1

Temat: Orneta 2k6 21-23.07

Jak będzie w tym roku z Ornetą. Może termin 21-23.07 czyli o tydzień szybciej.  Raczej nie dotrę na 28-30.07 :(

Piszę już teraz bo.... wypisuje sobie urlop w firmie -  ponieważ chce być szybszy niż Chuck Norris.... ;)

2

Odp: Orneta 2k6 21-23.07

A nawet szybszy od Eijka....
A cos juz wiadomo nt czy party bedzie i kiedy?

3

Odp: Orneta 2k6 21-23.07

ooo - czyżby się ktoś z Madteamu miał pokazać? :]

a ten 21-23.07 to nie za wcześnie troszkę???

I Ty zostaniesz big endianem...

4

Odp: Orneta 2k6 21-23.07

chyba jeszcze nic - heh, akurat w moim przypadku termin podany przez Pajero jest co_nie_co "problematyczny" :) - jesli sie odbedzie - to byc moze bedzie to wygladalo zupelnie inaczej.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

5

Odp: Orneta 2k6 21-23.07

Mnie pasuje taki termin.
Ponieważ na początku sierpnia mam impreze, gdzie muszę być (bo robie w obsludze i się nie wykręcę :? ) i fajnie by było, jakbym o Woodstock w tym roku zahaczyła :?.
Więc mnie przyspieszony Quast pasuje bardzo bardzo.

Obywatel Ejik proszony o jakiekolwiek wstepne info ;)

There's special place for me in hell. It's called the throne.

6

Odp: Orneta 2k6 21-23.07

protestuje przeciw temu terminowi. byc moze wiecej ludzikoff obstawialo termin przelomu lipca i sierpnia - a tak bylo zazwyczaj. To moze Quast w maju ?? :D :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

7

Odp: Orneta 2k6 21-23.07

proponuję koniec Marca...

ludzie, ta rozmowa bez obecności Eijk'a jest bez sensu ;) przecież Eijk może mieć też jakieś plany...

"a może tydzień wcześniej bo mi nie pasuje"... gdyby był tu Chuck Norris...

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

8

Odp: Orneta 2k6 21-23.07

doszly mnie sluchy ze QUast w tym roqu bedzie  w Gdańsku :-) .............

"wszystko się kiedyś kończy......."

9

Odp: Orneta 2k6 21-23.07

pierd*.*? :-) jeśli to nie dowcip to zajebi*.*! :-)))

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

10

Odp: Orneta 2k6 21-23.07

e. co wy. będzie na pewno na słowacji na początku kwietnia. party co miesiąc to dla nich za rzadko, więc w sam raz wciśnie się między forevera i noise'a. ;)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

11

Odp: Orneta 2k6 21-23.07

Właśnie, termin by się przydał, żeby było wiadomo, kiedy urlop rezerwować... ja w pracy na razie obstawiam termin koniec lipca, początek sierpnia jako defaultowy termin QuaST-a... jak coś się zmieni, to lipa.

12

Odp: Orneta 2k6 21-23.07

Mac: co ci sie stalo z FACE!!? Zapatrzyles sie na efekty z dema TRWAM? :D

Don't take it too seriously my love.

/// more for your atari ///

13

Odp: Orneta 2k6 21-23.07

Przeciez to jest Tkacz: ftp://ftp.pigwa.net/stuff/collections/a … 000/16.jpg ftp://ftp.pigwa.net/stuff/collections/a … 000/37.jpg ftp://ftp.pigwa.net/stuff/collections/a … 00/j31.jpg

14

Odp: Orneta 2k6 21-23.07

Tkacz ojcem prowadzacym ?? :) - LOLZ - Eijk, Eijk, Eijk, Eijk, Eijk, Eijk, Eijk, Eijk, Eijk, Eijk, - co tam w Orneckim monopolu slychac ?? :D

Ostatnio edytowany przez Pin (2006-03-03 11:42:30)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

15

Odp: Orneta 2k6 21-23.07

No właśnie - AdamK - dusz rupę i się zapytaj - najbliżej masz! :D

I Ty zostaniesz big endianem...

Odp: Orneta 2k6 21-23.07

Do Artura mam dokładnie tak samo daleko jak każdy - jeden telefon ;)

Ok, zadzwoniłem. Artur jeszcze nie poczynił przygotowań w temacie tegorocznego Quasta lecz powiedział że termin będzie najprawdopodobniej standardowy - ostatni weekend lipca lub pierwszy sierpnia.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

17

Odp: Orneta 2k6 21-23.07

stuk puk.. to ja tak niesmialo chcialem powiedziec 'hi' i ze zyje :) i ze postaram sie pojawic (oby nie jak zwykle:> )

Atari Falcon 030 14MB+SD16GB; Atari TT 030 4MB ST-RAM, 64 MB TT-RAM; Atari 1040 STFM; Atari 1040 STE 4MB+NetUsbee+UltraSatan; Commodore 64+1541-II+XE1541; Atari 65 XE+CA-2001+Ultimate 1MB+Side2;  P166MMX+GUS.

18

Odp: Orneta 2k6 21-23.07

Adam Klobukowski napisał/a:

ostatni weekend lipca lub pierwszy sierpnia.

No to rezerwuję urlop :)


vulgar: epi zakosił mi bin ladena, więc nie miałem wyboru

eros: ty od lat planujesz pojawienie się niemalże na każdym party ;P a jak naprawdę jedziesz na QP2k6 to weź ze sobą Mayoneza, chyba wiesz jak na nim wywrzeć persfazję ;)

Ostatnio edytowany przez macgyver (2006-03-03 17:05:44)

19

Odp: Orneta 2k6 21-23.07

Witam wszystkich i Adama Kłobukowskiego... też :)

Jako, że to Adam do mnie zadzwonił pierwszy, to zaraz po Chucku Norisie będzie pierwszy więdział jaki jest termin imprezy.

Zawsze na przełomie zimy i wiosny mam jakieś tam wachania, co do organizacji imprezy. Z regułu chodzi tylko o leniwość i o spadającą ilość ludzi, dem, dobrej muzyki, itd - na całe szczęście dobra zabawa nie jest zagrożona.

Organizacja QP już tak mi weszła w życie, że większość tematów związanych z imprezą załatwiam tydzień przed terminem party. Wiem jednak co to urlopy i takie tam...

Jeśli imprezka się odbędzie (dzisiaj jest to prawdopodobne na 90%) to będzie to raczej na pewno pierwszy weekend sierpnia - jak zwykle zresztą (4-6 sierpień 2006)...

Dylemat na dzień dzisiejszy mam jednak jeden i muszę się z nim podzielić - zapowiadałem to zresztą już na QP 2k5 - jeśli będzie mało produkcji, mało konkursów to QP 2k6 będzie miał na pewno dopisek LAST! Skończy się pewien etap i nie ma bata - nie dam się przekonać do zmiany decyzji... Nawet Chuck Noris kiedyś musi się wycofać...

Wszyscy, którym leży dobro tej imprezy na sercu, nie wspominając o boskim ATARI, muszą się wziąść w garść - dość muzyki, którą pisze (wciskając przypadkowe klawisze) syn lub córka, dość dem i intr fake - to było śmieszne kiedy był kontrast i były dobre demka...

Ja ze swojej strony do sceny Atari mogę wnosić tylko organizację tej imprezy - niech każdy wniesie po trochu a będzie sens robić to jeszcze przez lata.

JEDNYM SŁOWEM ZARZĄDZAM WIELKĄ - WSTĘPNĄ MOBILIZACJĘ !

Wracając do terminów - wiem, że nie wszystkim da się dogodzić - jedynym innym alternatywnym terminem może być 28-30 lipiec 2006...

i to tyle... sorki za momenty pesymizmu - niech moc Chucka będzie z Wami....

ps. dlaczego Chuck Noris nie kupił Atari - nie mógł znieść faktu, że coś będzie szybsze od niego :)
ps. dlaczego Chuck kupił Commodorę, później Amigę, itd... - rewelacyjne jechało się po niej z pół obrotu...
ps. dlaczego Chuck nie przyjedzie na QP 2k6 - nie mógłby znieść, że ktoś obala wino szybciej od niego...

20

Odp: Orneta 2k6 21-23.07

bosko

All I hear is the sound of me falling on the ground

21

Odp: Orneta 2k6 21-23.07

No to super! postaram/y się coś zrobić na poziomie. :)

Nie ma co - wiadomość roku. :D

I Ty zostaniesz big endianem...

22

Odp: Orneta 2k6 21-23.07

No to jak. Jest duzo czasu. Muzycy po 3 modki, graficy po 2-3 grafy, kilka demek i intr. Okz? W sumie mogloby byc kolejne, oldschool party z prodami i w ogole. Mozna pomyslec o jakims pokazie na dworze znow, to bylo naprawde spoko. I takie tam. Kazdy pomysl mile widziany, %.

Kazdy wie, jaka lipa jest z czasem miliony spraw itp. Ale w sumie.. dajmy rade.

Apropo:

http://icomp-systems.com/solo/quast2k6.htm

http://icomp-systems.com/solo/demo_design.htm

:-D

Ostatnio edytowany przez solo/ng (2006-03-04 11:22:40)

23

Odp: Orneta 2k6 21-23.07

Ejik napisał: "28-30 lipiec 2006"

I ja bym była osobiscie za tym terminem.
Bo prawdopodobnie jak sie uda, na samym początku sierpnia (jeszcze nie wiem dokladnie, ale pewnie 1 tydzień) spadam na troche do Norwegii albo Filadelfii ;). Zalezy co sie mojemu love uwidzi na wakacje.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

24

Odp: Orneta 2k6 21-23.07

Mowisz, ze ten love bedzie aktualny do wakacji? ;)

25

Odp: Orneta 2k6 21-23.07

Zajebiste :D