Temat: Menu dla filmow Divx

Nie wiem czy ktos kiedys juz myslal nad czyms takim. Sytuacja ma sie tak:

Moj stacjonarny odtwarzacz DVD ma mozliwosc odtwarzania Divx'ow. Ja, ostatnio nagrywam sobie filmy w divx'ie na plyty dvd (srednio wchodzi 6 na plyte), bo jest mi wygodniej (plyty dvd nie sa juz drogie a zastepuja kilka zwyklych cd'kow).
I pomyslalem sobie, czy jest jakies oprogramowanie ktore potrafilo by stworzyc Menu dla tak nagranje plyty dvd.

Czy ktos wie cos na ten temat ?

Wszystkie programy ktore widzialem, to albo nie daja nic z tym zrobic, albo probuja konwertowac dvx'a do svcd lub vcd.

2

Odp: Menu dla filmow Divx

Czegoś takiego raczej nie ma - musiałbyś przerabiać filmy z formatu divx na dvd i za pomocą oprogramowania ze stajni np. Ulead'a dorabiać menu - efekt nieopłacalny bo zamiast 6 filmów na płyte wejdą może 2.

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

Odp: Menu dla filmow Divx

neroVision express

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

4

Odp: Menu dla filmow Divx

Wbierz sobie:
http://www.divx.pl/download.php?page=0&id=004001

5

Odp: Menu dla filmow Divx

mam jakiś śmieć philips dvd/divixy, i jak mu nagram dvd z 1podkatalogiem i kilkoma filmami to je widzi (!!)

6

Odp: Menu dla filmow Divx

Piguła/Shpoon napisał/a:

Czegoś takiego raczej nie ma - musiałbyś przerabiać filmy z formatu divx na dvd i za pomocą oprogramowania ze stajni np. Ulead'a dorabiać menu - efekt nieopłacalny bo zamiast 6 filmów na płyte wejdą może 2.

No wlasnie, a to sie nie kalkuluje :(

Tia tyle ze to jest dla PC'ta a mi chodzi o stworzenie menu dla stacjonarnego odtwarzacza DVD

AS... napisał/a:

mam jakiś śmieć philips dvd/divixy, i jak mu nagram dvd z 1podkatalogiem i kilkoma filmami to je widzi (!!)

No ja tez ma philipsa z dvix'em i u mnie tez widac pliki, ale ja bym chcial se takie profesjonalne menu do tego zrobic

bitman napisał/a:

neroVision express

Ale pewnie ten program bedzie chcial mie skonwertowac mego divx'a do DVD, svcd lub vcd :(
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogolnie to juz myslalem o czym takim aby stworzyc menu takie jak do svcd i pozniej przypisac poszczegolne elementy do plikow w katalogu MPEGAV (tak jak jest w svcd). No ale nieudami mi sie :(

Ostatnio edytowany przez Monsoft (2006-02-19 17:30:39)

Odp: Menu dla filmow Divx

sprzedawalem soft "kombain" do robienia DVD ( dla pro ) nazywa sie Maestro jak dobrze pamietam 80000 eur licencja , pewnie to zrobi poszukaj na osle

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

8

Odp: Menu dla filmow Divx

DVD Maestro jest swietny (to fakt), ale jak kazdy inny program do tworzenia DVD nie przyjmie materialu niezgodnego ze standardem!! Poza tym robienie w nim plyty to juz jest pewnego rodzaju sztuka, bo wszystko trzeba sobie przygotowac "recznie", ale mozliwosci niesamowite - mozna pisac sobie programy przypisane do zdarzen i wykonywane przez odtwarzacz - bardzo wygodne w pewnych sytuacjach.

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.