51

Odp: Prośba o radę dot. kupna nowego PieC'a

Draco ja pisałem o nowych prockach z nowymi wentylatorami - są po prostu cholernie głośne (nie wynika to z zakurzenia) - a do czyszczenia z kurzu używa się sprężonego powietrza a nie odkurzacza (większość cholernie się elektryzuje i może uszkodzić podzespoły).

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

52

Odp: Prośba o radę dot. kupna nowego PieC'a

Jak samochód, szczególnie sportowy jest głośny, to mówi się, że to konie mechaniczne hałasują... przy głośnym PeCe z Pentiumem to MIPS-y zapier^H^H^H^H^H dają czadu :lol: :lol: :lol:

53

Odp: Prośba o radę dot. kupna nowego PieC'a

Piguła/Shpoon napisał/a:

Draco ja pisałem o nowych prockach z nowymi wentylatorami

Ja chyba o tym samym ;) Chyba, że są jakieś jeszcze nowsze p4 z jeszcze nowszymi i jeszcze głośniejszymi wentylatorami ;)

KMK
? HEX$(6670358)

54

Odp: Prośba o radę dot. kupna nowego PieC'a

mikey napisał/a:

True. Te mikroskopijne 'zeberka' w tych nowych wiatrakach od prescotow zapychaja sie po kilku dniach powodujac kompletny fakap misternego systemu chlodzenia

dziwne... uzywam P IV od prawie dwoch lat i jakos tego nie zauwazylem, a przynajmniej jakos nie zanotowalem
zawalu systemu, a komp czasem chodzi dlugo... ;)   Poza tym co za problem od czasu do czasu otworzyc obudowe i odpowiednio uzyc, wspomnianego wczesniej, sprezonego powietrza? :P

Jesli to ma cokolwiek komus pomoc, to ja - zawsze Intelowiec - teraz za-chu-ja nie kupilbym P4 a AMD64.

to ja tez wychodze na Intelowca... ;)  ale zeby przez wiatraczek rezygnowac i spisywac na straty calego Intela, to nieeee, nie kumam....    ;)

Poza tym uzywany przeze mnie soft rozrywkowo-artystyczny potrafi robic uzytek z takiej cechy Intela jak HT, wiec tym bardziej nie rezygnuje... :)

55

Odp: Prośba o radę dot. kupna nowego PieC'a

Dracon napisał/a:
mikey napisał/a:

True. Te mikroskopijne 'zeberka' w tych nowych wiatrakach od prescotow zapychaja sie po kilku dniach powodujac kompletny fakap misternego systemu chlodzenia

dziwne... uzywam P IV od prawie dwoch lat i jakos tego nie zauwazylem, a przynajmniej jakos nie zanotowalem
zawalu systemu

Skoro masz P4 od dwoch lat to napewno nie masz tego o ktorym ja mowie.

56

Odp: Prośba o radę dot. kupna nowego PieC'a

Piguła/Shpoon napisał/a:

Draco ja pisałem o nowych prockach z nowymi wentylatorami - są po prostu cholernie głośne (nie wynika to z zakurzenia) - a do czyszczenia z kurzu używa się sprężonego powietrza a nie odkurzacza (większość cholernie się elektryzuje i może uszkodzić podzespoły).

Mit rodem z CHIPa

57

Odp: Prośba o radę dot. kupna nowego PieC'a

Mikey nie wiem czy mit rodem z chipa - szczotki w odkurzaczach wykonane są z różnego rodzaju tworzywa - jedne się elektryzują inne nie... jeżeli ktoś ma ochotę niech używa odkurzacza..... ja tam wolę sprężone powietrze...

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

58

Odp: Prośba o radę dot. kupna nowego PieC'a

A kto pisal o szczotce? Rura wystarczy.

59

Odp: Prośba o radę dot. kupna nowego PieC'a

Ej, kupować spręzone powietrze zeby przedmuchać wentylator to jeden z lepszych dowcipów jakie słyszałem. Serio.

Normalny człowiek co jakiś czas (np. co pół roku) wkłada rurę od odkurzacza i wyciąga wszystko co wpadło do środka, a radiator MYJE WODĄ. Zwykłą z kranu. Jeszcze normalniejszy kupuje za parę groszy filtr na wentylator.

A co do chłodzenia, to jeśli mówimy o normalnych osobach, to te kupują do P4 wentylator z radiatorem Arctic Copper Silent - cichszy, a porównywalny z oryginalnym. A ci, którzy mają 50 zł to kupują Arctic Freezera i wtedy mają niesłyszalny wentylator i kilkanaście stopni nizszą temperaturę.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.