Temat: depeche mode w polsce

aż się boję zaczynać ten temat, bo znowu po głowie dostanę... ale:

http://www.depechemode.pl/

koncert w marcu, bilety jeszcze dostępne. ktoś się może przypadkiem wybiera?

~mess

There's special place for me in hell. It's called the throne.

2

Odp: depeche mode w polsce

Ja mam w planach koncert Jean Michel Jarre-a pod koniec sierpnia w Gdańsku, w końcu gwiazda nietuzinkowa, protoplasta muzyki elektronicznej ;)

3

Odp: depeche mode w polsce

uno: pojechałbym Gahana na żywo obejrzeć
duo: Mac jak będziesz sie wybierał to daj znać,bo zdaje sie że będzie tam siła "naszych":)

Ostatnio edytowany przez gepard (2005-07-24 23:33:28)

gep/lamers^dial

4

Odp: depeche mode w polsce

oj bedzie ;D tez sie wybieram ;]

"wszystko się kiedyś kończy......."

Odp: depeche mode w polsce

Ja tez sie wybieram. Z pierwszych plotek slyszalem ze bilet maja byc tanie jak barszcz, ale pozniej ktos mi powiedzial ze przyjechala jakas ekipa od Jara i zaczeli mataczyc i ma byc drogo, ktos cos wie na pewno?

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

6

Odp: depeche mode w polsce

Maska, Miszel dostał invitkę aby uczcić 25-lecie Solidarności, z tego co wiem wejściówki mają być za friko. Nie wiem kto po czerwonym zalewie zwanym Elblągiem rozsiewa takie plotki ;)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

7

Odp: depeche mode w polsce

Ceny biletow od 30zl w gore (na J.M.Jarre oczywiscie). W sprzedazy od dzis - jeszcze nie wiem gdzie, ale sie dowiem. Postaram sie wydostac nagranie z wozu transmisyjnego ;) - z tego, co wiem maja realizowac dzwiek od razu w 5.1, a sam zapis w HDTV.
Na 100% bede tez ja i Pirx.

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

8

Odp: depeche mode w polsce

Btw: jak dobrze pójdzie, też będę w Gdańsku... O ile kolega kupi bilety... ;(
Pecuś: a może dasz radę załatwić nagranie z koncertu Marka Bilińskiego z Wawy...?

Ostatnio edytowany przez Sikor (2005-07-25 08:16:30)

Sikor umarł...

9

Odp: depeche mode w polsce

na JM Jarre'a poszlabym sama chetnie, ale bilety pkp wyniosa mnie 5 razy wiecej niz bilet, a to dobre 12 godzin jazdy tak btw. nie oplaca mi sie ;].

ale mimo wszystko -na depeszów ktoś jedzie?

~mess

There's special place for me in hell. It's called the throne.

10

Odp: depeche mode w polsce

Jesli chodzi o Bilińskiegoz Wawy, to nie byl chyba rejestrowany (przynajmniej przez TVP), bo nie mam w bazie.
Jest koncert z roku 2000 z Gniezna i z 1996 ze Złotowa. Kazdy w granicach 45minut.

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

11

Odp: depeche mode w polsce

Hmm, a dałoby się toto jakoś wyciągnąć od Ciebie... :) Albo byś na jakiś ftp dał, albo do Pawła przyniósł...
A w wawie to ktoś rejestrował, więc miałem nadzieję, że... No, chyba że jeszcze nie zmontowali ;)

Sikor umarł...

12

Odp: depeche mode w polsce

Mozliwe ze to niezaleznie robil np. WOT. Nawet jak niezmontowane, to po max. 2 tygodniach pojawia sie w bazach danych. (Zaraz zalatwie te dwa koncerty ;) ).
Hm... ciekawe. Koncert z Gniezna jest opisany w bazie (znaczy ktos mial tasme i jej dokumenty w reku), nie ma jednak samej tasmy!! Se ktos weznal... czy co...

Ostatnio edytowany przez Pecus (2005-07-25 10:55:50)

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

13

Odp: depeche mode w polsce

NA DEPECHE MODE CHETNIE JA SIE WYBIORE, D. GAHAN I RESZTA SĄ WPORZO ;-). Ale nie wiem czy dostanę bilety w ludzkiej cenie...

Zajec/sword ;)

14

Odp: depeche mode w polsce

Pecuś> oks. Czekam ;)

Sikor umarł...

15

Odp: depeche mode w polsce

jako że byłe Depeszem, bardzo chętnie bym się przejechał i wybrał na taki koncert.
-ale jak czytam po ile chodzą bilety to scyzoryk mi się otwiera w kieszenie!

*bilety po 240zł już się skończyły.. to po ile są takie które się nie skończyły (?)

16

Odp: depeche mode w polsce

ooo ... na JMJ to i ja sie pzrejade ... tym bardziej ze pod koniec sierpnia chce wpasc do gdanska na rowerek :) szczegoly obadamy w piatek ;)

17

Odp: depeche mode w polsce

Bilety na J.M.J. juz posiadam (od piatku beda jakies dla VIPow - siedzace po 250zl, ale ktoby tam usiedzial ;) ).
Tasm z koncertami Bilinsiekgo jeszcze nie, ale bede mial, jak tylko znajda te brakujaca.
A nagranie J.M.J. na 90% bedzie zrobione dla mnie od razu cyfrowo - w wozie transmisyjnym ;)

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

18

Odp: depeche mode w polsce

Nasz czlowiek w telewizji :)

19

Odp: depeche mode w polsce

Pecuś!!! Liczymy na Ciebie!!!

Sikor umarł...

20

Odp: depeche mode w polsce

hehe tez mam juz bileciki 3x A1 :-) na JMJ :-)
zreszta mozna je kupowac przez net: https://sklep.ticketpro.pl/index.php?ma … p;event=50
lub miejsca : http://www.ticketpro.pl/index.asp?L=PL& … mp;MAIN=44

"wszystko się kiedyś kończy......."

21

Odp: depeche mode w polsce

Ja wzialem 4xB1, bo z doswiadczenia wiem, ze za blisko nie ma sensu byc (caloksztaltu nie widac ;) ). A i tak najgorzej beda mieli ci za 250 - Jarre "pod nosem" a widowisko gdzies dookola :).
Zamierzamy z Pirxem filmowac i fotografowac i potem zrobic multiangle na DVD.

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

22

Odp: depeche mode w polsce

Pecus, ale tym razem zrealizuj zamiary, zeby nie bylo jak z tym "SONDAMI" co zalatwiasz chyba od roku z TVP!  ;P

23

Odp: depeche mode w polsce

ja nie bede mowil oco kiedys prosilem kolege Pecusia ;] i sie nie doczekałem ... ;-) ehh stare czasy ;D

"wszystko się kiedyś kończy......."

24

Odp: depeche mode w polsce

Gdyby to sie dalo tak wszystko wyciagnac,.... od czasu wyplyniecia Sond na szerokie wody miedzynarodowej finansjery (prawie wszystkie krazace po necie zostaly wyniesione w czasie prac nad projektem "Telewizja Interaktywna" ...i wydalo sie) nie bardzo mozna ruszac cykle, bez specjalnego zezwolenia - dobrze, ze Latajacy Cyrk sie udalo wyciagnac....
Bilinskiego juz mam, poza tym koncertem bo tasma prawdopodobnie w jakims osrodku regionalnym sie wala, ale znalazlem jakis stary program jeszcze. W sumie dwa kawalki - okolo 65 minut.

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

25

Odp: depeche mode w polsce

Ja slyszalem ze na DM bilety po 250 mialy byc... To nie jest dla mnie "tanio jak barszcz" ale moze nie znam standardow Depeszem nie bylem nigdy... Muza do mnie nie trafiala ale teksty mieli ciekawe.