1

Temat: Submission music compo

Jak w temacie. Muzyka na real Atari 65XE (może być stereo), wersja PAL, konwwersja z gierki submission - właśnie ją dzisiaj sobie odpaliłem i stwierdziłem, że muzyka jest świetna. Czas trwania konkursu: do najbliższej soboty (05.11), do godziny 18:00. Format: dowolny do odpalenia na real atari (gdy nie jest obsługiwany przez MegaPlayera - proszę o plik uruchamialny lub o program i instrukcję do odtworzenia).
Warunek konieczny: minimum 3 prace. Prace, jak będą - zostaną wystawione w sieci i zostanie postawiona ankieta.
Nagroda: standardowy czteropak piwa na najbliższym party, na którym będę, lub inna forma odbioru osobistego w Warszawie ;)
Prace nadsyłamy "as usually" ;): sikor_soft@poczta.fm

Ostatnio edytowany przez Sikor (2005-11-01 21:09:49)

Sikor umarł...

2

Odp: Submission music compo

No muzyczka jest w dechę. Jedna z moich ulubionych. Submission w tym roku obchodzi 20-to lecie ;)

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2005-11-01 22:17:11)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

3

Odp: Submission music compo

Ooo, nie wiedziałem... Tym bardziej konwersja by była cool - zarazem byłoby to uczczeniem tej rocznicy ;)

Sikor umarł...

4

Odp: Submission music compo

Sikor, nie dopisuj ideologii do tego konkursu. To było modne, ale 20 lat temu. :P

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

5

Odp: Submission music compo

To nie ideologia, tylko stwierdzenia faktu, że dziwnie się to razem zeszło ;)

Sikor umarł...

6

Odp: Submission music compo

No własnie, zbieg okoliczności, a Ty już dopisujesz do tego ideologię. Gdyby nie gRzEnIu, to byś nawet nie wiedział. :)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

7

Odp: Submission music compo

Taa, szczegolnie ze na ekranie tytulowym stoi jak wół: Copyright 1985...

8

Odp: Submission music compo

Bo data is craked by gumi and kravco software

All I hear is the sound of me falling on the ground

9

Odp: Submission music compo

Lewis: mów co chcesz, ale nie zwróciłem uwagi. Kiedyś się w to zagrywałem, a muza jest naprawdę róló!!! Ciekawe tylko, czy ktoś coś napisze...

Sikor umarł...

10

Odp: Submission music compo

Dzis koniec koń-kursu. Muzyka naprawde dawala sporo radochy przy sluchaniu. Tylko czy komus chcialo sie znalezc nieco czasu na odswiezenie, tego nieco zampomianego tracka??;)

bzzzz...bzzzzz..... o wgrało się !!!!

11

Odp: Submission music compo

No i jak zwykle, d.....ży odzew ;( Słownie prac zero - ręce opadają...
Niniejszym oświadczam, że czteropak wypijam sam ;(

Sikor umarł...