Temat: co to jest za kawalek?

prosze zajrzec do vasco public domain library #2.
na pierwszej stronie trzeciego dysku (lub po prostu na VPDL02E.ATR) znajduje sie utwor NATURE.MD8 a ja mam nieodparte wrazenie, ze juz go gdzies slyszalem...
nie udalo mi sie wygooglac zadnego nature.mod, nie mam pojecia kto to napisal ani czy jest to cover jakiegos innego utworu :/
ludzie z lepsza pamiecia i sluchem proszeni o pomoc, namiary, wsparcie finansowe... ;)

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

2

Odp: co to jest za kawalek?

a nie możesz zapodać tego atr-a...?

Sikor umarł...

3

Odp: co to jest za kawalek?

http://www.atari.art.pl/stuff/collectio … PDL02E.ATR

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

4

Odp: co to jest za kawalek?

sikor: z tym lenistwem (przeciez napisal skad to wziac) to juz przeginasz...
tylko nie pisz ze nie wiesz skad sciagnac ,,vasco public domain library''

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

5

Odp: co to jest za kawalek?

Jellonek - a ja nie wiem - a ponieważ jestem LENIEM; lubie mieć dyżurny LINK :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

6

Odp: co to jest za kawalek?

jellonek - jakbyś na party jeździł, nie musiałbyś ściągać - wszak Vasko nagrywał płyty. Tylko czasem nie ma się czasu na poszukanie, a wygodniej mi jest ściągnąć z netu niż się przekopywać przez stertę nieopisanych płyt.
Axe - kojarzy mi się ten utwór. Sprawdź na Fiading Twilight. Jak tam nie ma - poszukam w stercie dysków do STE...
---------------------------------------------------------------------------------
Sprawdź, czy to przypadkiem nie jest to: http://sikor_soft.w.interia.pl/mody/ree … ber_01.mod

Ostatnio edytowany przez Sikor (2005-11-06 08:37:13)

Sikor umarł...

7

Odp: co to jest za kawalek?

Jak już jesteśmy przy wynajdywaniu kawałków - kojarzycie modułek z demka BONANZA grupy Slight (wtedy chyba jeszcze Code3) ? Ten który grał przy napisie "KILL c-64" zrobionym na spriteach ? Poszukuję oryginału, ale niestety nie znam natywnego tytułu... :(

8

Odp: co to jest za kawalek?

jak wejsc do drugiej czesci? ctrl+shift+G+start+select+option+fire w drugim porcie to jakas skapa :/

a nie! to tylko joy sie skonczyl. w koncu wlazlem do drugiej czesci, ale ta muza niestety z niczym mi sie nie kojarzy.

Ostatnio edytowany przez AXE/SSG (2005-11-06 16:32:55)

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

9

Odp: co to jest za kawalek?

Znalazłem w swojej kolekcji jakiś pliczek Nature.mod. Niestety nie wiem czy tio to, bo nie odsłuchałem tej Md8 (emul nie wyrabia, nie chce mi się iśc do drugiego pokoju odpalić atarkę). Wrzuciłem to tutaj z braku innego miejsca i szwanku mej poczty: ftp://ftp.pigwa.net/upload/NATURE.MOD

Ostatnio edytowany przez grzybson (2005-11-15 20:00:45)

grzybson/SSG^NG