51

Odp: Majowka

RULU, bo juz zaczynam watpic... A reszta zamierza w ogole?

52

Odp: Majowka

Wstępnie planuję przyjechać w piątek po 16 (na miejscu)... ale może coś się jeszcze przesunąć.

53

Odp: Majowka

tak z czystej ciekawosci - ktos chetny na dosiadke do auta i podzial LPG - jechalbym ze slaska (moge odbrac z katowic, bytomia... )??

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

54

Odp: Majowka

przelew poszedl na Mbank... do zobaczenia w sobote za tydzień :))

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

55

Odp: Majowka

ALP:  ile za paliwko? Chodzi mi wersje pesymistyczna, ze tylko ja bym byl chetnym. Pytam czysto teoretycznie bo do wyplaty daleko...

56

Odp: Majowka

eeee...rachunek jest prosty - 50zl :-) tam i z powotem - ale warunek jeden - pasazer nie pozawala kierowcy zasnac i nuci msx z numena, drunk chessb., bash`a :-)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

57

Odp: Majowka

Basha? A to juz taki szlagier? ;)

58

Odp: Majowka

dobra....niech bedzie cos gilmora ? zybex ?

Ostatnio edytowany przez alp (2006-04-21 23:28:34)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

59

Odp: Majowka

mazi: co cię tak nagle przerzuciło z Polski północno-wschodniej na południe ? :)

60

Odp: Majowka

Alp: W okolicy masz tez Dracona__ i Bobera.

Pigula: $ doszedl, THX!

MA KTOS PROJEKTORA????

Ostatnio edytowany przez Vasco/Tristesse (2006-04-22 16:35:47)

61

Odp: Majowka

dracon - to bardziej gdansk

moja trasa - katowice. wroclaw. poznan

nikogo chetnego ??

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

62

Odp: Majowka

Dracon - Gdansk
Dracon__ - Katowice

63

Odp: Majowka

Dracon_ jedzie juz autkiem  i ma komplet. Ja na razie mam pusto.
Vasco - kasia poszla :-)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

64

Odp: Majowka

macgyver: Co mnie rzucilo? Ano dostalem posadke i opuscilem mazury.
alp: Nie wiadomo kiedy bedzie wyplata, zawsze byla 30 a teraz w  piatek jest 28 i nikt nie wie czy bedzie po weekendzie czy jednak przed. A bez kasy ciezko gdzies jechac :)

65

Odp: Majowka

Stary, jak dostaniesz wyplate po zlocie, to sie nie martw - pozycze na te pare dni!!!

66

Odp: Majowka

i wlasnie za to cenie Vaskonia... to wlasnie znaczy wspomagac (albo nawet budowac) idee sceny!

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

67

Odp: Majowka

Mazi - pozycze Ci - zaden problem. umowimy sie po zlocie na zwrot...chyba mozemy sobie zaufac - jakby co mam swiadkow :-)

Vasco - doszla ode mnie kasioorka, bo wpisalem w polu "odbiorca" VASCO a później nr konta..... ;-)

Ostatnio edytowany przez alp (2006-04-24 12:11:03)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

68

Odp: Majowka

Och Ty w dzioba, Mazi a jak Ty teraz na QuaSTa i Easta bedziesz machajka jechal?

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

69

Odp: Majowka

lotharek: dotarla, az sprawdzilem :)

70

Odp: Majowka

Vasco - sprawdz poczte!

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

71

Odp: Majowka

Odpowiedzialem po 9-tej. Pozniej nic od Ciebie juz nie przyszlo...

72

Odp: Majowka

Vasco - dostałem, dostałem, nie przypuszczałem że poszło na to stare konto mejlowe....
A Pasiu się może zjawia na majówce? Wie ktoś coś w tej materii ?!!!

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

73

Odp: Majowka

jutro będę znowu tranował jazdę do Poznania.. ( w2 strony 700km pewnie pęknie.. )
Nie wiem czy dam dwa razy radę w tym samym tygodniu (!!!)
-ale kto wie

A dzisiaj Lech Premium mam napisane na piwie

74

Odp: Majowka

AS: nie chrzań, w piątek ieczorem weźmiesz piwko do ciapociągu i już. Ale, ale, jak zwykle pewnie się nie pojawisz... ;)

Sikor umarł...

75

Odp: Majowka

to ja tak kontrolnie zapytam: (nie smiac sie) - nie trzymalem w lapkach nigdy JAGA, LYNXA, STka - przywiezie ktoś na majowke ???

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey