1

Temat: Pomocy

Witam jestem tu kompletnie nowy i jeśli chodzi o tematy związane z atari to wiem tyle co nic. Mam jednak pytako: Słyszałem że można używać do wgrywania gier PC-ta jak magnetofonu, ale nie mam o tym zielonego pojęcia. Czy ktoś wie jak to zrobić i jaki sprzęt i jakie oprogramowanie jest do tego potrzebne? Błagam o pomoc!

2

Odp: Pomocy

najpierw przeczytaj regulamin -> może jeszcze zdążysz... :D

Edited: A nie lepiej zapodać tam plik .ATR i "zabawić się" w stację dysków? (tak jak Stryjek napisał niżej, tylko bez START)

A gierek od groma można pościągać sobie np. stąd

Ostatnio edytowany przez miker (2005-07-27 22:17:06)

I Ty zostaniesz big endianem...

3

Odp: Pomocy

potrzebne ci jest sio2pc + ape :-) wybierasz z niego plik "cas" wciskasz START i odpalasz atarke tak jak bys miał juz zalaczony magnet ;] czyli Start + Option .... www.cas-archive.atari.pl

"wszystko się kiedyś kończy......."

4

Odp: Pomocy

te miker ... ale o sso chodzi z tym regulaminem ?!

5

Odp: Pomocy

np. o tytuł temata - se poczytaj!.. :lol:

#5 - o ile mnie pamięć nie myli

Ostatnio edytowany przez miker (2005-07-27 22:41:19)

I Ty zostaniesz big endianem...

6

Odp: Pomocy

ja regulamin przeczytalem sotsunkowo niedawno :)

7

Odp: Pomocy

miker: nie zauwazyles ze z stryker-a strony to sposob na lansowanie wlasnej strony? ;)
albo pozycjonowanie za pomoca googli? :>

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

8

Odp: Pomocy

Zacznij od zbudowania sobie kabelka SIO2PC... może zbudowania to zbyt ambitne słowo, więc stworzenia ewentualnie kupienia na allegro.pl (jak już robisz kabelek to proponuję zainstalować gniazdo COM na tyle JIL) potem APE i dajesz czadu... tyle że sporej ilości demek sobie nie poodpalasz bo trzeba dopałki do Twojego sprzętu porobić :) ale zawsze to dobry początek jeśli chodzi o budowę takiego SIO2PC to schemacik masz tu. To chyba na tyle i dobrej zabawy życzę :cool:

Otaku

pozdrawiam

PS Miker: w końcu napiszę to demo :P