1

Temat: After Jarre sztabinx...?

Hmm, o ile mi wiadomo, wiele osób ze sceny się wybiera, więc może ktoś z Gdańska jest w stanie coś takiego... ten... teges... zorganizować...?

Sikor umarł...

2

Odp: After Jarre sztabinx...?

Ja chetnie sie zjawie.

Pirx - to moze jednak kobialke przekonaj na dluzszy pobyt ;)

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

3

Odp: After Jarre sztabinx...?

a kiedy ten jarre dokladnie jest - osobiscie powaznie rozwazam ewentualnosc wybrania sie na koncercik :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

4

Odp: After Jarre sztabinx...?

26.08.2005

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

5

Odp: After Jarre sztabinx...?

Jestem za :-)

"wszystko się kiedyś kończy......."

6

Odp: After Jarre sztabinx...?

Stryker: więc załatwiaj, chłopie, załatwiaj... A może wiesz, gdzie w okolicach Gdańska jakiś tani nocleg na 4 osoby możliwy...

Sikor umarł...

7

Odp: After Jarre sztabinx...?

O.K.
Sprawa wygląda tak: mam jeden dodatkowy bilet za 55zł (sektor B2) na zbyciu, są chętni...?
Druga sprawa: skoro spora grupka atarowców się wybiera - ma ktoś może jeszcze sektor B2, można by się umówić i wejść razem - zawsze to raźniej, gdy jest znajoma morda obok ;)
Kolejna sprawa - Jarre ma być w telewizji i w necie, może ktoś nagrać z netu (bliższych szczegułów nie znam)? W telewixji ponoć mamy własnego człowieka ;)
I koniec końców - to jak, Gdańsk...? Da radę zrobić jakiegoś sztabika po JMJ...? Koncert ma trwać około 2 godzin (liczmy nawet do 24), ja pewnie będę wracał w sobotę w nocy albo w niedzielę, więc bym się pisał...

Sikor umarł...

8

Odp: After Jarre sztabinx...?

DA rade zrobic na ... :-) juz sie chyba?? wszystko wyjasniło :-)

To tak są dwie opcje albo po koncercie JMJ
albo dopiero w sobote godzina jeszcze do uzgodnienia ;]

bedzie mala atarka, stek i falkon

to jak kto chetny ??? na przybycie ??

"wszystko się kiedyś kończy......."

9

Odp: After Jarre sztabinx...?

Ja mogę być, jakby co... Jarre ma się skończyć koło 22-giej, więc może po? Wtedy jest szansa, że Pecuś i Pirx się załapią....? O ile im żony pozwolą ;)

Sikor umarł...

10

Odp: After Jarre sztabinx...?

dobra wstepny termin to piatek po JMJ dojazd autobusem lini 106 - odjazd z przystanku kolo pomnika 3 krzyzy ( no chyba ze macie samochody ;D ) ostatni autobus (godz. 22.43 czyli na miejscu gdzies o 23.06)  powrot albo: autobusem o 05.19n albo TAXI ;D co wy na to ? :>

"wszystko się kiedyś kończy......."

11

Odp: After Jarre sztabinx...?

yoł. sorki, najabe*ałem się jak mesershmith w sławnym namiocie na Wester (jestem w pracy, yup!), i chciałbym zakomunikować wszem i wobez że termin Piątkoway został przyjęty... możliwy jest też nocleg w namiotach, ale prosiłbym o wcześniejszy kontakt...

stwierrdzam że nie ma to jak naje*ać się w godzinach pracy, wszystko wydaje się co fuckin' colorful, beautiful and whatever....

na pewno przywiozę flaszkę do prezentacji demosów etc, a także STka jako realtime txt.... grill, impreza for body-shakers etc. w planach... (mimo iż sam z pewnych powoduff nie mogę uczestniczyć...).

greets...

vodka uber alles. tylko ona mnie rozumie.

bye qrva.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

12

Odp: After Jarre sztabinx...?

Hmm, nocleg w namiotach...? Trza przywieźć ze sobą czy jakiś się znajdzie...? Jestem jak najbardziej za, tymbardziej, że na 99% zostaję do niedzieli....

Sikor umarł...

13

Odp: After Jarre sztabinx...?

Chciałbym aby sztab odbył się w sławnym namiocie na Westerplatte. Zaraz obok niego są drzewa i miejsce na rozbicie namiotów (teren jest własnością mojej firmy, więc problemów raczej nie będzie. porozmawiam na dniach o tym). Oczywiście namioty we własnym zakresie Sikorq.

pozdrawiam.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

14

Odp: After Jarre sztabinx...?

Grey: więc po JMJ mogę jechać samochodem (na 99% tak przyjadę), a potem na Westerplatte ;) Rozumiem, że jakby co - z soboty na niedzielę mogę się też rozbić (namiotem tylko, mam nadzieję ;) ).
Pozdrawiam,
Sikor

Sikor umarł...

15

Odp: After Jarre sztabinx...?

Yup, nie powinno być najmniejszego problemu. Tak jak napisałem wcześniej, porozmawiam o tym jeszcze w tym tygodniu.

greets.

p.s. Sikor, nie rozbijaj się samochodem... dosyć jest TAM już Naszych... :(

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

16

Odp: After Jarre sztabinx...?

Grey - nie ma alternatywy, nie mogę się zbyt wcześnie wybrać z roboty... A urlopu brak...
Hmm, czy ktoś z Gdańska może w razie czego poprowadzić na "Westerplatte" ;) - rozumiem, że sztab aktualny...?

Sikor umarł...

17

Odp: After Jarre sztabinx...?

Sikor: na pewno załtawię możliwość posiadówy dla Was wraz z kompami itp. sam nie mogę obiecać swojej obecności. mogę zorganizować grille (x3), ale robimy wtedy zrzutę na węgiel drzewny, kiełbachę etc. i mogę wszystko zakupić.

pozdrawiam.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

18

Odp: After Jarre sztabinx...?

Chlopaki, a ja potrzebuje na jedna nocke nocleg dla 4 osob, ale raczej nie namiot (za wyodny jestm ;) ).
Jakby cos, to pewnie zalatwie, na ale moze macie cos na oku niedrogo....
Zapis koncertu zalatwiam u kilku zrodel, na wypadek gdyby ktos gdzies nawalil. Czy ktos z Was ma karte DVB w kompie, bo jeszcze nie mam potwierdzenia co do emisji w 5.1, ale jest to mozliwe - a ja w normalny sposob moge miec tylko stereo.
Koncert bedzie na HotBirdzie FTA transmitowany na Polonii i tam moze byc przekaz w Dolby-E, trzeba tylko czasze, karte DVB i jakis program do zrzucania streamu na HDD. Ja tego nie mam niestety... a nawet jakbym mial to kto to powlacza ;).

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

19

Odp: After Jarre sztabinx...?

Grey: może choć na chwilę dasz radę być...? Co do grilla - niech się wypowiedzą inni, ja się dostosuję oczywiście ;)

Sikor umarł...

20

Odp: After Jarre sztabinx...?

sikorq, na chwilę na pewno będę aby wszystko rozruszać, załatwić miejsce do rozstawienia namiotu/namiotów, grille etc.

pozdrawiam.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

21

Odp: After Jarre sztabinx...?

Yoł! A więc tak:

Sztab może odbyć się w godz. od 22 do 8 rano w Piątek (ja będę trochę wcześniej bo na JMJ nie idę). Możliwy jest także nocleg w tych godzinach w sławnym namiocie - za barem będzie mój b. dobry kumpel więc nie będzie najmniejszego problemu, weźcie tylko śpiwory bo posadzka nie jest puchowa ani podgrzewana :) Jak będzie ktoś zostawał w Gdańsku dłużej i chciałby przekimać w namiocie jeden dzień dłużej - załatwione.

Dla osób wysiadających w Gdańsku Głównym podaję rozkład bus'a 106 jadącego na Westerplatte:

--------------------------------------------------------------------------------------------------
DZIEŃ  POWSZEDNI

odjazdy:
| 04 | 53
| 05 | 10,36n
| 06 | 02,28,55n
| 07 | 21,47
| 08 | 23n
| 09 | 03,43n
| 10 | 23
| 11 | 03n,43
| 12 | 23n,46
| 13 | 16,43n
| 14 | 12,29,53n
| 15 | 30,55
| 16 | 19n,34
| 17 | 23
| 18 | 03n,43
| 19 | 25n
| 20 | 15,55n
| 21 | 25
| 22 | 45
--------------------------------------------------------------------------------------------------

SOBOTA -
ŚWIĘTO

odjazdy:
| 05 | 21n
| 06 | 01,41n
| 07 | 21
| 08 | 11n
| 09 | 01,41n
| 10 | 21
| 11 | 01n,41
| 12 | 21n
| 13 | 01,41n
| 14 | 21
| 15 | 01n,41
| 16 | 21n
| 17 | 01,51n
| 18 | 41
| 19 | 25n
| 20 | 15,55n
| 21 | 25
| 22 | 45

Wysiadacie na 13stym przystanku ("Przystań Żeglugi") - po lewej stronie znajduje się szary budynek, po prawej duże widoczno logo "Westerplatte".

W razie pytań proszę o kontakt:  603-370-134 (nie wysyłam SMS'ów bo mam zablokowane, tel. służbowy)

pozdrawiam i do zobaczenia na nocnej bibie! :o)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

22

Odp: After Jarre sztabinx...?

Póki co widzę że zainteresowanie sztabem jest znikome, albo nikomu się nie chce pisać... ;) Anyway czekam na posty do jutra do godz. powiedzmy 19stej. Jak nie będzie chętnych na sztaba to chyba nie ma sensu organizować? Straszą w gdańskiej TVP, że jutro będzie koszmar na ulicach. Kilkanaście tysięcy ludzi z innych miast ma zjechać do Gdańska co (przy kontynuowanych robotach drogowych) ma doprowadzić do całkowitego paraliżu w Gdańsku... Wiele osób wzięło sobie nawet urlopy żeby nie grzęznąć w korkach... więc nawet jeśli byłby sztab to chyba bez kompuff.

pozdr.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

23

Odp: After Jarre sztabinx...?

Ja się nadal piszę na sztaba, jakby co. Z tego co wiem, dotrzeć chce też Pirx z żoną i Pecuś z żoną (info od Pirxa), więc na 99% jest już 6 osób pewnych. Nie wiem jak reszta, ale mam nadzieję, że z Gdańska też ktoś będzie...?

Sikor umarł...

24

Odp: After Jarre sztabinx...?

Pecus napisał/a:

Czy ktos z Was ma karte DVB w kompie?

Mam kartę DVB-S :D i będę próbował coś zrzucić z TV Polonia, ale nie gwarantuję, bo mam beznadziejny konwerter na czaszy i nie zawsze widzi transmisję z transpondera, na którym jest ta stacja :(. Zaraz lecę do Tesco kupić VHS-a  - tak czy inaczej będę zgrywał z TVP1 na magnetowid... :)

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

25

Odp: After Jarre sztabinx...?

To nie kwesjia konwertera a raczej ustawienia anteny, jak masz wygodny dostep to przekrec konwerter zgodnie ze wskaz zegara (patrzac od przodu anteny) o 6 stopni od pozycji pionowej. Poza tym rozne transpondety maja rozne wiazki niestety i warto ustawiac na konkretny transponder. Ten ma faktycznie waska wiazke wiec dokladne ustawienie na niego gwarantuje dobry odbior reszty HB ale nie odwrotnie.
Postaraj sie zrzucic ten stream na HDD. Wiem ze realizacja bedzie w 5.1 na 100% (i zreszta w HDTV 1080p) ale nie wiem jak z emisja.... Ja ze swojej strony zalatwiam Bete cyfrowa - Stereo only :|.

Ale i tak jeszcze na newsach kogos z Wawy postaram sie poprosic o zrzut streamu.

Ostatnio edytowany przez Pecus (2005-08-25 14:47:25)

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.