51

Odp: Dlaczego gnębicie MYIDE

tomekujazd napisał/a:

Nie chcę nikogo obrażać ale czytając niektóre wypowiedzi "Atarowców" można odnieść wrażenie, że to ludzie mający bardzo negatywne nastawienie do świata, do innych; nie wspominając o alkoholikach - tak, takie można odnieść wrażenie.

To chyba nie byles na forum emu64.pl....

arielcpu napisał/a:

nawet jak wiesz to co, zabierzesz mi tornister?

Ładny tornister, kochanie... ;)

52

Odp: Dlaczego gnębicie MYIDE

Dawno temu jak bylem mlody i glupi, zagladalem na forum pewnej strony satyrycznej. Zaraz po zalogowaniu postanowilem podzielic sie z innymi uzytkownikami pewna zabawna (w moim przekonaniu) anegdotka, ktorej bylem biernym swiadkiem. Na moje 'nieszczescie' w tej opowiastce niebagatelna role odgrywal fakt, prowadzenia samochodu pod dzialaniem pewnych uzywek. (Nie przezemnie!) No i... zostalem od gory do dolu obrzucony blotem mimo, iz wg. archiwum tego forum, historie z podobnymi przypadkami (aczkolwiek opisywane, przez stalych bywalcow forum) bywaly przyjmowane dosc entuzjastycznie.
Coz... bylem jak pisalem mlody i glupi, ale nie az tak glupi, zeby rozpoczynac swieta krucjate. Stwierdzilem, ze to ich a nie moje forum powiedzialem sobie filozoficznie 'a sral to pies' i stamtad poszedlem.

Po co ten przydlugi wstep? Lotharek nie podoba Ci sie na forum AA? Admini chamowaci i nikt nie ceni Twojej pracy?
Kozystanie z tego forum nie jest obowiazkowe.
Idz sobie.

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

53

Odp: Dlaczego gnębicie MYIDE

grubszy: przeciez dla niego to czysta reklama... wyobrazasz sobie ze on stad sobie od tak odejdzie?
wlansnie dzieki temu klubowi aa wyrobil sobie opinie/łotewa ze jest w polsce specjalistom
od myide...

teraz - po reklamie myide za pomoca atari 800 laptop, mialby odpuscic sobie tak wspaniale miejsce reklamowe?

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

54

Odp: Dlaczego gnębicie MYIDE

W ramach ukrytej cenzury oraz braku celowości prowadzenia dalszych wojen korzystam z uprawnień nadanych mi przez samego siebie i zamykam wątek. ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

55

Odp: Dlaczego gnębicie MYIDE

tak szybko??