Temat: Trojmiasto sztabik reaktywacja ???

Moze w tym miesiacu ?? by zrobic jakis sztabik bo dawno nic nie bylo ??? Grey co ty na to ?
Ja bym obstawial termin 18stego ;>   Kto bylby ewentualnie chetny no na przybycie ? :> i czy Grey'u ci takowy termin odpowiada do organizacji.....

licze na WIEKI odzew NARX :)

"wszystko się kiedyś kończy......."

Odp: Trojmiasto sztabik reaktywacja ???

Właśnie mocno dostałem po kieszeni, ale jeśli się finansowo wyrobie, to termin mi w miare pasuje.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

3

Odp: Trojmiasto sztabik reaktywacja ???

ja proponuje klubik Patio, jesli by wam odpowiadalo, to jest praktycznie same centrum gdanska :)

Don't take it too seriously my love.

/// more for your atari ///

4

Odp: Trojmiasto sztabik reaktywacja ???

A na Forevera to nie laska?

5

Odp: Trojmiasto sztabik reaktywacja ???

Ja jeszcze nie znam terminu obrony, ale wstępnie się piszę :)

6

Odp: Trojmiasto sztabik reaktywacja ???

lewiS: A na Noissea nie laska ?

Don't take it too seriously my love.

/// more for your atari ///

7

Odp: Trojmiasto sztabik reaktywacja ???

Hmm. Jak widze ciezko zlapac o co mi chodzilo: proponowany termin sztaba jest taki sam jak Forevera, wiec moze wato wesprzec watahe jadaca na Slowacje?

8

Odp: Trojmiasto sztabik reaktywacja ???

lewiS: ciezar wlasciwy jest nie do przecenienia, ale jak widzisz ja dla tego przykladu wybieram sie na Noisea stety lub nie, ale jednak wybieram sie na Slowacje...

Don't take it too seriously my love.

/// more for your atari ///

9

Odp: Trojmiasto sztabik reaktywacja ???

no i dobra - to miłego hałasowania! :D

I Ty zostaniesz big endianem...

10

Odp: Trojmiasto sztabik reaktywacja ???

yo STryker. termin wstępnie mi odpowiada, pogadamy więcej na GG. Wczoraj wieczorkiem wytaskałem STka i powspominałem trochę... fajnie byłoby to zrobić w większym gronie ;-)

vulgar: ja bym obstawał jednak za tradycyjnym miejscem, czyli Westerplatte. szczerze mówiąc nie chce mi się szukać innego lokalu i namawiać ludków aby zgodzili się na przytaskanie kompów ;) Ale jeśli będzie taka wola ludu, to.. no czemu nie.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

11

Odp: Trojmiasto sztabik reaktywacja ???

hej !

ja sie oczywiscie pisze rowniez na Sztab ... to bedzie moj pierwszy raz ...

Piotr

Falcon CT60, CTPCI z Radeon 9250, Ethernat
260 ST, 520 ST, 1040 STFM, Mega ST4, STacy, ST Book, 520 STe, TT 030, Mega STe
Jaguar CD + Catbox, Lynx MKI i MKII
65XE ultimate, stereo, 800 XL + 1010 +1050

Odp: Trojmiasto sztabik reaktywacja ???

Westerplatte rulez!

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

13

Odp: Trojmiasto sztabik reaktywacja ???

zróbcie lepiej zrzutę na paliwo zorganizujcie się w grupę i na Trencin!!!

Żyję bo Bóg tak chciał.

14

Odp: Trojmiasto sztabik reaktywacja ???

mirus ;] z gdańska jest troche dalej niz od ciebie...i raczej nikle szanse zeby ktos byl chetny...

"wszystko się kiedyś kończy......."

15

Odp: Trojmiasto sztabik reaktywacja ???

To coś na podobnej zasadzie jakby ludziom z południa zaproponować party w Kalinindradzie, mniej/więcej te same relacje odległości ;) Dobrym wyjściem byłoby wynalezienie teleporterów - wtedy żadne party, nawet na drugiej półkuli nie stanowiłoby problemu ;)

16

Odp: Trojmiasto sztabik reaktywacja ???

Bulsit!

Gdansk - Trencin = 800 km
Opalenica - Trencin (naokolo, zabierajac pol sceny) = 600 km
Opalenica - Koszyce = 700 km (gdyby nie Swieta bym byl)
Olsztyn - Trencin = 700 km

Juz nie wspomne o samodzielnych wyprawach XI: Koszyce - Lipsk!

17

Odp: Trojmiasto sztabik reaktywacja ???

Londyn - Trencin (via Wawa): jakies 2400 km pewnie....
Bycie na Foreverze - bezcenne! ;)

18

Odp: Trojmiasto sztabik reaktywacja ???

lewis tylko zauwaz ze nie wszyscy zarabiaja tyle $ i niektorzy zeby cos zarobic musza niezle sie napracowac ...

"wszystko się kiedyś kończy......."

19

Odp: Trojmiasto sztabik reaktywacja ???

Nie no jasne, zgadzam sie. Jednak nadal uwazam: nie odleglosc jest tu problemem. Zawsze jest kasa. I to nei w relacji dalsza odleglosc = drozszy bilet, bo tu roznica mysle, ze jest relatywnie niewielka.

20

Odp: Trojmiasto sztabik reaktywacja ???

Sorki, ale mi ten Weekend jednak kompletnie nie pasuje... :-( Wypadło mi kilka spraw które muszę koniecznie
załatwić do Niedzieli. Jeśli kogoś zawiodłem to sorx naprawdę.

Stryker, jak będą chętni to daj znać na kom'a do Piątku do godz. 12:00. Załatwię Wam telefonicznie tą małą przytulną knajpkę przy kanale na Westerplatte. Tylko tyle mogę zrobić.

greets.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

21

Odp: Trojmiasto sztabik reaktywacja ???

grey: te sprawy to np. forever? :]

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

22

Odp: Trojmiasto sztabik reaktywacja ???

ej. na sztaba w trójmieście chętnie się zgłoszę w okolicach lipca albo sierpnia. :]

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

23

Odp: Trojmiasto sztabik reaktywacja ???

ej qurwa grey i co z tym sztabem do *uja wafla :) tłum ludzi czeka a ty nic ;D
wiec ????

"wszystko się kiedyś kończy......."

24

Odp: Trojmiasto sztabik reaktywacja ???

spokojna Twoja wygolona, Stryker. Pomysle i cos na pewno w najblizszym czasie sie skroi :) W koncu slonce zaczelo wychodzic, wiec grilla czas zapuscic...

...no i gdzie te tlumy, Stryker? :D

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2006-05-20 23:14:05)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

25

Odp: Trojmiasto sztabik reaktywacja ???

Z chęcią wpadnę.