Temat: zapomniany tytuł...

Hej! pamięta może ktoś z Was tytuł gry platformowej w której złodziejaszek uciekał przed policjantem? plansze miały zazwyczaj jakieś 4-5 platform i były na nich takie ni to gejzery ni to górki które trzeba było przeskakiwać. Z góry dziękuję

2

Odp: zapomniany tytuł...

Hmmm... jedyne co mi w tej chwili przychodzi na myśl to Keystone Kapers, ale mogę się mylić...

I Ty zostaniesz big endianem...

3

Odp: zapomniany tytuł...

Hehehehehehe tak... to właśnie ta gra. 20 lat temu wyglądała jednak znacznie lepiej... ale cóż doszedłem już do 5 levelu mimo że wiek chrysusowy a dwójka dzieci śpi w sypialni. Jutro dokończę.
Wielkie dzięki za pomoc, swoją drogą - masz głowę... nie ma co ;)

4

Odp: zapomniany tytuł...

20 lat temu wygladala tak samo ;-)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

5

Odp: zapomniany tytuł...

e tam - gierka wypas - nawet dzisiaj, do tego zajmuje tylko 8kB - kto dziś tak pisze, hehehe. :D

I Ty zostaniesz big endianem...

6

Odp: zapomniany tytuł...

Najlepszy moment jak złodziejaszek skacze na łep gliniarzowi.
Sory, gliniarz złodziejowi :)

7

Odp: zapomniany tytuł...

Alp - zapewniam Cię, że 20 lat temu wyglądała znacznie lepiej... Przez 20 lat jej nie widziałem i ledwo ją poznałem. Grałem w nią na automacie, (był jeszcze River Raid, i Defender) i zaczynała się od jakiegoś niebotycznie wysokiego levelu co spowodowało u mnie znaczne uszczuplenie 20zł monet z Marcelim Nowotką. Przejrzę jescze tą grę na Colecovision i Atari2600 może to była któraś z tych wersji. Pozdrawiam

8

Odp: zapomniany tytuł...

wersja na 2600 jest bardzo podobna do A8-bit, tylko ma uboższą grafikę. Może grałeś na CV (albo na jakimś MAME-podobnym)...

I Ty zostaniesz big endianem...

9

Odp: zapomniany tytuł...

wersja 2600:
http://www.atariguide.com/0/027.htm

wersja xl/xe:
http://ekranownia.atari8.info/grafika/e … pers_1.png

10

Odp: zapomniany tytuł...

Tak, tak. Gram w nią na 'Rambo', tj. na Atari2600. Dobry moment jest przy windzie. Nie wiesz czy zdążysz, czy złodziej obróci się w drugą stronę i Ci zwieje; czy dobrze zrobiłeś czekając  na windę, czy lepiej było za nim gonić. I te efekty dźwiękowe biegu policjanta z pałką. Naprawdę jedna z lepszych gierek na Atari2600.

11

Odp: zapomniany tytuł...

gierka swietna gralem w nia tyle lat temu i dzis odpalilem na PC-ie i powiem Wam szczeze ze tak jak kiedys 5 level to był max z mojej strony tak samo teraz:(

Atari 800XE+Turbo Blizzard +Magnetofon XC-12+Joy
13 lat temu
Atari 65 XE+Magnetofon XCA-12 +Joy

12

Odp: zapomniany tytuł...

To cienizna straszna. Banan się należy. ;>

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

13

Odp: zapomniany tytuł...

lampart napisał/a:

tak jak kiedys 5 level to był max z mojej strony tak samo teraz:(

To znaczy, że się nie uwsteczniasz.

KMK
? HEX$(6670358)

14

Odp: zapomniany tytuł...

drac030 albo tez ze nie ide do przodu ;)

czyli stoje w miejscu(?) a kto stoi w miejscu cofa się:D

Atari 800XE+Turbo Blizzard +Magnetofon XC-12+Joy
13 lat temu
Atari 65 XE+Magnetofon XCA-12 +Joy