26

Odp: SN-360 poszukiwana :-)

Osobiście bardzo lubię dyskietki 5'25" - mam do nich sentyment pomijając ich prostotę i bezproblemowość (nie ma żadnych blaszek, sprężynek, mozna wyginać do woli).

Oczywiście zamierzam w przyszłości korzystać z kart SD i jakiegoś interfaceu SIO-2-SD, ale mimo wszystko miłoby mi było mieć porządną stację na dyskietki 5'25", z której będę mógł skorzystać w dalekiej przyszłości.

Tak jak napisałem na początku przede wszystkim chce opracować schemat SN-360 i zobaczyć jaki cudowny drive tam siedzi, który bezproblemowo czyta, formatuje i zapisuje dyskietki HD (o ile pamiętam nawet Toms sobie z tym nie bardzo radził).

27

Odp: SN-360 poszukiwana :-)

Rzeczywiście jedną z  wad Tomsa było to że nie każdą dyskietkę HD potrafił sformatować i odczytać.

ps. Pamięta ktoś jakiej pojemności jest kondensator we wtyczce sio w stacji sn360?

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

28

Odp: SN-360 poszukiwana :-)

To pewnie była stacja od AMIGI.:P

29

Odp: SN-360 poszukiwana :-)

Jako, że dyskusja nieco zboczyła z tematu ponawiam prośbę o propozycje względem SN-ki.
Dla przypomnienia - szukani są chętni do sprzedania lub wypożyczenia.

P.S.
Mikey, dostałeś mój e-mail?

30

Odp: SN-360 poszukiwana :-)

Dostalem, ale sie chyba rozmyslilem. Znalazlem zastosowanie jeszcze dla niej. Takze sorry wielkie za problem.

31

Odp: SN-360 poszukiwana :-)

Alex napisz do tego kolesia http://allegro.pl/show_user.php?uid=507705 chcial mi kiedys takaowa sprzedac bez zasilacza za 100-150 zeta  (juz nie pamietam ile dokladnie)
pozdruffka
Stryjek

"wszystko się kiedyś kończy......."

32

Odp: SN-360 poszukiwana :-)

Dzieki za info, zobaczymy czy ma.
A na koniec jeszcze raz zapytam czy jest ktoś kto by się zgodził chociaz WYPOŻYCZYĆ stacje na pare tygodni?

33

Odp: SN-360 poszukiwana :-)

Alex - jezeli sprawa pana od allegro jest nieaktualna, to mogę ci pozyczyć na pare tygodni stacje - tylko mam nadzieje, ze za mocno mi jej nie zdewastujesz ;)

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

34

Odp: SN-360 poszukiwana :-)

Właśnie negocjuje :-) Jeśli nie kupie to chętnie skorzystam. Dzięki za odzew!