Temat: Pasek do magnetofonu XC-12

witam, gdzie mozna kupić pasek do magnetofonu od silniczka do napedzania szpuli w magnetofonie, bo u mnie raz startuje szpula a raz nie ,albo zakreci a potem staje ,a silnik dalej pracuje.

Atari 800XE+Turbo Blizzard +Magnetofon XC-12+Joy
13 lat temu
Atari 65 XE+Magnetofon XCA-12 +Joy

2

Odp: Pasek do magnetofonu XC-12

poszukaj na jakimś szrocie z magnetofonami, nie koniecznie do Atari

3

Odp: Pasek do magnetofonu XC-12

ja oddałem do Pewexu i naprawili :)

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

4

Odp: Pasek do magnetofonu XC-12

słuchajcie a wymieniułem pasek na gumke recepturke i chodzi bez problemu juz nie zatrzymuje sie ale wyskakuje error 0143?
a w normalnu jak chce gre odpalic pokazuje sie error 21 gdzie znajde liste błedów

Atari 800XE+Turbo Blizzard +Magnetofon XC-12+Joy
13 lat temu
Atari 65 XE+Magnetofon XCA-12 +Joy

5

Odp: Pasek do magnetofonu XC-12

Error 21? - A jak wgrywasz???

I Ty zostaniesz big endianem...

6

Odp: Pasek do magnetofonu XC-12

w normalu chciałem wgrac gre standardowo "cload" i jazda...

Atari 800XE+Turbo Blizzard +Magnetofon XC-12+Joy
13 lat temu
Atari 65 XE+Magnetofon XCA-12 +Joy

7

Odp: Pasek do magnetofonu XC-12

Przez CLOAD wczytujesz tylko to co jest w BASICu. Jeśli coś ci daje ERROR 21, to znaczy że wczytujesz do BSICa program binarny, co nie jest dobrym pomysłem.

Proponuję zatem zajrzeć do FAQ i skorygować swoje działanie, zanim adminom tego forum skończy się cierpliwość... :P

I Ty zostaniesz big endianem...

8

Odp: Pasek do magnetofonu XC-12

czytałem FAQ kilkakrotnie wczorej dziś i nadal nic az do teraz coś udało mi sie zdziałąc narazie jest hmm dostatecznie  pozdrawiam ADMINÓW

Atari 800XE+Turbo Blizzard +Magnetofon XC-12+Joy
13 lat temu
Atari 65 XE+Magnetofon XCA-12 +Joy

9

Odp: Pasek do magnetofonu XC-12

Hasło DIAX i wyskoczy sklep elektroniczny (w miejscowości Bytom) pasków od ......
Nie są wyróżnione w KATEGORIACH, ale pełno ich w sklepie
Są i do stacji (przynajmniej pasują)

10

Odp: Pasek do magnetofonu XC-12

lampart napisał/a:

czytałem FAQ kilkakrotnie wczorej dziś i nadal nic az do teraz coś udało mi sie zdziałąc narazie jest hmm dostatecznie  pozdrawiam ADMINÓW

To szczerze współczujemy. Jaśniej niż tu: http://atariki.krap.pl/index.php/FAQ#Obs.C5.82uga to chyba się już nie da... ;(

Sikor umarł...

11

Odp: Pasek do magnetofonu XC-12

a 143 to nie jakiś błąd odczytu czasem ??

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

12

Odp: Pasek do magnetofonu XC-12

dzieki a pomoc juz wszystko opanowane wczytuje bez problemów troszke tzreba było pogrzebac i smiga tylko mam jedno pytanko laika( moze to nie ten dział i mnie Admini zbesztaja a co mi tam:D )
czy gry z KSO Turbo 2000 beda działaly na Turbo Blizzar?(Cartrige Phoenix)

Atari 800XE+Turbo Blizzard +Magnetofon XC-12+Joy
13 lat temu
Atari 65 XE+Magnetofon XCA-12 +Joy

13

Odp: Pasek do magnetofonu XC-12

Pin napisał/a:

a 143 to nie jakiś błąd odczytu czasem ??

No Hamerykę odkryłeś. :P
Konkretnie suma kontrolna się nie zgadza, co jest raczej prawdopodobne przy takich nierównościach przesuwu, jakich można się spodziewać po "gumce recepturce". ;)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

14

Odp: Pasek do magnetofonu XC-12

mam pytanko do Was specjalistów
otóz
czy gdy mam mangetofon przerobiony na Turbo Blizzard czy moge na nim odpalić gry w normalu? bo gry w turbo chodzą bez problemu a gdy chce wgrac gre w normalu ( wyjmuje cartrige ) to podczas standardowego odpalenia wyskakuje boot error
czytałem w FAQ-ju  czytałęm 10 razy i nie znalazlem tam nic o takim przypadku wiec pytam WAs osoby które siedza w tym od dawna?

Ostatnio edytowany przez lampart (2006-06-05 17:39:01)

Atari 800XE+Turbo Blizzard +Magnetofon XC-12+Joy
13 lat temu
Atari 65 XE+Magnetofon XCA-12 +Joy

15

Odp: Pasek do magnetofonu XC-12

Turbo Blizzard miał przełącznik Turbo-Normal, który pozwalał na wczytywanie programów w obydwu trybach. Jeżeli przełącznika nie ma, to bez małej przeróbki się to nie uda.

16

Odp: Pasek do magnetofonu XC-12

Uda się uda....
Turbo obsługuje urządzenia: C:, T:, oraz T2: działa bez przełącznika, chyba że wersja modułu (+ oprogramowanie) jest jakaś nie z tej planety, po prostu inna, ale nie spotkałem takiej.