Temat: dysk MyIDE pod PC

istnieje jakiś soft do podpięcia dysku w formacie MyIDE bezpośrednio do pc? wgrywanie atr'ów przez atarkę to masakra. :D:D

130XE 1MB, QmeG, sTeREo, SiO2IDE, SIO2PC, XC12

2

Odp: dysk MyIDE pod PC

Zajrzyj tutaj: http://atariarea.histeria.pl/forum/view … hp?id=3726
A potem tutaj: http://tiny.pl/m2vn

I'm not so bad, once you get to know me.

3

Odp: dysk MyIDE pod PC

tia chyba nic z tego.... :(

130XE 1MB, QmeG, sTeREo, SiO2IDE, SIO2PC, XC12

4

Odp: dysk MyIDE pod PC

Na pocieszenie powiem, że transfer z SIO2IDE, jeśli masz CF polega na włożeniu karty CF do reader-a na PC, zrobieniu "copy/paste", odłączeniu karty + ok. 2 sek. na przełożenie karty (bez rozkręcania czegokolwiek). Oczywiście żaden dodatkowy soft nie jest wymagany na PC i atarynce i na tej ostatniej nie ma żadnego lutowania.

Czy trzeba więcej argumentów żeby dojść do jedynie słusznych wniosków ;) ?

Ostatnio edytowany przez piotrv (2006-03-18 12:51:00)

I'm not so bad, once you get to know me.

5

Odp: dysk MyIDE pod PC

mozna przyspieszyc transfer via sio2pc z normalu do ultra.  tylko trzeba wystrtowac kompa z rom myide i wlaczonym hdd ale nacisnac shift+d przed ladowaniem mydosa- potem uruchomic mydosa z dopalka warp for ape przez sio2pc, pozniej wlaczyc hdd i uruchomic myideman. i powinno dzialac

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

6

Odp: dysk MyIDE pod PC

piotrv napisał/a:

Na pocieszenie powiem, że transfer z SIO2IDE, jeśli masz CF polega na włożeniu karty CF do reader-a na PC, zrobieniu "copy/paste", odłączeniu karty + ok. 2 sek. na przełożenie karty (bez rozkręcania czegokolwiek). Oczywiście żaden dodatkowy soft nie jest wymagany na PC i atarynce i na tej ostatniej nie ma żadnego lutowania.

Czy trzeba więcej argumentów żeby dojść do jedynie słusznych wniosków ;) ?

o tym to ja wiem, próbuję rozwiązać mój problem :D

p.s. - copy/paste to jest strasznie niewygodna sprawa, he he he he he :P

Ostatnio edytowany przez arielcpu (2006-03-18 15:08:01)

130XE 1MB, QmeG, sTeREo, SiO2IDE, SIO2PC, XC12

7

Odp: dysk MyIDE pod PC

sprawa rozwiązana - sio2ide comig soon... :D

130XE 1MB, QmeG, sTeREo, SiO2IDE, SIO2PC, XC12