26

Odp: Forever 2k6 za miesiąc

To ja się przyznam... napisałem jakiś czas temu do cvm tej sprawie i będzie ... Dwa miejsca zaklepałem

grzybson/SSG^NG

27

Odp: Forever 2k6 za miesiąc

hotele... akademiki.... dziadki z reumatyzmem sie znalezli co do sanatorium jezdza ;)
Materac, spiwor i jazda spac pod glosnikiem!!
Ja tak bede. Wole sluchac mpt/sid/ym podczas zasypiania niz przespac pol zlotu w jakims hotelu :D

28

Odp: Forever 2k6 za miesiąc

Tru, śpimy gdzie padniemy.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

29

Odp: Forever 2k6 za miesiąc

Laoo: i to sie nazywa prawdziwy partowicz! Jestem z Toba!

30

Odp: Forever 2k6 za miesiąc

nooo - to rozumiem :)
spiwor przyszykowany :)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

31

Odp: Forever 2k6 za miesiąc

Poza tym pod głośnikiem śpi się najlepiej, mi wypadło takie miejsce na ostatnim Laście, jakoś nie narzekałem.

Trzeba być twardym nie miętkim. Poza tym Chuck Norris będzie spał na śniegu, w podkoszulku.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

32

Odp: Forever 2k6 za miesiąc

Ja po czesci rozumiem ludzi ktorzy przyjezdzaja z zonami/dziewczynami - one potrzebuja wygod, poza tym milo jest moc podmyc wora w jakiejs cieplej wodzie lejacej sie z prysznica. Niemniej klimaty hotelowo/schroniskowe na party sa mi obce i spie jak bialy czlowiek w sleeping roomie :)

33

Odp: Forever 2k6 za miesiąc

laoo/ng napisał/a:

hotele... akademiki.... dziadki z reumatyzmem sie znalezli co do sanatorium jezdza ;)
Materac, spiwor i jazda spac pod glosnikiem!!
Ja tak bede. Wole sluchac mpt/sid/ym podczas zasypiania niz przespac pol zlotu w jakims hotelu :D

a TMC to co? :P ;)

mikey: śmiem przypuszczać, że nie tyle potrzebują, co zostały przyzwyczajone do tego, że bezkarnie może im się wydawać, że potrzebują. ;)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

34

Odp: Forever 2k6 za miesiąc

Doliczcie jeszce tych co jeżdżą z tatą... Raz się tata jakoś na Laście pod głośnikiem wyspał, ale jako kierowca powinien być z rana świeży i wypoczęty. Jak sam zacznę jeździć, to też śpiworek, karimatka.

grzybson/SSG^NG

35

Odp: Forever 2k6 za miesiąc

Kto wie czy tacie sie nie spodobalo i czy zrezygnuje z jezdzenia ;)

Odp: Forever 2k6 za miesiąc

ja mam student room number 102 , jezeli jakas niewiasta czyta te slowa to zapraszam

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014