Temat: ZMIERZCH - ktoś coś wie?

W numerze 6/91 TA zapowiadana była gierka "Zmierzch". Napaliłem się, i jak każdą inną gierkę Avalonu - zakupiłem. Zamiast Zmierzchu przyszedł Saper. Czy wiecie skąd takie zachowanie Avalonu? O czym był Zmierzch?
Jedyna odpowiedź jaką znalazłem, to notka w TA 7/91:

"W ostatnim numerze Tajemnic Atari zapowiadaliśmy nową grę "Zmierzch". Z wielu powodów nie może się ona jednak ukazać. Wszystkich, którzy ją zamówili, a otrzymali "Sapera" serdecznie przepraszamy, i zapewniamy, że nie zostali nabrani. SAPER to superatrakcyjna gra okraszona doskonałą muzyką. Świeży pomysł, oraz mnogość plansz to niekwestionowane atuty SAPERA."

2

Odp: ZMIERZCH - ktoś coś wie?

z tego co wiem to gra byla tylko w wersji dyskowej przez co Avalon uznal ze nie zarobi na tym tytule. tak przynajmniej mowil Jad o ile dobrze pamietam ;)

3

Odp: ZMIERZCH - ktoś coś wie?

Tego nie wiedziałem - dobrze, że taki temat powstał!

Żyję bo Bóg tak chciał.

4

Odp: ZMIERZCH - ktoś coś wie?

Z tego co wiem, w Tajemnicach Atari ukazały się oficjalne przeprosiny dla wszystkich zamawiających grę Zmierzch i wyjaśnienie, dlaczego otrzymali grę Saper. Moim zdaniem trochę lipa, powinni ludziom forsę odesłać ;)

5

Odp: ZMIERZCH - ktoś coś wie?

zoltan, jestes zywym ucielesnieniem zasady, ze na scenie atari nic nie dzieje sie szybko ;)
napisales swojego pierwszego posta 3 lata po zarejestrowaniu i odpowiedzies nim na watek sprzed 2 lat :D

6

Odp: ZMIERZCH - ktoś coś wie?

Hehe... no cóż, tak to bywa, dopiero studia się skończyło, pracę znalazło, mieszkanie, to można wrócić spokojnie do kochanej atarynki :)