Temat: Poszukuję gry na atari jaguar

Jak w temacie poszukuję gry na atari jaguar dowolny tytuł byle sprawna w normalnej cenie najchętnie z Wawy ( odbiór osobisty ).

2

Odp: Poszukuję gry na atari jaguar

zapomniałem dodać może być nawet jakies demo o ile takie na jaguara istnieją

3

Odp: Poszukuję gry na atari jaguar

polecam zapoznanie sie z regulaminem forum, oraz uzycie przycisku "edytuj" umozliwiajacego dodanie czegos do wlasnego posta...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

4

Odp: Poszukuję gry na atari jaguar

na allegro możesz co nie co kupić w dobrej cenie.

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

5

Odp: Poszukuję gry na atari jaguar

A ja pozwolę sobie zareklamować jednego użytkownika forum (nosty). Akurat ma coś na stanie w tym temacie - i to w bardzo dobrych cenach.

O tutaj!

I Ty zostaniesz big endianem...

6

Odp: Poszukuję gry na atari jaguar

Dziekuje Miker :) No rzeczywiscie, zaufalem znow troche w prawa wolnego rynku i wystawilem pare rzeczy od 1zl bez minimalnej. Zapraszam.

Rapaport - jesli cena koncowa okaze sie jednak za wysoka dla Ciebie, to napisz do mnie za jakies 2 tygodnie. Powinienem miec cos na Jaga do odstapienia poza Allegro po promocyjnej cenie dla czlonka AA :)

Ostatnio edytowany przez nosty (2006-03-14 09:14:43)

Odp: Poszukuję gry na atari jaguar

yoo , misiek moze wymienisz timexa na 5 gier na jaga ?

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

8

Odp: Poszukuję gry na atari jaguar

bitman - przeca juz zaplacilem za te gry! (i je dostalem - dzieki) :)
Nie wymienie - potrzebuje kasy na drogie stacje :P
A powaznie - rzeczywiscie zrobilem czystke wsrod zapasow i wyprzedaje wszystko co mam w nadmiarze bo przegialem z zakupami na eBayu i bank mnie zmasakruje jak przyjdzie placic w przyszlym miesiacu. Najgorsze ze kupilem rzeczy do prywatnej kolekcji a nie na handel ;)
Bede jeszcze wystawial carty na Atari 8-bit. Ze 20 sztuk moich dubli. Chyba zaszaleje i wystawie hurtem z niska cena - dam znac.
Aha, i ze 20-30 boxowanych na 2600.
Starczy tej reklamy.

9

Odp: Poszukuję gry na atari jaguar

nosty napisał/a:

...Bede jeszcze wystawial carty na Atari 8-bit. Ze 20 sztuk moich dubli... - dam znac.

Daj. :)