Temat: Multimedialna atarynka

Pierwsza na  świecie ... , przeczytajcie sami
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=60610691

        RYSIEK_M

MM: Poprawilem link i skasowalem posty dotyczace 'nic-tam-nie-ma'

Ostatnio edytowany przez mikey (2005-08-14 14:20:27)

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

Odp: Multimedialna atarynka

O magnetovid do Atari :D

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

3

Odp: Multimedialna atarynka

magnetowid "for ATARI computer XC A12"

niezly ziomal :]

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

4

Odp: Multimedialna atarynka

w aukcji prowadzi nasz "specjalista" od allegro!

5

Odp: Multimedialna atarynka

no wiesz... za jedno cudo kupi następnych parę atarek i biznes się kręci... :D

I Ty zostaniesz big endianem...

6

Odp: Multimedialna atarynka

No a podobno "nie było go stać" :D

KMK
? HEX$(6670358)

7

Odp: Multimedialna atarynka

złośliwe bestie jesteście! Tyle wam powiem!

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

8

Odp: Multimedialna atarynka

zasilacz "power supply" LOL

Odp: Multimedialna atarynka

Gadajcie co chcecie, ale Atarka z 1MB, sio2pc, stereo, paroma OSami, reset + sio2ide/hdd, poszedl za 285 zeta. Jakby Wam Pasiu nie zrobil wczesniej, to byscie sie o to zabijali ;p

10

Odp: Multimedialna atarynka

Zabijali? :O Jeszcze jestem w stanie zrozumiec dla ideii, ale za garść piasku w dodatku wymieszanego z syntetykami? ;)

Ostatnio edytowany przez Lizard (2005-08-14 20:32:10)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

11

Odp: Multimedialna atarynka

ale ze "piasek" to chodzi o piaskowy kolor 800tki? :)

Ostatnio edytowany przez Havoc (2005-08-14 21:21:10)

12

Odp: Multimedialna atarynka

Vasco/Tristesse napisał/a:

Gadajcie co chcecie, ale Atarka z 1MB, sio2pc, stereo, paroma OSami, reset + sio2ide/hdd, ... byscie sie o to zabijali ;p

I ile padło trupów, bo nie uważałem? :D

KMK
? HEX$(6670358)

13

Odp: Multimedialna atarynka

bez stereo i sio2ide => muide

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

14

Odp: Multimedialna atarynka

Vasco/Tristesse napisał/a:

Gadajcie co chcecie, ale Atarka z 1MB, sio2pc, stereo, paroma OSami, reset + sio2ide/hdd, poszedl za 285 zeta. Jakby Wam Pasiu nie zrobil wczesniej, to byscie sie o to zabijali ;p

Ja 1 MB i STEREO mam w swojej Atarce od 1996 roku, więc nikogo bym nie zabijał :P Zresztą za SIO2IDE zabijać się ? No za KMK IDE to inna sprawa ;)

15

Odp: Multimedialna atarynka

alp napisał/a:

bez stereo i sio2ide => muide

Witamy z powrotem!!!
fajny podpis!!

16

Odp: Multimedialna atarynka

macgyver napisał/a:

Ja 1 MB i STEREO mam w swojej Atarce od 1996 roku, więc nikogo bym nie zabijał :P

Ja mam twardy dysk w atarynce od 1995 roku - i interfejs jest porządny, a nie jakieś badziewie zaprojektowane byle jak i wymagające przerobienia połowy kompa tudzież spaczowania np. SpartaDOS-u - i też bym się raczej nie zabijał. 1 MB mnie by nie kusiło, bo jak się ma twardy dysk, to jakoś dziwnym trafem aż tak wiele banków pamięci nie jest potrzebne.

KMK
? HEX$(6670358)

17

Odp: Multimedialna atarynka

draco30: a ja chciałem zrobić na złość Billowi Gatesowi, który rzucił niegdyś hasło, że 640kB powinno wystarczyć każdemu ;) Na samo skopiowanie dyskietki (mam TOMS-a 720) potrzebowałem 720kB :D

18

Odp: Multimedialna atarynka

No ja właśnie doświadczam, że nie 640k, ale zgoła 256k "ought to be enough". Oczywiście brak rozszerzenia do 320k powoduje, że nie mogę oglądać niektórych demek, ale rzadko mam taką potrzebę ;)

Ostatnio edytowany przez drac030 (2005-08-15 22:36:35)

KMK
? HEX$(6670358)

19

Odp: Multimedialna atarynka

heh, magnetowid atari to bym kupil ;)

20

Odp: Multimedialna atarynka

a za ile? taki ,,magnetowid'' XC-12 mysle ze moge znalezc :)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep