1

Temat: Quast 96 retrospekcja

Porzadkujac stare, zapomniane przez czas szpargaly natkanlem sie na rozne historyczne ciekawostki zwiazane ze swiatem Atari. Byly tam jakies instrukcje do gier, programow, ksiazki o programowaniu oraz jakies stare sendy od roznych osob. Wsrod tego wszystkiego znalazly sie pamiatki z Quasta 96. Byl tam miedzy innymi votesheet oraz regulamin z party. Wzruszylem sie i postanowilem przypomniec swiatu jak kiedys zapelnione byly votki produkcjami ;) Votka nalezala do mnie i zabralem ja po policzeniu punktow przez komisje sobie na pamiatke :)

http://images1.fotosik.pl/32/n97wb118f5it21a8.jpg


Regulamin jest tak duzy, ze nie zmiescil sie do skanera :)
Przypominam sobie, ze mialem gdzies 2 fotki z party, ktore robil Maestro. Moze on ma wiecej?!?

Pisze to z czystego sentymentu bo jak zobaczylem to po tylu latach to mnie wzielo ;) A samo party bylo niezapomniane oraz udane :)

2

Odp: Quast 96 retrospekcja

Róló! :D

W sumie może offtopic troszkę (ale tylko troszkę)... Ma ktoś może wyniki ze "starych" Quastów. Chodzi mi o gfx/msx compo (przynajmniej podium, bo z Q95 przy tych 40+ utworach to hehe...)? To by się pouzupełniało gdzieniedgdzie (np. w Atariki).

I Ty zostaniesz big endianem...

3

Odp: Quast 96 retrospekcja

Miker: a może od razu powiedz że chodzi Ci o scan votki np. X-Ray'a aby zobaczyć jak głosował na Twój kawałek na QP 95 ;-)

i off-topicowo: ta wypowiedź odnośnie "mediów" nie była autorstwa Pana Sianeckiego, ale premiera Marcinkiewicza. Sianecki tylko przytoczył tę wypowiedź w Szkle Kontaktowym na TVN24... :-)

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2006-03-07 08:31:34)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

4

Odp: Quast 96 retrospekcja

"Bo jak sie cos robi szybko to sie moze cos zatrzec"    ;)
                                                                         Vulgar

Don't take it too seriously my love.

/// more for your atari ///

5

Odp: Quast 96 retrospekcja

Dlaczego na Atari nie było tzw. Covers ? Commodorowcy mieli :>

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2006-03-07 16:51:11)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

6

Odp: Quast 96 retrospekcja

Panowie z pomorza: o co Wam chodzi to nie bałagan?!
Grzeniu: zdarzaly sie, jednak IMHO na nizszym poziomie niz u Commodorwcow.

7

Odp: Quast 96 retrospekcja

OMFG ... na msx 16 bit compo widze tylko swoje tytulu i dave'a ! WTF ?!?

.. i na samym dole 3 sztunie ktorych nie znam ... nawet nie podejzrewalem ze tyle prac wystawilem w 1996 :D

8

Odp: Quast 96 retrospekcja

Grey: na podium to byłem raz ze "starych" QuaSTów. Wybacz, jednak wiem o co pytam...

I Ty zostaniesz big endianem...

9

Odp: Quast 96 retrospekcja

Cedyn! Te utwory znam:

4 sao party,
SUMMER        -   zmajstrował  Dr MAX

Conquerors of space (hehe napisali Qounceros heheh)
Happy Generation i Lady Ragga - to moja robota

Pozdrówencyje.....
Seabrush

Seabrush! pozdrawiam

10

Odp: Quast 96 retrospekcja

miker: spokojnie Michale, to był żart, ironia, myślisz że pamiętam kiedy jakie miejsce zająłeś? ;) ostatnią rzeczą o jaką mógłbym Ciebie podejrzewać to właśnie o to co napisałem ;) Eh... Miker... YM 2149 tracker switch on and relax... :-]

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2006-03-08 07:30:56)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

11

Odp: Quast 96 retrospekcja

heheh, nawet jest tam moje intro i 2 muzyczki :)

bits received: 001000100010110000100010

12

Odp: Quast 96 retrospekcja

ahahaha ... i jest wielkie COOL ze strzala na "asskickera" ... heh ... fajny klimat


oh kur*** ... kto to jest modred/shadows ?!??!??!??! wtf

Ostatnio edytowany przez cedyn (2006-03-08 21:42:11)

13

Odp: Quast 96 retrospekcja

cedyn: taki rudowłosy człowiek, z którym bodajże w QP97 wracałeś samochodem... koleś któremu CET sprzedał dwa Falcony i oba się spier.....  generalnie Wasz grupowy koder na ST/Falcon, aczkolwiek pewnie w egzystujący w cieniu Yonka :>

14

Odp: Quast 96 retrospekcja

ehem, w Shadows to on chyba nigdy nie był... ;) był za to członkiem MSB jak powstawał Breath...

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

15

Odp: Quast 96 retrospekcja

Byl byl. Nazwa sie Piotr Hołonowicz i w tamtym czasie mieszkal we Wrocławiu...

16

Odp: Quast 96 retrospekcja

grey: kiedyś widziałem jakiegoś covera z memberlistem Shadows-ów > 8 bit i Modred tam widniał. I covera tego dostał chyba Winio od Ciebie.

Ostatnio edytowany przez macgyver (2006-03-09 17:13:49)

17

Odp: Quast 96 retrospekcja

Heh, robiłem kiedyś cover'a z memberstatus'em Shadows'ów, to fakt... i na pewno widział go Cedyn bo pamiętam że mu się b. podobał... więc naprawdę dziwna sprawa z tym Modred'em... ;) heh.

Skoro nawet Ced go nie pamięta... :-]

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2006-03-10 07:27:38)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

18

Odp: Quast 96 retrospekcja

mógł zapomnieć.. to już z 10 lat...  przez ten czas można zapomnieć o duperelach ;) ja np. niedawno patrzę, idzie ulicą jakiś śmieszny człowiek... i dopiero potem skojarzyłem, że to był Chris ;)