Temat: Podwójny TOS

Mam pytanie, czy jest u nas w kraju ktoś kto wykonałby podobne urządzenie
  http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?Vie … PcY_BID_IT
Jeżeli tak to chętnie bym go kupił. Prosze o informacje
                                                                                    RYSIEK_M

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

2

Odp: Podwójny TOS

Każdy elektronik na scenie - to tylko inaczej zaprogramowane (pojemniejsze) epromy i przełącznik banków. Trzeba tylko wgrać wszystko na eproma (tak jak kilka OS-ów na atari xl/xe). Na upartego do ST-ka możesz włożyć 4 "różne" TOS-y ;)
Postnij do Piguły lub do Pasia - założą Ci od ręki na jakimś party. Albo do Strykera ;) Po zaprogramowaniu to jakieś 15 minut roboty - aha, warto zaopatrzyć się w podstawki pod epromy (jak ich nie ma w kompie) ;)

Ostatnio edytowany przez Sikor (2006-04-13 09:36:00)

Sikor umarł...

3

Odp: Podwójny TOS

Oj nie bylbym taki pewny.
W przypadku ST (bez e) potrzebna jest dodatkowa elektronika (co jest zreszta opisane na tej aukcji), bo TOSy znajduja sie w innych obszarach adresowych, a obszar TOSa 2.06 nie jest dekodowany przez dekoder na plycie.

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

Odp: Podwójny TOS

Ja mam akurat STE i Mega STE, i to tej drugiej chciałbym zadedykować ww rozwiązanie.

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

5

Odp: Podwójny TOS

wiec masz na plycie 3 zwory ktore wybieraja gdzie ma byc umieszczony program zawarty w epromach - jedno ustawienie dla tosu 1.3, drugie dla 2.06
dodatkowa elektronika zbedna

przechodze na tumiwisizm

Odp: Podwójny TOS

Serdeczne dzięki, możesz napisać gdzie w medze są umiejscowione???

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.