is the sound of me falling on the ground

11

Odp: Statsiarze...

moze nowa ankieta?

glos tatqoo glosem rozsadku :]
popieram bezapelacyjnie, do samego konca, mojego albo jej...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

12

Odp: Statsiarze...

najlepiej by było, by pozostać przy gwiazdkowym oznaczaniu statusu; lecz ilosc statow nie musi byc jawna, a ilosc gwiazdek moze byc przydzielana przez kierownictwo, i nie kazdy musi wiedziec, kto je przyznaje - wówczas nie będzie nieporozumień, a "statsiarze" nie będą tyle pier*** :):)

hehe - statsy sux ;)

z drugiej strony (w moim przypadku) - siedząc na tym forum od marca 2002 roku ciężko jest nienazbierać conieco - i jeśli chce wyrażać opinie w tym, w czym być może mam coś ciekawego do powiedzenia to ilość postów nie jest wykładnikiem jakiejś jebniętej tezy nabijania czegokolwiek :)

Z innej strony - większym problemem może być promieniowanie ultrafioletowe spowodowane oddziaływaniem freonów na O3 - :)

Ostatnio edytowany przez Pin (2005-07-13 20:44:07)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

13

Odp: Statsiarze...

no ale przeciez to forum jest dosc specyficznym miejscem ze kazdy kazdego praktycznie zna i wie jaki ma autorytet.. zreszta, ja sie nie znam ...

14

Odp: Statsiarze...

no właśnie - i o to chodziło. Chodziło o wykazanie absurdalności problemu, bo zaraz znajdzie się 30, którym to przeszkadza. eee - szkoda gadać. eot.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

15

Odp: Statsiarze...

Az dziwne, ze ten watek ma tylko 1 strone... :))) Walic statsy, ja ich nawet nie zauwazam :)

16

Odp: Statsiarze...

Zupełnie nie rozumiem problemu ...  Jeszcze nie zauwazylem, zeby ktos sie szczycil czy chlubil tym, ze ma dużą cyferkę opisującą ilość postów i celowo ją jeszcze powiększał, natomiast widzę, że sporo osób ma kompleksy chyba z powodu zbyt małej liczby. To jakaś bzdura.  Nie wiem co wam da wywalenie statystyk, gadania offtopic to w kazdym razie nie zalatwi, bo to imho zupelnie inny rozdzial ludzkich słabości. Cyferki to dobra rzecz, bo dają informacje o urzytkowniku takie jest moje zdanie, a gadanie nie na temat winno byc scigane na bierzaco przez moderów, Wyznaczcie miedzy soba paru strazników poproscie Delyego o to zeby zrobil z was moderatorów i do roboty. Tylko prosze najpierw wyzbyc sie dziwnych kompleksow, uprzedzen do innych userow i byc obiektywnym.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

17

Odp: Statsiarze...

Zgadzam się z iksem, pozbycie się statsów trochę utrudniałoby orientację, np trudno by było zauważyć, że to czyjś pierwszy post, a to może wpływać na sposób traktowania ludzi.
A przy okazji zawsze to daje okazje do np pogratulowania iksowi 1K posta :)

: 404. Stopka not found

18

Odp: Statsiarze...

wystarczylo by zrobic zalozenie <15 postow -> zielony

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

19

Odp: Statsiarze...

ta ... zwłaszcza jak user zarejestrowany od 2002 roku

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

20

Odp: Statsiarze...

to jestem weteranem!
nawet nie mam "1k posta"......

21

Odp: Statsiarze...

chyba weterynarzem... :lol:

a mi się stastsy podobają - można by tylko więcej rang dodać :)

I Ty zostaniesz big endianem...