1

Temat: Mapa zlotów

Jest już tyle propozycji utworzenia zlotów, że ja nie chwytam bazy ;)
Może zróbmy ściepe narodową - kupmy bombę atomo..... znaczy mały kalendarzyk imprez.
Wiem, każdy wie kiedy Quast etc, ale "sztaby" ....
Może mały CountDown na AArea pokazujący ile do next party....

Odp: Mapa zlotów

No na a8 masz przeciez liste zblizajacych sie zlotow. Byly kiedys nawet hamerykanskie i dla zbieraczy, ale sie chopaki nabijaly ;(

Inna sprawa, ze rzadko jezdziles na zloty nawet jak byly w promieniu 50 km, wiec po Ci? ;))))

Ostatnio edytowany przez Vasco/Tristesse (2005-10-12 18:51:47)

3

Odp: Mapa zlotów

vasco: ale countdown timery liczace w dniach moglbys dodac (choc w wiekszosci zlotow
trzeba by bylo liczyc - okolo ... dni)

btw. jesli chozi o malo atarowe zloty to strony lepszej niz waskowej sie raczej nie znajdzie
(chyba ze tyczacych sie czegos gdzies tam w afganistanie, tadżykistanie, czy jakims tam c***...)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

4

Odp: Mapa zlotów

Jak niektórzy zauważyli kiedyś u mnie był mały countdown do niektórych zlotów. Ostatnio chciałem zrobić odliczanie do jadowa. Ale ostatnio jak zapewne niektórzy zauważyli strasznie się rozleniwiłem.

grzybson/SSG^NG

5

Odp: Mapa zlotów

Inna sprawa, ze rzadko jezdziles na zloty nawet jak byly w promieniu 50 km, wiec po Ci?

No Vasco. Ale ja lubie dalekie wyprawy.... Singaphurn, Malezja, Tarkisdzistan [twu: język połamany :)], więc dawaj "odliczanie".

PS. Czy jesteś chory na glapy (=ptasia grypa), bo ostatnio mizernie wyglądałeś ;)

Odp: Mapa zlotów

Wygladalem mizernie, bo ktos mi cukierki wyzeral ;p

7

Odp: Mapa zlotów

Hilderbrant rulez..... tzn. czy mogę wpadać do Ciebie częściej na słodkie....