1

Temat: Koledzy mi mowili ze bawilem sie swietnie! :)

A powaznie, bylem pierwszy raz i byla to jedna z najlepszych moich imprez w zyciu. Jestem wdzieczny WSZYSTKIM razem i kazdemu z osobna, za caloksztalt, a w szczegolnosci za to ze (kolejnosc przypadkowa):

- spotkalem 50 osob, ktore wiedzialy co znaczy slowo Atari i nie braly mnie za dziwolaga (no niektorzy brali - za j... zbieracza cartow ;)
- wszyscy traktowali mnie jak swego choc wczesniej znalem tylko 4 osoby,
- przekonalem sie ze Pinokio to nie bajka ;),
- teraz juz wiem, ze Cinquecento i Amiga to zle polaczenie,
- zobaczylem dopalke Pasia w akcji i tez taka chce i nie zaczne juz nigdy dyskusji "czy to jest jeszcze Atari" ;)
- za poznanie smaku Byxa,
- za mate do tanca, ktora oczarowala kobiete i puscila w niepamiec moj wyglad po powrocie :) (tylko musze 2 przyciski naprawic - ktos moze wie czy w Polsce jest serwis tej zabawki?)
- za nocna kapiel w jeziorze pod gwiazdami na ktora wyciagnela nas Meska,
- za to ze mam silniejsza motywacje zeby skonczyc moja gre i tez sie nia pochwalic,
- za to ze owczarek collie przezyl,
- za megafon dzialajacy ponoc bez baterii,
- za pokaz gry w dzinsy wodne,
- za to ze spotkalem czlowieka-pokeya,
- za to ze dowiedzialem sie, ze aby rozweselic smutna kobiete nad ranem wystarczy: 20 plakatow Atari, szpulka tasmy klejacej i jedno czerwone Cinquecento :)

Przepraszam Cedyna za uderzenie ogonem ;)

Zostawiony na balustradzie recznik i majtki przekazuje na rzecz Urzedu Gminy Ornety.

2

Odp: Koledzy mi mowili ze bawilem sie swietnie! :)

no widzisz czyli rozumiem że będziesz teraz na każdy zlocie (!)

3

Odp: Koledzy mi mowili ze bawilem sie swietnie! :)

jak wszystko dobrze pójdzie, to pod koniec roku będzie następne party - tym razem edycja zimowa :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

4

Odp: Koledzy mi mowili ze bawilem sie swietnie! :)

ogon byl w porzo ... przepros aparat radiego ;)

5

Odp: Koledzy mi mowili ze bawilem sie swietnie! :)

Nosty: czekamy na Ciebie na następnym party....

Sikor umarł...

6

Odp: Koledzy mi mowili ze bawilem sie swietnie! :)

no to teraz się nie wywiniesz, że nie da sie przyjechać. mi też było miło cię poznać ^^

~mess/developer team

There's special place for me in hell. It's called the throne.

7

Odp: Koledzy mi mowili ze bawilem sie swietnie! :)

Co sie lansujecie :- P

8

Odp: Koledzy mi mowili ze bawilem sie swietnie! :)

własnie... to czyj samochód za rok parkujemy za transformatorem? :D może będa lepsze plakaty i zapakujemy go jak należy ;>

~mess

There's special place for me in hell. It's called the throne.

9

Odp: Koledzy mi mowili ze bawilem sie swietnie! :)

To zalezy kto zasluzy:) Na taki buzer trzeba ciezko zapracowac!:) A ze aZor mial do tego talent to inna sprawa;)

Odp: Koledzy mi mowili ze bawilem sie swietnie! :)

Ja tez dziekuje wszystkim, my dojechalismy wczoraj wiecieram (po drodze musialem zaliczyc jeszcze jedna mala imprezke, hehe), party bylo zajebiste - jak zwykle.
Voco wszystkich pozdrawia. :)

Greetzzzzz,
Y & V

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

11

Odp: Koledzy mi mowili ze bawilem sie swietnie! :)

Przyjade przyjade :) Choc ktos wspominal ze nastepne party bedzie 30 grudnia - 1 stycznia. To troche nieszczesliwy termin imho. Ludzie (przynajmniej ci samotni inaczej) maja czesto plany sylwestrowe, wyjazdy rodzinne, jakies insze inszosci... Moze jakis inny dlugi weekend?

12

Odp: Koledzy mi mowili ze bawilem sie swietnie! :)

Czy tego rodzaju zloty otwarte są dla każdego? Do tej pory nie byłem na zlotach i nie byłem związany ze sceną, ale może raz bym chciał się wybrać, tak z ciekawości.

13

Odp: Koledzy mi mowili ze bawilem sie swietnie! :)

Zloty sa otwarte dla wszystkich (no moze z wyjatkiem osob co parkuja miedzy drzewami -cienkacza:)

zapraszamy

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

14

Odp: Koledzy mi mowili ze bawilem sie swietnie! :)

A jak często odbywają się Wasze zloty? Czy raz na pół roku? Czy następny będzie również w Ornecie?

15

Odp: Koledzy mi mowili ze bawilem sie swietnie! :)

następny koło nowego roku kroi się w rzeszowie ;)... kraków powinno też pomyśleć.
no i orneta za rok oczywiście znowu.

~mess

There's special place for me in hell. It's called the throne.

16

Odp: Koledzy mi mowili ze bawilem sie swietnie! :)

Mesiu niech skroi się coś w Crackowie...

17

Odp: Koledzy mi mowili ze bawilem sie swietnie! :)

myślę, czy ja bym nie dała rady zrobić zlotu... zrobiłam 3 dniowy konwent, tylko ze bezalkoholowy... a tzreba by dobrą miejscówke z dojsciem do sklepu załatwić.. cieżka sprawa.

~mess

There's special place for me in hell. It's called the throne.

18

Odp: Koledzy mi mowili ze bawilem sie swietnie! :)

Meska - zrobilas konwent bezalkoholowy? Rozwin... Moze sie przyjmie na scenie Atari.

19

Odp: Koledzy mi mowili ze bawilem sie swietnie! :)

nosty: dobre :)

20

Odp: Koledzy mi mowili ze bawilem sie swietnie! :)

nosty napisał/a:

Przyjade przyjade :) Choc ktos wspominal ze nastepne party bedzie 30 grudnia - 1 stycznia.

To był żart Vaska ;) Tak naprawdę QuaST Party w Ornecie odbywa się w okolicach pierwszego weekendu sierpnia i jest to już tradycją, że każdy zlot w Ornecie to jest przewspaniała impreza ;) A terminy zlotów zimowych nie kolidują raczej z sylwestrem.

21

Odp: Koledzy mi mowili ze bawilem sie swietnie! :)

E tam, zart...

Last Party 2005 odbedzie sie w dn. 31 XII 2005 - 1 I 2006. Wejsciowka tylko na przedplaty. Zamiast ognicha za MDKiem bedzie lampka szampana z burmistrzem na Rynku. Mnie za duzo nie bedzie - jak zwykle ;p

22

Odp: Koledzy mi mowili ze bawilem sie swietnie! :)

nosty napisał/a:

A powaznie, bylem pierwszy raz i byla to jedna z najlepszych moich imprez w zyciu. Jestem wdzieczny WSZYSTKIM razem i kazdemu z osobna, za caloksztalt (...)

Prosimy bardzo :). Też pojechałem raz, z ciekawości, osiem latek temu, i mi tak zostało.

Vasco: a myślałem, że następne party będzie w bazylice w Licheniu: opłatek z proboszczem, bezalkoholowo i mysza św. o północy...
...a Pinokio nie wytrzyma i się będzie bawił dzwonem ;p

23

Odp: Koledzy mi mowili ze bawilem sie swietnie! :)

Notuje na szybko zeby nie zapomniec.
Oto lista rzeczy niezbednych na nastepnym quascie:

- megafon v.2.0 (najlepiej w wersji plecakowej aka 'zestaw do naglasniania pielgrzymek', Radi juz szuka odpowiedniego watażu) :)
- dzwig/zuraw 'stalowa wola' (na wypadek gdyby azor przyjechal zdemobilowanym T-34)
- specjalne naglosnienie przenosne dla mikera aka human beatbox (zgrywamy od razu na konsolete)
- pochodnie. (aby w pelnym rynsztunku, naglasniani megafonem spalic wreszcie ten komisariat) :)
- budziki (sygnalizujace stopien 'wykonania planu' ;) )
- koniecznie nalezy powiekszyc PETLE. O jakies jedno 'punto' :)

24

Odp: Koledzy mi mowili ze bawilem sie swietnie! :)

ja postuluje o dwa megafony w dwoch punktach plazy nad jeziorkiem. ;)

25

Odp: Koledzy mi mowili ze bawilem sie swietnie! :)

na allegro wala się tego tyle tego za cenę wejściówki na q2k5....
teraz tylko czekać na "oszalałem za 1zł bmc"......

Ostatnio edytowany przez AS... (2005-08-03 21:35:38)