26

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

30 pomysłów, 40 lokalizacji, 0 realizacji :P

27

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Ej. Stryker ma rację! Ja bym się wybrał w 3miasto.
A jak nie, to jestem nawet za tymi głuchołazami, tylko, dchw, niech gdzieś coś jakieś będzie!

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

28

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

myślę, że największe szanse ma to miejsce gdzie jest co najmniej kilka osób które mogłyby się zająć pomocą bądź samą organizacją bo robienie czegoś samemu to współczuję ale nadal siedzę i śledze temat z uwagą.
Myślę tutaj o ludziach z trójmiasta, warszawy bądź krakowa.
Choć jeśli wypadną głuchołazy to czemu nie....

29

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

ja moge pomoc, gepard pewnie tez pomoze, vulgar ... dracon ??? no i inni sie tez znajdą ...
piszcie do Grey'a: Michał Michałowski <Michal.Michalowski@pge.pl> bo to najpierw jego trzeba przekabacić.... :) czym wiecej maili tym wieksze szanse na party w GDA :)
pozdro. !

Ostatnio edytowany przez stryker (2006-06-25 12:14:27)

"wszystko się kiedyś kończy......."

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

" Każda sroka własny ogon chwali" ,wiadomo że mieszkańcy 3-miasta wolą u siebie bo do Głuchołaz mają to samo co ja do nich.

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

31

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

zauwaz ze w Gdańsku byly już party.... z Ornety do Gdańska niedaleko ... jest lotnisko wiec moga z zagranicy tez wpaść ... no i 3city jest warte odwiedzenia i to w lato ! :-)

a tu widzisz nie masz doswiadczenia ;] sameu napewno ci sie nie uda ... przyjdzie jakis inny "bronek" i powie zrobie party w zakopanym :) nie no super .... :) ...

"wszystko się kiedyś kończy......."

32

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Stryjek: z całym szacunkiem, ale nie pyskuj, tylko daj tu Grey'a niech się wypowie. Ja jestem ZA party (miejsce nie gra roli, tylio żeby dojazd był sensowny i wjazd nie zjadł mi pół pensji; ściany w lokalu też by się przydały :P ).

I Ty zostaniesz big endianem...

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Myślałem o tym  http://www.ta.pl/banderoza.html , ale narzucał się niebęde.
A co do doświadczenia to patrząc na moje siwe wąsy mam go aż nadto i mógłbym się nim podzielić. Skoro jednak niechcecie ...???

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

34

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Odległość ma swoje znaczenie, ale tak naprawdę wolę jechać 500 km na party, wiedząc, że komunikacyjnie jest łatwo osiągalne (np. 1 pociąg) niż 100 km z koniecznością 5 przesiadek np. PKS-wych. Dojazd do party place ostatniego SV był całkiem sensowny, aczkolwiek z dworca PKP kawałek trzeba było iść. Pod tym względem chwalę sobie Ornetę i Opalenicę: wysiada się z pociągu, kilka minut i mamy party place... i sklepy w zasięgu ręki ;)

35

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Ryszard Mauersberg napisał/a:

Myślałem o tym  http://www.ta.pl/banderoza.html , ale narzucał się niebęde.
A co do doświadczenia to patrząc na moje siwe wąsy mam go aż nadto i mógłbym się nim podzielić. Skoro jednak niechcecie ...???

No ładnie to wygląda, tylko jeszcze podziel się szczegółami, np. ile kosztowałaby wejściówka, jak jest z infrastrukturą spozywczą itp.

KMK
? HEX$(6670358)

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Narazie nic niewiem, pisałem wcześniej że jutro wybiore się na zwiady, dzisiaj jest niedziela.

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

37

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Ośrodek całkiem niczego sobie ;) W sam raz na Leisure Party :)

38

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Stryker: Grey na pewno podziękuje ci za kilogramy wiagry w skrzynce. ;)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

39

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

c*** z grzybnią będzie w tym roku jak tak się będziemy organizować...mobilizacja jak przy pospolitych ruszeniach w szlacheckiej Polsce:-)

gep/lamers^dial

40

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Ryszard Mauersberg napisał/a:

Myślałem o tym  http://www.ta.pl/banderoza.html , ale narzucał się niebęde.
A co do doświadczenia to patrząc na moje siwe wąsy mam go aż nadto i mógłbym się nim podzielić. Skoro jednak niechcecie ...???

Chcemy. Na stronie http://www.banderoza.pl/ jest cennik weekendowy. Jak widac ceny sa spore, ale to jest zakwaterowanie, wyzywienie, wieczorek powitalny i pozegnalny itp. Jakby sama sale i zakwaterowanie wziac to moze bedzie jakas sensowna cena. I bedzie na miejscu hotel/internat ;), ktorego wielu osobom brakuje na party.

41

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Ja bym pojechał dla samych wieczorków zapoznawczych/pożegnawczych. Jak byłem mały i jeździłem z rodzicami na wczasy to było fajnie :D

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Napiszcie jaką cenę negocjować za wynajm sali i na ile dni ??

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

43

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

A do tego niedaleko są Złote Góry :)

44

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Rysiek: sala na 3 dni (pt-nd), zobacz ile krzykna. Zobaczymy czy w ogole jest o czym rozmawiac. Zapytaj sie o sama sale i dodatkowo o pokoje.

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Ja tam morza nie widziałem jak byłem na party, ale może dlatego że mało piłem ;)

Hmmm? a gdzie post Strkera na którego odpowiadałem? :(

Ostatnio edytowany przez Adam Klobukowski (2006-06-26 06:35:49)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

46

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Hello... zostałem wywołany do tablicy więc już odpowiadam. Oczywiście podejmę się organizacji Silly Venture w  Gdańsku, nie wiem czy byłoby to samo miejsce czy jakieś inne. Zrobię wszystko aby odbyło się w tym samym terminie jak QuaST, abyście nie musieli zmieniać terminów urlopów (mimo iż nawet sam teraz nie pamiętam kiedy miała być biba w Ornecie). Więcej szczegółów wkrótce.

Do Sierpnia jest bardzo mało czasu, dla mnie jako orga stwarza to pewne problemy - trzeba w pośpiechu montować stronkę, invitki (liczę na support kogoś ze sceny 8-bit) i przede wszystkim - SPONSORÓW na nagrody. Mam nadzieję, że jeśli takowych nie znajdę (z uwagi na bardzo krótki czas do party) - zostanie mi to wybaczone!

Ze swojej strony postaram się też o załatwienie materacy do spania, food service, może sławnego z pierwszej edycji Silly Bus'a z wypadem w co fajniejsze zakątki Gdańska...

Tylko jedna prośba - do organizacji czegokolwiek podchodzę bardzo poważnie, nie chciałbym aby później ktoś mi wypominał brak tego czy tego, po prostu nie wyrobię się ze wszystkim tak jakbym chciał...

Pozdrawiam.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

47

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

trzeba w pośpiechu montować stronkę, invitki

Myślę, że stronka i invitki to nie jest to, czym się powinniśmi martwić. Ważne jest place i termin.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

48

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Popieram. Chociaz zakodowac invitke sie zglaszam jesli by taka potrzeba istniala.
Grey: jesli by party odbylo sie w terminie planowanego (a wlasciwie juz nie planowanego) Quasta to ja bym byl zajebiscie happy.

49

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

grey/msb napisał/a:

SPONSORÓW na nagrody. Mam nadzieję, że jeśli takowych nie znajdę (z uwagi na bardzo krótki czas do party) - zostanie mi to wybaczone!

cos sie znajdzie przynajmniej z mojej strony.... ;]

grey/msb napisał/a:

Silly Bus'a z wypadem w co fajniejsze zakątki Gdańska...

a moze ten zabytkowy tramwaj ;P hehe

"wszystko się kiedyś kończy......."

50

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Jeśli chodzi o nagrody - odstąpię 800XL z jakimś dziwnym interfejsem z przydziału factor6-a na foreverze. Jak trzeba, to mogę założyć więcej ramu, stereo, covoxa, czy coś, ale nie obiecuję (czas).

Może być wypad do Gdyni, bo Gdańsk już zwiedzałem. :>

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.