1

Temat: ludzie!kto zakoduje slideshow z moimi obrazkami?

Yo! czy znalazby sie chetny do zakodowania slideshowa,w sumie to myskle o tym od kilku miesiecy......jak znalazby sie chetny to zapraszam
Na marginesie powstaje atarowy odlam grupy LAMERS,wiec zapraszamy ludzikow: koderzy (a jak......) muzycy ( a jak bo XTD sie opierdala...)
grafikow.......coz LAMERS na male Atari.Czekam na chetnych ludzikow.

gep/lamers^dial

2

Odp: ludzie!kto zakoduje slideshow z moimi obrazkami?

Yo! czy znalazby sie chetny do zakodowania slideshowa,w sumie to myskle o tym od kilku miesiecy......jak znalazby sie chetny to zapraszam
Na marginesie powstaje atarowy odlam grupy LAMERS,wiec zapraszamy ludzikow: koderzy (a jak......) muzycy ( a jak bo XTD sie opierdala...)
grafikow.......coz LAMERS na male Atari.Czekam na chetnych ludzikow.

XTD ???? Na maluchu ???

All I hear is the sound of me falling on the ground

3

Odp: ludzie!kto zakoduje slideshow z moimi obrazkami?

O, kogo ja widze  :D ... A o Dialu zapomiałeś? :) Przecież Qcyk albo Jager moga zakodowac ten slideshow... : ;)

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

4

Odp: ludzie!kto zakoduje slideshow z moimi obrazkami?

nie niestety XTD ostatnio juz nic nie robi,poprostu ma dosyc sceny i elity (jego slowa) i teraz dziala na "scenie www we flashu":)) oto adresik jego domowej stronki: www.powiedz.boo.pl  milego surfowania.....:)
polecam gre w kubki i XTD-wezyka :)

gep/lamers^dial

5

Odp: ludzie!kto zakoduje slideshow z moimi obrazkami?

nie niestety XTD ostatnio juz nic nie robi,poprostu ma dosyc sceny i elity (jego slowa) i teraz dziala na "scenie www we flashu":)) oto adresik jego domowej stronki: www.powiedz.boo.pl  milego surfowania.....:)
polecam gre w kubki i XTD-wezyka :)

oja. gep, co za okropnosci pokazujesz  :twisted:
masakra te flashe :)

sun/goes/nowhere/fo/real

6

Odp: ludzie!kto zakoduje slideshow z moimi obrazkami?

Yo! czy znalazby sie chetny do zakodowania slideshowa,w sumie to myskle o tym od kilku miesiecy.......

..... a ja od paru lat ...  :>   :evil:
W cuda wierzysz... ?!?   :oops:
Nikt Ci nie zakoduje slideshowu (wiem to z autopsji, bo mi obiecywalo to ok. 3-4 koderów przez te 6 lat bodajże)

... pozostaje chyba tylko nauczyć się FLASHA i zrobić multimedialną prezentację pod WWW ...  :rolleyes:

7

Odp: ludzie!kto zakoduje slideshow z moimi obrazkami?

mnie nikt nie pytał

przyslijcie na skrzynke jak ma wygladac slideshow (scenariusz) a ja zakoduje (jedyny jak dotąd zakodowany slideshow to TheMuppetMovie)

te_be_@poczta.onet.pl

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

8

Odp: ludzie!kto zakoduje slideshow z moimi obrazkami?

mnie nikt nie pytał

przyslijcie na skrzynke jak ma wygladac slideshow (scenariusz) a ja zakoduje

O wybawco !!!  Dobrze wiedzieć, że jednak ktoś się zdecyduje... :)
Jeśli chodzi o moją produkcję to jest tak: polowa grafiki jest (to moje najlepsze obrazki) drugą polowe musze dorysowac (trzeba promowac TIP-a oraz hires w 3 kolorach!!), sciezke dzwiekowa mam (specjalnie dla mnie CEDYN napisal kiedys!), tylko musze pomyslec nad jakims dobrym designem i scenariuszem .... Kiedy bede gotowy, dam Ci znac, OK ?  8)

9

Odp: ludzie!kto zakoduje slideshow z moimi obrazkami?

ok.

p.s.
czekales 6lat i jeszcze nie masz designu ;)

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

10

Odp: ludzie!kto zakoduje slideshow z moimi obrazkami?

ok.

p.s.
czekales 6lat i jeszcze nie masz designu ;)

To znaczy miałem, ale okazuje się on niewystarczający...  Trzeba wymyślić coś oryginalnego... Spoko...   :P

Rozważając możliwości:
...gdybym... chciał mieć taki slideshow jak na Amidze jeden był, że
się chodziło po labiryncie 3D i na ścianach były obrazki - byłbyś w stanie to dobrze zakodować ????   :idea:      :)

11

Odp: ludzie!kto zakoduje slideshow z moimi obrazkami?

drc! looknij sobie na pixel forum na scene.pl przyszedlem Ci z pomoca...:)
a tak na marginesie to moze zrobimy copy-copy? a co u lorda?

gep/lamers^dial

12

Odp: ludzie!kto zakoduje slideshow z moimi obrazkami?

drc! looknij sobie na pixel forum na scene.pl przyszedlem Ci z pomoca...:)
a tak na marginesie to moze zrobimy copy-copy? a co u lorda?

Gepcio slideshow Ci się marzy ?! Vasco by powiedział że raczej Skan Show hehe

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

13

Odp: ludzie!kto zakoduje slideshow z moimi obrazkami?

drc! looknij sobie na pixel forum na scene.pl przyszedlem Ci z pomoca...:)
a tak na marginesie to moze zrobimy copy-copy? a co u lorda?

No wiesz co ?!?  8O
Najpierw ładujesz post w niewłaściwym miejscu, o tutaj. 
a potem pytasz się o to, co już skomentowałem ?!

A co u Ciebie - dlaczego nagle umilkłeś na czas paru tygodni ?! :(
I pamiętaj, że dużo naobiecywałeś Vasco'wi oraz mnie ....

14

Odp: ludzie!kto zakoduje slideshow z moimi obrazkami?

juz skonczylem z delayem........
hehehe a to wina kobiety ktora ostatnio spotkalem na swej kowbojskiej drodze...hehehe,DRC Ty wiesz o jaka mi chodzi.....hehehe
jak zobaczysz zdjecia ktore popstrykalismy..heheheheDo Vasca juz idzie przesyla,Laoo tez dostal podwojna,do Ciebie DRC tez chce wstapic,lecz kiedy bedziewz mial czas nie wiem

Co do tego co podobno skkomentowales,chodzi mi o ostatni wpis na forum pixel w Twojej obronie ty lamo z Patagonii....

Pigula a moze tez popikselujesz,skoro taki POSTMAN z Ciebie,co?
Skany powiadasz.......ciekawie z czego,ale coz......Pigula  wiesz przeciez lepiej wszak filmy tlumaczysz....heheheh

Sezon na zlosliwosci uwazam za otwarty...hehehehe

gep/lamers^dial

15

Odp: ludzie!kto zakoduje slideshow z moimi obrazkami?

Filmów nie tłumacze - tylko przeprowadzam gruntowną korekte tekstów jeżeli takowa jest wymagana .... a wracajac do skanów to wspomniałem o tym gdyż na myśl przyszła mi jedna Twoja niedopuszczona praca do compo  :twisted:

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

16

Odp: ludzie!kto zakoduje slideshow z moimi obrazkami?

juz skonczylem z delayem........
hehehe a to wina kobiety ktora ostatnio spotkalem na swej kowbojskiej drodze...hehehe,DRC  Ty wiesz o jaka mi chodzi.....hehehe

KATI ?!?  Ta wrażliwa na obsceniczne txty ?   :rolleyes:

jak zobaczysz zdjecia ktore popstrykalismy..heheheheDo Vasca juz idzie przesyla,Laoo tez dostal podwojna,do Ciebie DRC tez chce wstapic,lecz kiedy bedziewz mial czas nie wiem

trzeba zrobic skany tych zdjec z LL2K2, ale nie mam czasu - "Kampania wrzesniowa" wlasnie sie zaczyna ....   :oops:

Co do tego co podobno skkomentowales,chodzi mi o ostatni wpis na forum pixel w Twojej obronie ....

Wiem o co chodziło i podziękowałem, a wyzywaj sobie innych... i najpierw sprawdz i skumaj baze co juz jest napisane ...  :x

Sezon na zlosliwosci uwazam za otwarty...hehehehe

Ja tam nie chce nic mówić, ale jak PIGUŁA wytoczył Ci zarzut skanów, to sytuacja nie wygląda najlepiej ....    :lol:   
Tylko się nie bijcie, atarowcy  ....  :P
GEPARD, przyznaj: czy nie chciałeś zawsze mieć "Przedwiośnia" z polskimi napisami ?   ;)

17

Odp: ludzie!kto zakoduje slideshow z moimi obrazkami?

Panowie przestańcie w końcu mylic rippowanie napisów z DVD z tłumaczeniem - a tekst do Przedwiośnia jest dla ludzikuff co w szkółce nie załapali się na naukę języka, naszych wschodnich braci ... podobnie rzecz ma się z Jak rozpętałem II Wojne .... gdzie każdy odcinek ma troche wstawek w innym języku (czeski, francuski i niemiecki)

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim