1

Temat: Poszukuję gry o liczeniu.

Mam wielki pack gier który nazywa się niejako Rohar 2004. Chciałem znaleść tytuł pewnej gry w której chodzimi małym miśkiem i mamy jakieś proste zadania matematyczne.  Oprócz tego jeszcze szukam tytułu gry w której myszy spadają balonikami z literkami i musimy łapać odpowiednie literki. Daaawno w to niegrałem więc już szzegółów niepamiętam. Proszę się tylko nieśmiać bo to i tak nie dla dla mnie tylko dla kogoś duuuużo młodszego ;)

2

Odp: Poszukuję gry o liczeniu.

Nie wiem na ile pomogę, ale:

Gry o liczeniu:
* Math Mileage - jedziemy samochodzikiem i odpowiednio nim kierując rozwiązujemy działanie
* Playful Professor: Math Tutor - rozwiązujemy działania sposobem pisemnym, niestety sam program po angielsku (ale podobnież jest gdzieś wersja polska tego)
* Math Busters - chodzimy ludzikiem po dziwnej krainie i układamy działania
* Math Terminator - to co w drugim punkcie, ale inaczej nieco :)
(w zasadzie jeszcze Digi Duck, ale jedna z wrzuconych tam wersji ma bardzo niesmaczne texty - domorosłe chakiery się dorwały)


Literki:
* Typo
* Typo Attack        } wszyskie trzy są programami pozwalającymi opanować bezwzrokowe pisanie na klawiaturze
* Lazer Type

Ostatnio edytowany przez miker (2005-10-16 14:26:28)

I Ty zostaniesz big endianem...

3

Odp: Poszukuję gry o liczeniu.

O jle się nie mylę to ta gra nazywa się  Homer's Honey Craze. Misiu w labiryncie, aby wyjść z niego musimy prawidłowo dodać liczby. Nie wiem czy o tę grę chodzi. A jeśli lubisz atari to niema się, czego wstydzić, mi zabawa na ciapku sprawia więcej radości niż jakiś PC 64 z X800. RATAI. I fajnie jest.

Ostatnio edytowany przez ratai (2005-10-17 01:03:02)

4

Odp: Poszukuję gry o liczeniu.

Dzięki Ratai to akurat jest to :)

5

Odp: Poszukuję gry o liczeniu.

widzisz miker, lepiej demo napisz ;)

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

6

Odp: Poszukuję gry o liczeniu.

a nie napiszę? :lol:

I Ty zostaniesz big endianem...

7

Odp: Poszukuję gry o liczeniu.

SQT napisał/a:

szukam tytułu gry w której myszy spadają balonikami z literkami i musimy łapać odpowiednie literki.

Heathcliff - Fun with Spelling. I, jak to słusznie zauważył Ratai, fajnie jest.

A8CAS - narzędzie do 100% archiwizacji kaset Atari

8

Odp: Poszukuję gry o liczeniu.

A co do gierek z liczeniem, bylo jeszcze "Digi Duck"

: 404. Stopka not found